"באמת עיצבה את השמלות שהיא לבשה?" הדיון החדש סביב טליה שמסעיר את הרשת!

“באמת עיצבה את השמלות שהיא לבשה?” הדיון החדש סביב טליה שמסעיר את הרשת!

השמועה אומרת...

דיון חדש מצליח להסעיר את הרשת בימים האחרונים מאז יציאתה של טליה במקום הראשון בגמר “האח הגדול”, והפעם לא מדובר כלל על הביף המתוקשר שלה עם בר. למעשה בר בכלל לא בפריים הפעם. אבל השמלה שלבשה טליה בערב הגמר, לגמרי כן.

שתפו

בזמן שרבים מצופי התוכנית התבדו לאחר שהיו בטוחים שהשמלה הכתומה שהחליטה ללבוש טליה עובדיה בערב הגמר הייתה מחווה סימבולית לסממן איתו הייתה מזוהה רוב העונה: הגזר. טליה הסבירה כי צבע השמלה היה מקרי ביותר.

 

אך מה לגבי מקור השמלה אותה לבשה טליה בגמר? בעמוד סטודיו עיצוב שמלות הערב של טליה עובדיה עלה העיצוב המדובר כבר ביולי של שנה שעברה. ונראה שלא מעט מעריצים עטו על העיצוב המרשים. אך מנגד היו כאלה שטענו שמדובר בהעתקה?

טליה עובדיה זכתה בגמר האח הגדול: זה מה שהיה לבר כהן להגיד על הזכייה שלה!

בעמוד הפייסבוק “שמלות ערב יד 2 מכירה / השכרה” עלה פוסט שבו נכתב:“מי שחולמת על שמלה כמו של טליה- הפוסט הזה בשבילכן מוכרת את שמלת החלומות, תכתבו לי בפרטי!” לצד תמונות של השמלה המדוברת שנראות דיי דומות לזו שלבשה טליה.

מגיבה אחת שאלה את כותבת הפוסט בהקשר:“זאת לא השמלה שהיא מעצבת בסטודיו שלה?”. אך מגיבה אחרת החליטה לעקוץ:“לא מעצבת ואין לה סטודיו. אכלתן כל מה שנתנה”.

"באמת עיצבה את השמלות שהיא לבשה?" הדיון החדש סביב טליה שמסעיר את הרשת!
הדיון סביב שמלת הגמר הצליח להסלים בקבוצות הפייסבוק

גם בעמוד “כמעט מפורסמים” בפייסבוק נכתב פוסט מעמיק בנושא ע”י אחד מחברי הקבוצה:“אז בזמן שטליה עובדיה הייתה באח הגדול, החברות שניהלו לה את עמוד האינסטגרם טענו שהשמלות שהיא לובשת בהדחות ובגמר הן פרי יצירתה מהסטודיו שלה. בסדר, אבל אז קמתי בבוקר והופיע לי פרסום ממומן של חנות בנתניה… החשבון של החנות הזאת פעיל מלפני שחשבון הסטודיו שלה פעיל. לא שאני חושבת שהיא העתיקה מהם ספציפית, אבל השאלה אם היא באמת עיצבה את השמלות שהיא לבשה?”

 

בתשובה לכותבת הפוסט נרשמו לא מעט תגובות. אחת הבולטות הייתה ע”י חברת קבוצה שכתבה:“אני בטוחה ש-90% ממה שהיא מוכרת בסטודיו זה שמלות משיין/אלי אקספרס שהיא מוכרת בפי 5 יותר כסף. אולי היא מעצבת ויש לה איזה 5 שמלות מקוריות שלה בסטודיו אבל רוב השמלות שם סינים עשו”.

"באמת עיצבה את השמלות שהיא לבשה?" הדיון החדש סביב טליה שמסעיר את הרשת!

מגיבה נוספת ניצלה את הבמה כדי לעקוץ את טליה על סמך איך שתפסה אותה בבית המפורסם:“וואי הפוסט והשרשור הזה ממש מאשר לי את העובדה שלא אהבתי את הדמות הזאת של טליה ובעיקר את כל האהדה אליה, פשוט כי מדובר באניגמה זה מרגיש שהיא לא בנאדם אמיתי, קשה לי אפילו לשים את האצבע על מה בדיוק מוזר פה אפילו בסיכום עונה שלה ובדיבור של האח הגדול אליה לא היה שם ממש בשר הכל מוזר קיצור”.


מגיבה נוספת הוסיפה בקבוצה טענה נוספת לגבי העיצוב המדובר:“העיצוב הזה מועתק מבית האופנה Patbo מלא מעתיקים את העיצוב הזה אבל Patbo היו הראשונים לעשות את זה חחח”.

Subscribe
Notify of
82 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רק טליה !!
1 שנים

כל הבכיינים והקנאים טליה היא הזוכה הגדולה זהו זה נגמר ואחלה שמלות אני רצה לקנות

לאתר שמועה
1 שנים

מה זה כל החרטא הזה לאנשים יוצאים העיינים שטליה זכתה זה שאתם מעלים כל מיני טוקבקים של המצאות ודמיונות של כל מיני אנשים אחרי מקלדת זה לא לעניין..למה עדין לא הוצאתם כתבה חגיגית על הזכייה של טליה והסטורי המרגשים ביום שאחרי זה הדבר האמיתי ולא כל מיני סיסמאות .

מלכה
1 שנים

מה לא ברור???טליה אמיתית מבלי לצרוח ולנבל את הפה.לצערי זה מה שהורגלתם עד היום.