הלם: הסיפור ההזוי מאחורי החופשה של דיאן ונתנאל אחרי הגמר!?

הלם: הסיפור ההזוי מאחורי החופשה של דיאן ונתנאל אחרי הגמר!?

השמועה אומרת...

למי שחשבו שמאחורי התמונות הזוגיות המשותפות של דיאן ונתנאל מבית המלון בתל אביב, רגע אחרי שזה יצא מגמר "האח הגדול" אין סיפור רקע מעניין או דרמה עסיסית כפי שקרה לא מעט עוד כשהשניים שהו בבית המפורסם. אז חשבו שנית! הסיפור המלא לפחות מפי מקורבים של נתנאל שווה ביותר

שתפו

זה לא סוד שהיחסים של דיאן ונתנאל ידעו בבית "האח הגדול" שלל עליות ומורדות. אם זה בעקבות אנשים איתם חלקו קורת גג או ריב שתחיל ממה שנראה כמו שטות גמורה או דברים בטלים והתפתח לסערת טורנדו.

 

ועל פי מקורבים לנתנאל, נראה שהדרמה לא הסתיימה בבית המפורסם אלא רק הייתה בפאוז ממש עד לרגע שבו הוא פגש את דיאן על ספסל הגמר לצד שאר המודחים. שם היא חשפה בפניו אינפורמציה שהובילה לתגובת שרשרת דרמטית לכאורה.

הלם: הסיפור ההזוי מאחורי החופשה של דיאן ונתנאל אחרי הגמר!?

מקורבים לנתנאל סיפרו כי דיאן "השתלטה" על נתנאל וסיפרו:"בערב הגמר דיאן ישבה ליד נתנאל והראתה לו קטעים על חברים שלו שהיו נגדה כביכול, ושמחו שהיא יצאה. הוא ישר הסיר עוקב משתי חברות טובות שלו. אחת מהן הייתה זו שניהלה לו את העמוד כשהיה בבית, והשנייה שמרה לו על החתול במשך כל התקופה."

 

עוד סופר ממקורבים שבעקבות המקרה הזה, כשנתנאל הגיע לביתו:"הוא לקח בגדים והם נסעו ישר לבית המלון. כולם חיכו שיגיד להם תודה או לפחות משהו. שילך הביתה. ההורים מחורפנים מגעגוע, וכלום"

דיאן ונתנאל שמים סוף לשאלות על זוגיות: הבילוי הזוגי והאינטימי נחשף!
דיאן שוורץ ונתנאל רודינצקי מבלים בבית המלון בתל אביב.

ואם זה לא מספיק, נראה שגם שחלק מהמעריצים מאוכזבים מחוסר היחס של נתנאל אליהם לאחר הגמר. "כולם מחכים לסרטון תודה לתומכים או משהו. וכל מה שהוא מעלה באינסטגרם קשור רק לדיאן" הוסיפו המקורבים.

 

מאחות של נתנאל, נטלי נמסר בתגובה לתקשורת: "הגיעו אלינו השמועות. המשפחה ממש לא כועסת על נתנאל וההפך הוא הנכון. המשפחה מבינה את יציאתו מבית 'האח הגדול' ומכילה. נתנאל בקשר עם הוריו ואחותו ואנו נותנים לו את הזמן שלו לעכל ולהתחבר בקצב שלו לעולם שבחוץ".

הלם: הסיפור ההזוי מאחורי החופשה של דיאן ונתנאל אחרי הגמר!?

בשמועה טרם הספקנו לקבל את תגובתם של דיאן ונתנאל בנושא אך אנו בטוחים שבדרך כזו או אחרת היא תגיעה מהזוג ובעתיד הלא הרחוק.

73 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נתנאל פויה
8 ימים

בחורה דוחה ושתלטנית !!! הוא יהיה פאפי שלה כמו מסכן

עידו
8 ימים

היא תחליט עליו הכל כרגע הוא עיוור לחלוטין .השליטה אצלה כמו באח הגדול .מיסכן .

עצוב
8 ימים

חבל עליך נתנאל !! תברח כל עוד נפשך בך !!! בסדר היית חרמן עליה הלכת למלון יאללה שחרר אותה ומיד !!!