חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דיאן שוורץ עושה סוף לשמועות: מה בדיוק קרה עם נתנאל והאם ניתקה אותו מהמשפחה?

השמועה אומרת...

בזמן שברשתות החברתיות ומדורי התקשורת עלה סיפור לא כל כך סימפטי מפי מקורבים לנתנאל שטענו כי דיאן “השתלטה” עליו, דבר שאף גרם להוריו לפרוץ בבכי. מגיעה עכשיו הגרסה של דיאן שלטענתה לא היה ולא נברא דבר שכזה!? אז מה בדיוק קרה לפי הגרסה של דיאן? המשיכו לקרוא

שתפו

רק אתמול גיא זו-ארץ סיפר על המקרה המעט חריג בגמר “האח הגדול”. כאשר נתנאל יצא מהבית המפורסם, גיא הניח עליו יד חזקה, אך כשנתנאל ראה את דיאן קמה לעברו – הוא העיף לו את היד ורץ לעברה.

אך לאחר אותו מקרה כאשר נתנאל ודיאן כבר ישבו יחדיו על ספסל עם שאר הדיירים. צצו שמועות מאותם מקורבים לנתנאל כי דיאן חשפה בפני נתנאל קטעים על חברים שלו שיצאו נגדה לכאורה, דבר שהדליק אותו וגרם לו להסיר עוקבים משתי חברות טובות שלו. וכנראה גם להמשך השתלשלות האירועים הדרמטית.

 

דיאן הכחישה את הדברים בראיון שנתנה לאתר MAKO סלבס וטענה שזה ממש לא נכון ושלא התעסקה בדברים מסוג זה. לטענתה היא נתנאל דיברו רק על כמה הם אוהבים אחד את השנייה וכמה שהם התגעגעו ולא הציגה בפניו את הקטעים שחבריו דיברו עליה לא יפה. “רצינו את הימים האלה יחד עוד לפני כדי להתעדכן ופשוט להיות יחד. כרגע אין לנתנאל דירה, הוא סיים חוזה, אז יצא לנו זמן טוב לנסוע למלון כמה ימים לעצמנו”.

דיאן שוורץ עושה סוף לשמועות: מה בדיוק קרה עם נתנאל והאם ניתקה אותו מהמשפחה?
דיאן ונתנאל בטקס נבחרי השנה של ישראל בידור

ומה לגבי הטענות על השתלטות על נתנאל שיצא לשכור איתה חדר במלון הרחק מהמשפחה והחברים ונוצר ניתוק מהאנשים הקרובים אליו? דיאן הכחישה את הדברים: “איזה שטויות”. וטענה שכאשר נתנאל יצא מהבית הוא הלך קודם כל להוריו.

 

“יצא ככה שהרבה זמן לא התראינו, והתגעגענו אחד לשנייה. הוא כן ראה את ההורים שלו. אני אוהבת אותם, אוהבת את חברים שלו, מחכה כבר לפגוש אותם יותר לעומק במהלך החגים” השיבה דיאן.

עוד הוסיפה דיאן בהקשר לעניין ההשתלטות על נתנאל:“זה כל כך לא נכון שהשתלטתי עליו. אני נמצאת פה כרגע בצילומים והוא בכלל עם המשפחה שלו”.

 

ובעניין הזוגי. האם היא חושבת שהזוגיות תעבוד בעולם שאחרי הריאלטי? התשובה שלה חיובית. לטענתה החיבור שיצרו השניים בתוך הבית המפורסם והסגור יצר חיבור עמוק ואמיתי במיוחד שהיווה את המבחן האמיתי בקשר שלהם כך שבחוץ זה “צ’יפס” לעומת מה שחוו יחדיו שם.

Subscribe
Notify of
guest
64 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
פוגרום
פוגרום
1 שנים

תכלס מגיע להם הבן אדם בריון אלים ודוחה לדעתי עכשיו הם חווים את זה בעצמם אם זה סוג הבן אדם שהם בחרו לתמוך בו.

דורין
דורין
1 שנים

שניהם מסוג האנשים שמעלים בי חלחלה זוג דוחים

פוגרום
פוגרום
1 שנים

ומה עם החברים שלו שדיווחתם שניתק איתם קשר בוא נגיד שלקבל תגובה ממנה על מה שקרה זה לא כזה אמין לכאורה לדעתי