"איך הוא מאמין לשקרים של עצמו?" מה גרם לצופים לצאת על אליאב במתקפה כזאת ברשת?

“איך הוא מאמין לשקרים של עצמו?” מה גרם לצופים לצאת על אליאב במתקפה כזאת ברשת?

אם היה

השמועה אומרת...

המודח הרביעי מבית “האח הגדול”, אליאב טעטי עלה לראיון נוסף היום בתקשורת בתוכנית “הדו’ח היומי” ברשת 13, ונראה שהפעם הוא החליט להגיב לטענות שהציבו מולו פאנל השופטים. אך נראה שחלק מהטוקבקיסטים לא ממש עפו על דבר ספציפי שאמר כתגובה בהקשר של טליה ובר.

שתפו

בזמן שמעריצים וגם יוצאי העונה הנוכחית של “האח הגדול” מקדמים ככל האפשר את המועמד שלהם לזכייה בגמר הגדול שיתקיים ממש בעוד יומיים. גם אליאב יצא שוב לתמוך באהובתו שבבית. רק שהפעם ענה בפתיחות על שאלה שהטרידה את צוות המנחים וצופים רבים ועורר סערה.

 

לא פעם עלו כלפי אליאב טענות ברשתות החברתיות על כך שנשאר לצד בר לאחר יציאתו מהבית כדי לקטוף קמפיינים ושיתופי פעולה ועל כך שהוא משחק איזשהו משחק כדי לנצל ולמנף את דקות התהילה שלו בצורה מיטבית.

"איך הוא מאמין לשקרים של עצמו?" מה גרם לצופים לצאת על אליאב במתקפה כזאת ברשת?
אם היה רוצה בכך הוא היה חוזר לטליה. היה עובד?

הפעם אליאב נשאל ע”י המנחה קובי מחט מה הוא חושב על זה שאנשים טוענים שהוא נשאר לצד בר כדי לקטוף קמפיינים בחוץ וגם מדוע בחר בבחורה “הגרושה עם הילד” בזמן שהיה יכול לבחור בדיירת רווקה.

 

אליאב החליט להתייחס הסוגיה לגבי הבחירה שלו להישאר נאמן ותומך בבר בחוץ והגיב:“צודק שיכול להיות שאם הייתי רוצה לדאוג לאליאב נטו. הייתי יכול לצאת החוצה ולהגיד ‘מה אני צריך את כל הבלאגן שלכם עכשיו על הראש שלי חודשיים’ די אני אעשה מה שבא לי ותרדו ממני”.

 

ואז הוסיף את המשפט שהצליח לעורר סערה בקבוצות הפייסבוק ובפורומים השונים:“עוד דבר, רוצה אני אגיד לך? הייתי יכול לעשות הכי קלאס. לשבת בתוכנית. להגיד הנה האקס חוזר לאקסית שלו בפריים טיים בטלוויזיה. יאללה בואו נעשה חגיגה. אבל לא. בחרתי לעשות רק מה שהלב שלי מרגיש ואחר כך, מי שיצקצק שיצקצק”.

@shmua.comאליאב בטענה שהצליחה להרגיז חלק מהצופים♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

לדברים האהל של אליאב בשידור לצד דברים אחרים שנאמרו בראיון כולל התנגחות לא נעימה שהייתה לו עם המנחה, שמחה גואטה. נכתבו התגובות הבאות:“מתי הוא לא מביך? שקרן, איך הוא מאמין לשקרים של עצמו? הוא ממש בדיחה מהלכת”

 

“ממש גם טליה הייתה חוזרת אליו בתוך הבית, חי בסרט! עשה צחוק מעצמו מהרגע שהופיע על המסך!! מה הוא רוצה? היית דייר, הודחת יאללה עוףףף נדחף לכל חור כמו עכבר ביוב סליחה על הדימוי אבל…..”

"איך הוא מאמין לשקרים של עצמו?" מה גרם לצופים לצאת על אליאב במתקפה כזאת ברשת?
אליאב ואמא של בר באולפן של הדו”ח היומי היום

מנגד היו כאלה שגם בחרו לגונן על אליאב:“מלך אמיתי. מקסים, קסם של בחור עם ערכים כן ירבו כמוהו. משפחה מהממת דיירת כנה אמיתית חזקה לא מתייפייפת לביאה כאלו אוהבים בפורמט נוכחת נשמעת הכי עשתה עניין בעונה אש אלופה מרגשת כובשת הכל תיבת פנדורה מלאה בכל טוב מגיע לה שפו ליהוק פגז שפו ושפו לאח הגדול אתה תותח”

"איך הוא מאמין לשקרים של עצמו?" מה גרם לצופים לצאת על אליאב במתקפה כזאת ברשת?
אליאב ובר בבית “האח הגדול”. חלק מהצופים כבר מותשים מהסאגה

Subscribe
Notify of
guest
181 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
זהבה
זהבה
1 שנים

גועל נפש
אתה בהחלט מתאים לבר
שניכם מאותו חומר
לא מאמינה שגבר מדבר כך
אתה לא שווה את הציפורן של טליה
שכחת שבכית בחדר של האח
היא לא שמה עלעיך לכן אתה מלכלך עליה.
תתבייש רכלן

ענת
ענת
1 שנים

אליאב,מרגע שיצא מהבית,הפך לחולצה אפורה,זורקים אותו מהדלת,הוא נכנס מהחלון ….אליאב קרציה,סכסכן,מזגזג, ילדותי,נשי,לא בוגר,שיטתי ולא חכם בלשון המעטה

רווית
רווית
1 שנים

בריב עם שחר בר איבדה שליטה.התנהגה כמו ערסית מצוייה.מחרחרת ריב גם ארבעה ימים לפני הגמר .הקנאה בטליה מוציאה אותה מדעתה….השם של טליה לא יצא מהפה הג’ורה שלה עד ליציאה מבית האח….בחורה זוועה.