שברה את הרשת: בר כהן ברגע הכי מרגש שכולם חיכו לו!

שברה את הרשת: בר כהן ברגע הכי מרגש שכולם חיכו לו!

השמועה אומרת...

אין ספק שהאיחוד המרגש של בר כהן ואליאב טעטי, בשנייה שיצאה מבית "האח הגדול" במקום השני היה לגמרי רגע טלווזיוני משל עצמו כשאר היא זינקה לזרועתיו בבימת הגמר. אך המפגש המרגש האמיתי קרה היום – האיחוד שלה עם בנה ליאו

שתפו

רבים החליטו אמש לבקר את בר כהן על כך שהיישר מאירוע הגמר של "האח הגדול" עברה לחגיגות עם מעריציה והלאבר, אליאב טעטי בבר בירושלים ולא התאחדה עם בנה ליאו, שאת געגועיה אליו הדגישה בכל עת.

 

אך מאוחר יותר התברר שהבונבון הקטן לא שרד את משך שידור הגמר הגדול והארוך ונכנס למצב שינה בטרם אימו יצאה מהבית המפורסם, מה שדחה את המפגש המרגש של השניים להיום בבוקר – ולגמרי היה שווה לחכות.

שברה את הרשת: בר כהן ברגע הכי מרגש שכולם חיכו לו!
בר בדמעות ברגע האיחוד עם בנה ליאו

אתמול בערב(ראשון), בר העלתה לחשבון האינסטגרם שלה תיעוד מהמפגש המרגש שלה עם ליאו בן ה-3, לראשונה מאז שנכנסה לבית המפורסם אתמול. מפגש שלא רק היא חיכתה לו אלא גם רבים ממעריציה שבעקבות הקטע, עיניהם לא נותרו יבשות.

שברה את הרשת: בר כהן ברגע הכי מרגש שכולם חיכו לו!

השניים התחבקו ארוכות ותוך כדי בר פרצה בבכי והמטירה על ליאו שאלות אשר ענה עליהם בחיוב:"אמא מתרגשת. היא בוכה קצת נכון? כמה זמן לא ראיתי אותך.. באתי מהר אבל? אתה אוהב אותי?"


תיעוד המפגש המרגש הזה של בר וליאו הצליח לגרור מעל ל-30 אלף לייקים בתוך מספר שעות בלבד וקרוב ל-3000 תגובות!! אחת המגיבות כתבה:"כמה מתחבר לראות אותך אמא אחרי ששמענו כל העונה איך את מדברת עליו. ילד קסום".

 

אחרת ניצלה את המעמד כדי לברך אך גם לעקוץ את טליה:"מהממת עברת כזה מסע ובסוף הגזרית הזו לקחה לך את מה שהיה מגיע לך אבל את תעשי פי מיליון יותר מהפרס הזה והכי חשוב שתהיו בריאים ומאושרים".

76 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ריקי בלייברג
9 ימים

מרגש אבל את הפרס לקחה הבחורה הכי ראויה שלא מקללת, צווחת ומרכלת
מה גם שכלל לא הייתן צמודות בהצבעות והפער היה גדול

דןדן
9 ימים

מאד "מרגש" קודם היתה עם אליאב הסמרטוט כל הלילה תידלקה את עצמה ורק אז הלכה לראות את הבן שלה. עלובה ברברית

זואי
9 ימים

בר די להעלות תמונות עם הבן שלך רצית להיות אנונימית
תחזרי לאנונימיות מהרגע את לא מעניינת. מקווה שאת לא מקללת וצועקת כול הזמן חצופה. . מסכן הילד שלך . גידלתי ילד לבד. לא עזבתי אותו ליום. גם לחו"ל טסתי איתו מגיל חצי שנה. אליאב מתאים לך ממש . רץ אחרי טלוויזיה כול הזמן כמו אוהד מכבי חולצה אפורה.