זאת ההפתעה שמחכה לצופים אחרי הליהוק של שחף לאח הגדול!?

זאת ההפתעה שמחכה לצופים אחרי הליהוק של שחף לאח הגדול!?

השמועה אומרת...

המקום השלישי בגמר "האח הגדול", מיסטר שחף רז הפך כמעט לקונצנזוס העונה: הישראלי היפה. הבחור הרגיש והמאופק. הרבה דברים טובים הופנו לעברו ומצד קומץ אחר טענו שהוא שחקן מחושב היטב. לבסוף הוא הצליח להגיע ליעד מכובד ביותר. והאם יורשת העצר של המשפחה כבר תרוץ לעונה הקרובה!?

שתפו

כולנו ראינו איך בת הזוג הטרייה של שחף, טליה עובדיה עקצה את האקס שלה אליאב בפרק האחרון ששודר אמש ובו הדיירים חזרו הביתה למפגש איחוד דיי טעון. "מגיע לך תמלוגים שמעתי" שיגרה לעברו. ונראה שלא פעם דיירים כאלה או אחרים לרבות בר ואליאב טענו טענות דומות בהקשר הזה של טליה שהצליחה להעפיל לגמר בחסדם.

 

גם במקרה של שחף, היה זה קאזם שטען לא פעם שהבחור הגיע לאן שהגיע בזכות הבמה שניתנה לו על ידיו וגם על ידי שרין. אחרת הקהל היה מעיף אותו בשלבים מוקדמים. אך לבסוף גם הוא וגם טליה הגיעו לגרנד פינאלי באפס מאמץ.

זאת ההפתעה שמחכה לצופים אחרי הליהוק של שחף לאח הגדול!?
"לא להתחבק איתו הוא של טליה" התלוצצו העוקבים. שחף והמלהקת ענבר זיגדון

לליהוק המוצלח של שחף אחראית לא אחרת מאשר ענבר זיגדון(הבלונדינית בתמונה לעיל). אותה אולי אתם מזהים מהאודישנים לעונה החמישית של "דה וויס". ומאז בנוסף לקריירת המוזיקה שלה היא עוסקת בעיקר בליהוק לתוכניות טלוויזיה.

 

ובזמן שרבים הצליחו להתבלבל מעט מהתמונה הצמודה של שחף וענבר רגע לאחר שיצא מהגמר הגדול, אפשר להרגיע שמדובר בהתרגשות בין מלהקת שעשתה עבודה מצוינת לבין המלוהק שלה. על אף שהתגובות לא איחרו להגיע מהמעריצים:"לא להתחבק איתו הוא של טליה! ליהוק לפנים הבאת, אלופה."

 

אמש חגג שחף את מסיבת ה"וולקאם באק" מהמשפחה והמעריצים במועדון השלוותה שבנמל תל אביב. בפריימים לא הצלחנו אומנם למצוא את בת הזוג שלו, טליה אך מי שכן התבלטה הייתה המלהקת ענבר זיגדון, שכבר הספיקה לשים עין על הטאלנטית הבאה למשפחת רז: האחות הקטנה של שחף – רון.

זאת ההפתעה שמחכה לצופים אחרי הליהוק של שחף לאח הגדול!?
בדרך ל"האח הגדול"? רון רז כשברקע שחף בפינת העישון

ענבר העלתה סטורי של רון בסשן ריקודים סוחף תחת הכיתוב:"מסתמן שהליהוק הבא שלי שוב יהיה ממשפחת רז" לצד תיוג של רון רז. אז האם צפויה לנו בעונה הבאה של "האח הגדול" מלוהקת נוספת מהמשפחה של הדייר השרמנטי והרגיש? אנחנו לגמרי סקרנים.

זאת ההפתעה שמחכה לצופים אחרי הליהוק של שחף לאח הגדול!?
רון רז והסטורי של המלהקת של שחף, הבטחה לעונה הבאה?

 

 

זאת ההפתעה שמחכה לצופים אחרי הליהוק של שחף לאח הגדול!?
הטאץ' נשאר במשפחה, שחף רז והאחים רון וצוף

88 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ךץ
6 ימים

שחף המנצח שלי בעונה הזאת, גבר מקסים סבלני חכם טוב לב וגם יפה תואר, אם טליה והוא יתחתנו היא לא זכתה רק במיליון היא זכתה בהרבה יותר ממיליון, שחף אתה 💖 בהצלחה!

נערך לאחרונה 6 ימים על ידי ךץ
אני
6 ימים

אדם מדהים, במלא ערכים טובים. האיש שספג קללות, השמצות במהלך כל העונה בבית האח הגדול, ומעולם לא השיב באותה שפת הרחוב של בר, קאזם ונתנאל וכל האחרים.
כמוהו כך גם טליה. זו הפעם הראשונה שהצופים היו נאמנים לעצמם ובחרו נכון, וצודק. מאחל לזוג, הרבה אושר וזוגיות טובה ובריאה. אוהב אותכם.

מלכה
6 ימים

לא אוהבת את התמונה של שחף עם המלהקת . היא קצת יותר מידי חצופה. תצתלם עם טליה תמונות כאלה!