חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הלם: רון נשר יצא במתקפה נגד נתנאל רודינצקי וטען נגדו טענות קשות במיוחד?

הלם: רון נשר יצא במתקפה נגד נתנאל רודינצקי וטען נגדו טענות קשות במיוחד

השמועה אומרת...

המקום החמישי בגמר “האח הגדול”, נתנאל רודינצקי חיכה רק לרגע שישוב לזרועותיה של בת זוגו אותה הכיר בין כותלי הבית המפורסם. אך גם לשוב לגלי האהדה החדשים ולתת בוסט לקריירת המוזיקה שלו. ובינתיים בעולם שבחוץ, ראפר מפורסם אחד שתמך בו לכל אורך העונה, החליט שנקעה נפשו מבחירותיו של נתנאל לאחר יציאתו והוא החליט לעשות יו-טרן ולצאת עליו ברשתות החברתיות.

שתפו

במהלך שהותו של נתנאל רודינצקי בבית “האח הגדול”, הראפר רון נשר גונן עליו לא פעם מול הזעם התקשורתי שהופנה לכיוונו. אך למרות שהמגמה הייתה מאוד ברורה לכיוון החיובי, הייתה גם תקרית שעוררה מחלוקת בינו לבין מנהלת עמוד האינסטגרם שלו, בזמן ששהה בבית.

 

נשר הוציא שיר שנקרא “נשאר בבית” בזמן שנתנאל היה בבית המפורסם ובו הוא מתארח שלטענת אנשיו של רודינצקי יצא ללא ידיעתו והוקלט זמן רב. עוד טענו שההוצאה שלו נעשתה ביוזמתו של נשר בלבד ללא ידיעת נתנאל – דבר שהביא את נשר להוריד את אותו השיר ולהיכנס לפיצוץ עם מנהלת דף האינסטגרם של נתנאל.

הלם: רון נשר יצא במתקפה נגד נתנאל רודינצקי וטען נגדו טענות קשות במיוחד?
נתנאל וסטטיק בתמונה מהעבר המעט רחוק – אפשרות לשיתוף פעולה בעתיד?

אך נראה שהדרמה האמיתית בין רון נשר לנתנאל התרחשה לאחר יציאתו של נתנאל לעולם שבחוץ. אתמול עלה הראפר רון נשר למתקפה בסדרה של סטוריז ובהם רמזים באופן לא ישיר לחוסר כנות ולקקנות מצידו של רודינצקי, וזאת במקביל ללייב מול עוקביו בטיקטוק בו פתח על נתנאל וגם על בת זוגתו לא מעט ובלי פילטרים.

 

בלייב של רון הוא פתח גם בין היתר על התדרדרות היחסים ביניהם:“זה תפקיד של חבר. לבוא לגונן על החברים שלו שכל המדינה הולכת וצולבת אותו. ואז החבר הזה יוצא מהבית ויורד על החבר שגונן עליו ויורד על חברים אחרים. ומתרחק מהם בשביל איזה זבאל’ה שגרמה לו להיראות רע. בסדר.. שילך להצביע במוהל יד או משהו”. שמע שאתה פחות מעניין משחף.. לאן הגענו.”

הלם: רון נשר יצא במתקפה נגד נתנאל רודינצקי וטען נגדו טענות קשות במיוחד?
רון נשר בסטורי עדכני שמאחור הזוג שהתפרק לאחרונה: סטטיק ובן אל

והמשיך:“אין דבר יותר נוראי מלהיות בקשר עם בחורה שלא באמת רוצה להיות אותך אבל רק מנצלת את זה בשביל השקות וזה, כי בלעדיך לא יזמינו אותה. איזה עצוב זה שכאילו הפסיקו את ה’דיאן ונתנאל’ באמצע העונה, וכשהוא יצא מהבית הוא חזר להיות ‘דיאן ונתנאל’, זה כאילו.. מזמינים אותכם ביחד להשקות, שום דבר אין לך לבד.”

 

בסטוריז של נשר, הוא טען שיחשוף בפודקאסט לא מעט דברים עסיסיים כולל הפרעה נפשית של האדם המדובר:“השבוע בפרק הראשון של הפודקאסט נספר לכם את כל האמת מאחורי תעודת הזהות השקרית של…… נספר את כל הפרטים על יום המפגש ועל תיק האימו*. על קריזים ומאניה דיפרסיה על התמכרויות ולא בגלל אוכל ועל נצלנות”.

הלם: רון נשר יצא במתקפה נגד נתנאל רודינצקי וטען נגדו טענות קשות במיוחד?
הסטורי של רון נשר שעלה לקבוצות הפייסבוק

ברשתות החברתיות עלו לא מע דיונים בנושא מצד אנשים שניסו להבין מאיפה הגיע הביף הפתאומי הזה של השניים. אחת הכותברות העלתה השערה:“בגדול הוא טען שמאז יציאת האח נתנאל לא דיבר איתו, או גונן עליו בתקשורת שהדהדה ביף בינהם בגלל שיר, כשבמהלך האח רון פרגן לנתנאל וביקש שיצביעו לו. מניחה שעכשיו הוא מרגיש בגידה מסוימת וצביעות מצדו של נתנאל שלדבריו קילל את סטטיק בזמנו בעצמו”

הלם: רון נשר יצא במתקפה נגד נתנאל רודינצקי וטען נגדו טענות קשות במיוחד?
הסטורי של רון נשר שעלה לקבוצות הפייסבוק

צפו בלייב המלא של רון נשר בו יצא באש תופת על נתנאל:

Subscribe
Notify of
guest
43 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
חן
חן
1 שנים

רון נשר צודק, נתנאל זרק את כולם בשביל דיאן שמנצלת אותו רק בשביל שיזמינו אותה למקומות.. הבן אדם פשוט מפחיד וראו את זה באח הגדול!!

שיר
שיר
1 שנים

מה אתם רוצים ״החברים המגוננים שלו ״הכרתם אותו לפני ראיתם את ההתנהלות שלו בבית לחברים שלו בבית בחרתם להגן על בן אדם כזה שמעתם על בומרנג? קארמה ? אקסטרה… אז באמת למה ציפיתם מבן אדם כזה (לכאורה) גוננתם עליו עכשיו קבלו בפרצוף את מה שהוא העביר עונה שלמה את הדיירים המסכנים כשהצופים לרוב ראו דלת‼️

אלי
אלי
1 שנים

רון נשר.לא כולם חיילים שלך .תפסיק לשחק לאנשים בראש.ומי שלא בראש שלך אתה מחפש את שמו.זה שיטה אצלך.בשביל זה אתה מנודה מהתעשייה. תלמד להתנהג.