המפורסמים שעלו בשידור נגד הזכייה של טליה ועוררו סערה:"כל עם ישראל התהפך עליה"

המפורסמים שעלו בשידור נגד הזכייה של טליה ועוררו סערה:”כל עם ישראל התהפך עליה”

השמועה אומרת...

בזמן שגמר “האח הגדול” לשנת 2022 רק הולך ומתקרב, מעריצי הדיירים שהגיעו לשישייה האחרונה דרוכים גם הם וממתינים לכל פידבק על המועמד שלהם לזכייה. הפעם הייתה זאת טליה על המוקד בשידור הרדיו של אליקו ברדיו לב המדינה, ואפשר להגיד שפרגונים לזכייה לא ממש היו שם.

שתפו

טליה עובדיה הצליחה להפוך לדיירת הכי אהודה של העונה אם לשפוט מכמויות ההערצה אליה ברשתות החברתיות. אך יש כאלה שהיו במחנה וערקו משם בעקבות התנהלותה בחודש האחרון כולל דיירת “האח הגדול” לשעבר דורין סגול.

 

בראיון שנערך לתוכנית “ערב ים תיכוני” ברדיו לב המדינה עם המנחה אליקו, התנהלה שיחה בינו לבין דורין סגול ואליאב טעטי שתחילה שיבח כמובן את אהובתו שבבית לזכייה. ולאחר מכן עלו ממנה פידבקים תומכים מהשניים לזכייתה של בר כולל סיבות מדוע לטליה פחות מגיע לזכות.

המפורסמים שעלו בשידור נגד הזכייה של טליה ועוררו סערה:"כל עם ישראל התהפך עליה"
אליקו ואליאב בבילוי משותף לאחר ההדחה שלו

תחילה נשאל אליקו בעד מי הוא לניצחון בגמר “האח הגדול”. אליקו יצא לטובת חברו אליאב ודיבר לזכותה של בר וטען:“בר אישה חזקה, בר נכנסה גרושה עם ילד קטן. אישה באמת באמת באמת שוואלה מגיע לה לפתוח עתיד. מגיע לה שיהיה לה איזה בסיס. גם אהבה וגם מיליון. אם היא תזכה אני אהיה בדמעות.”

 

לאחר מכן הוא דיבר על שאר הדיירים מלבד טליה: אילנה, שחף, דרור ונתנאל שטען שאם הם יזכו הוא לא יתבאס. ואז הגיע הדיון על טליה:”גם בעניין טליה, פה היא פחות חשפה. דיי שמרה על המשחק, דיי שמרה על הסיפור.. לא יודע אבל. התוכנית הזאת כל כך משוגעת שאנחנו לא יודעים מה יקרה”.

המפורסמים שעלו בשידור נגד הזכייה של טליה ועוררו סערה:"כל עם ישראל התהפך עליה"
הייתה בעד טליה לניצחון אבל עכשיו לגמרי בעד בר

דורין סגול חיזקה וטענה:“לא אשקר לך, עד לפני שלושה שבועות – חודש, הייתי חד משמעית עם טליה.” ואליקו קטע אותה ואמר:“לא יודע אבל משהו השתנה בחודש האחרון”. ודורין המשיכה:“אבל פתאום בחודש האחרון, אני התהפכתי. ואני חושבת שלא רק אני. ממה שאני שומעת כל עם ישראל התהפך עליה כי קלטו שיש פה כבר משהו לא אמיתי. יש פה משהו לא מסתדר!”

 

ברשת עלו ביקורות בעקבות השיחה הזאת בתוכנית של אליקו שלא הייתה ממש בעד טליה. אחת המגיבות כתבה בפורום האח הגדול:“אליקו תתבייש לך הייתי מאזינה שלך ואחריי היום בעעעעע להקיא עלייך שהעלת לשידור את אליאב הסמרטוט שישכנע למה מגיע לבר חחחח עלאק היא אמא מסורה היא לב ועוד חרטות אני נגעלת שבכלל נתתם לו במה איכסססס”

המפורסמים שעלו בשידור נגד הזכייה של טליה ועוררו סערה:"כל עם ישראל התהפך עליה"
“בר צריכה יותר את הכסף”

לאותה כותבת פוסט עלתה תשובה של אחת מחברות הקבוצה שיצאה על דבריה:“למה את פותחת על אליקו מותר לו להגיד את מי הוא אוהב וגם לתמוך להצבעות…למה לא כתבת פוסט ששרית פולק תומכת בטליה… ועוד סלבים שראיתי שתומכים בטליה…מה צרות העין? מה האיומים? לא שאליקו שם עליך… אבל מספיק עם הרוע והרשעות דרך אגב את מדברת על בר? שמת לב באיזה שפה עשירה את מדברת וכותבת? את במקרה לא חברה של בר? בר הגיעה בזכות לגמר וכן היא לא מושלמת אבל אין מושלמים…גם את וגם אני לא מושלמים…”

המפורסמים שעלו בשידור נגד הזכייה של טליה ועוררו סערה:"כל עם ישראל התהפך עליה"
“לא הגיוני כל המשחק שלה עם שחף” טענה דורין וזכתה לחיזוק של אליקו

Subscribe
Notify of
guest
541 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נורית
נורית
1 שנים

בר זוועתית , השחקנית הכי גרועה בבית. קנאית בטרוף
יאלללה שתעוף הביתה

חנית
חנית
1 שנים

בושה גדולה לבכירי ההפקה של האח הגדול אליאב מודה שכל בעירי האח הגדול מקרבים את בר לזכיה הם בעדה, ובאמת היום לא מפסיקים להראות את בר בפריים, במידה והיא באמת תיזכה האח הגדול מבחינת כולם הלך לאבדון, ובושה בושה בושה כבר אמרתי שהאח הגדול מכור והכל שקר אחד גדול

אסתי יהודה
אסתי יהודה
1 שנים

מדינה שתומכת ברוע