שולפת ציפורניים: טליה עובדיה יוצאת נגד בר כהן אחרי גמר האח הגדול!

השמועה אומרת...

אחרי שבמשך תקופה ממושכת בתוך בית “האח הגדול” זוכה הגמר הגדול, טליה עובדיה שמרה בעיקר על איפוק ופאסון כאשר צרורות המתקפות מהדיריים לרבות מבר כהן נורו לעברה. עכשיו, כשהיא יותר מעודכנת בפרטים הקטנים היא מחליטה לצאת במתקפת נגד.

שתפו

זה לא סוד שאווירת האי נוחות בגמר “האח הגדול” הייתה בשיאה כאשר שתי המתמודדות הסופיות: טליה עובדיה ובר כהן ישבו אחת לצד השנייה(בדיסטנס מסוים) וזאת לאחר סאגה ארוכה מאוד של התנגחויות בין השתיים לכל אורך העונה.

 

לאחר יציאתה של בר כהן מבית “האח הגדול” במקום השני היא טענה שידעה מראש שטליה הולכת להיות הזוכה הגדולה. על פי תחושת הבטן שלה וסממנים נוספים שקלטה במהלך העונה.

עם זאת, נראה שסאגת ההשחרות שלה לטליה הסתיימו בעת יציאתה מהבית. בראיון נוסף אף טענה בר שאינה מאוכזבת מהזכייה ומה ששלה שלה והיא מפרגנת ושמחה עבור טליה שזכתה במיליון. אך זה לא מה שקרה מצידה של טליה שראתה דברים הקשורים לבר שהתרחשו בבית המפורסם.

 

טליה הגיבה בראיון ל”שישבת “שיעלה בשישי בענייני מאורעותיה של בר כלפיה בבית ונראה הפעם שהיא החליטה לצאת להתקפה:“כשיצאתי סיפרו לי והראו לי דברים. ועכשיו, כשאני יודעת, אני לא מבינה איך היא הגיעה למקום השני. זה עצוב לי שהיא הגיעה למקום השני, איך??”.

כשהופנה לטליה שבר טוענת שהיא שחקנית, היא הגיבה:“היא מגדירה את זה ככה כי זה סגנון שהיא לא מכירה בעצמה והיא לא יכולה להזדהות עם זה, ולכן היא מפרשת את זה כלא אמיתי. אצל בר הדברים הכואבים יוצאים בצעקות ובצרחות ואני יותר שומרת לעצמי, למרות שהייתי שמחה אם הייתי פחות שומרת לעצמי.”.

שולפת ציפורניים: טליה עובדיה יוצאת נגד בר כהן אחרי גמר האח הגדול!
בר ואליאב באיחוד שלאחרי הגמר הגדול

עוד סיפרה טליה מה הסצנה בבית “האח הגדול” שכמעט גרמה לה לעזוב את הבית. אתם מנחשים: מה שקרה בחדר העישון מול נתנאל, דיאן ובר:“לא משנה עד כמה התגובה שלי נראתה מאופקת ורגועה, הלב שלי היה על 3,000. נאמרו שם דברים שלא שודרו, כמו שבר אמרה ‘ראינו את האינסטגרם שלך, ואת ערומה וקוראת לנו פה תהילים’, ואם זו דיאן שאמרה לי ‘זה שהוספת את שם השם לשם שלך זה לא הופך אותך לאיזה בן אדם, יש לך אישיות מזעזעת ואת בן אדם מזעזעת ואת בן אדם מזעזע”.

שולפת ציפורניים: טליה עובדיה יוצאת נגד בר כהן אחרי גמר האח הגדול!
“עצוב לי שבר בכלל הגיעה למקום השני”. טליה במתקפה. צילום מסך מתוך: שרוטונים יוטיוב.

שלושה ימים אחרי הגמר הגדול ואנחנו חייבים לשאול: אם הייתם צריכים להצביע שוב לזוכה שלכם, מי זאת הייתה? בר או טליה? דברו אלינו בתגובות למטה!

Subscribe
Notify of
608 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מור
11 חודשים

חד משמעית הייתי בוחרת את טליה שוב ושוב, בחורה טובה משכמה ומעלה❤ הכי ראויה למיליון❤

עדי
11 חודשים

ברור לטליה אפילו השאלה מיותרת.למרות הצינזורים והשמירה על אותה דיירת,מספיק מהקמצוץ ששודר לנו בערוץ 13 כדי להבין מי זאת בר.גם בערוץ 26 לא הראו לנו הכל.ולא נשכח לה את המשפט על האמהות, שלא הייתה נותנת לטליה לשמור על החתול וזאת אותה בר שאיבדה את עצמה כדיאן אמרה לה “אמא בושה”.כנראה לבר מותר הכל להגיד.

אילנה
11 חודשים

רק טליה❤️