חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"ממקום קצת יותר נקי ומטופל, אני אומרת סליחה" דיאן שוורץ מתנצלת אבל עדיין לא משכנעת?

“ממקום קצת יותר נקי ומטופל, אני אומרת סליחה” דיאן שוורץ מתנצלת אבל עדיין לא משכנעת?

השמועה אומרת...

כוכבת “האח הגדול” דיאן שוורץ ללא ספק הובילה לא מעט רגעים טלוויזיוניים בלתי נשכחים בעונה החולפת של הפורמט. אך חלק גדול מאוד לא עברו אצל הצופים בגרון שיצאו עליה בביקורת קשה במיוחד. היא אומנם התנצלה מאז אותה סאגה קשה. אך נראה שעדיין זה לא הספיק לרבים, אז רגע לפני יום הכיפורים – היא עושה את זה שוב בפוסט מפויס במיוחד.

שתפו

חודשיים עברו מאז שדיאן שוורץ העלתה פוסט התנצלות בחשבון האינסטגרם שלה בעקבות התבטאויותיה ומעלליה בבית “האח הגדול”. ולמרות שרבים כבר החליטו לדפדף לה את זה או כבר שכחו מהעניין, עדיין לא מעט מהצופים חיכו לסליחה אולי.. קצת יותר משכנעת.

 

דיאן החליטה לשתף מחדש את רגשותיה בעניין ופתחה את הלב בדברים הבאים:“לא פעם שואלים אותי ‘למה לא ביקשת סליחה’. אני מנסה להסביר שברגע שאת יוצאת אחרי 55 יום בבית סגור, את כלכך בהלם ולא מבינה על מה צריך. כי את בטוחה שעקרונית אני וחברים שלי לבית ביקשנו הרבה סליחות בתוך הבית אחרי כל ריב. ואז את מבינה שיש צופים שנפגעו מסיטואציות.”

"ממקום קצת יותר נקי ומטופל, אני אומרת סליחה" דיאן שוורץ מתנצלת אבל עדיין לא משכנעת?
דיאן שוורץ באווריה מפויסת לקראת יום כיפור. מתוך אינסטגרם

“אז את מתנצלת בפניהם ומרגיש שזה לא מספיק. אומרים לך שעשית את זה צנוע וקטן מדיי והיית צריכה לצעוק את זה בטלוויזיה. ועובר עוד יום בחוץ. ועוד יום. ואז במרחק של כמעט חודשיים מאז הבית ההוא… את יוצאת למסע חדש עם עצמך. מין חשבון נפש. כל יום שעובר מתחדדים בך עוד ועוד דברים שקרו ושודרו על המסך.”

 

“זה מסע של הבנה, של טיפול. של התבגרות מהירה בעל כורחך. לפעמים אנשים אומרים סליחה כדי להמשיך הלאה בלי באמת לקחת אחריות. למדתי בחודשיים האחרונים (ואני עדיין לומדת) שכדי לקחת אחריות אמיתית צריך זמן. לחקור, להסתכל, להבין מה היה ומה יכולתי לעשות אחרת או לא. אז ממקום קצת יותר נקי, יותר מטופל אני אומרת סליחה.”

"ממקום קצת יותר נקי ומטופל, אני אומרת סליחה" דיאן שוורץ מתנצלת אבל עדיין לא משכנעת?
הפוסט מלא הרגישות של דיאן עדיין לא הצליח לגעת בטוקבקיסטים המצקצקים

“על מה שראיתם ולא ראיתם. התהליך שלי לא מסתיים פה, הוא רק התחיל. מה זה חודשיים לעומת חיים שלמים? שנה חדשה, הזדמנות חדשה, דרך חדשה. ורגע לפני שיום הכיפורים נכנס גמר חתימה טובה לכולנו!”

 

פוסט הסליחה העדכני הזה של דיאן שעלה בשעות האחרונות כבר הספיקו לגרור לא מעט תגובות קצת פחות נלהבות. “עדיין לא אמין סורי,לא צריך לחכות לכיפור בשביל סליחה אמיתית מהלב. מי שמאמין לך פאתט.” כתבה אחת הכותבות.

"ממקום קצת יותר נקי ומטופל, אני אומרת סליחה" דיאן שוורץ מתנצלת אבל עדיין לא משכנעת?

כותבת נוספת הוסיפה תגובה דומה:“קודם כל את צריכה לבקש סליחה מעצמך שהגעת בכלל לטירוף שאנחנו הצופים ראינו והיינו בשוק ששד כזה יצא מבחורה כל כך יפה. לא שכנעת אותי ובכל אופן מאחלת לך גמר חתימה טובה.”

 

אך כמובן שגם זכתה לפרגונים. אחת מעוקובותיה כתבה לה:“אין עלייך בעולם דיאני תיהי בטוחה שאני ועוד מלא אנשים בטח יסלחו לך כי לא רק את בעולם הגעת למצבים כאלה יש מלא אנשים שלא נדע מאחלים דברים יותר גרועים התקופה הזאת תעבור תאמיני בעצמך את חזקה ואני מתה עלייך”.

Subscribe
Notify of
guest
15 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מאור
מאור
1 שנים

כל הנאום שהיא רשמה שם ועדיין לא ביקשה סליחה ספציפית מדיירים שהיא פגעה בהם ממש כמו טליה .הרי כל הסיבה שהציבור נפגע ממנה זה בגלל ההתנהגות והיחס המזעזע שלה לדיירים בבית .ביקשה סליחה מבר בפרק שאחרי הגמר אבל מטליה שהיא טינפה עליה ודיברה עליה מזעזע לא ביקשה.נשמע כמו מהלך יחצני ולא כמו בקשת סליחה אמיתית

טליה מהממת
טליה מהממת
1 שנים

לא נשכח ולא נסלח..בחוזרים הביתה לא בקשת סליחה מטליה וגם הבת זוג שלך בר אז קודם תבקשי מכל הלב אחרי זה אולי נסלח לך ומספיק כבר להיות חכמים אחרי מעשים

איציק אברהם
איציק אברהם
1 שנים

יותר טוב שלא היית מבקשת סליחה