בר כהן עושה חשבון נפש בצל הביקורות:"שוב לי לנסות להיות טובה יותר בזה גם בעצמי"

בר כהן עושה חשבון נפש בצל הביקורות:”חשוב לי לנסות להיות טובה יותר בזה גם בעצמי”

השמועה אומרת...

כוכבת “האח הגדול” חיכתה באופן מדויק לרגע בו יסתיים הצום יום הכיפורים כדי להעלות פוסט מאוד משמעותי שזכה בתוך דקות ספורות לגלים של תמיכה. אפשר להגיד שזו תגובה לכל אותן הנשים שביקרו אותה מאז כניסתה לבית האח ועד היום, וגם חיבוק לאלה שתמכו.

שתפו

מאז יציאתה של בר כהן במקום השני בגמר “האח הגדול” האחרון מצטיירת בתור אחת הדיירות הכי מסקרנות לציבור שלא הולכת להיעלם מהתודעה בקרוב. לפחות אם לשפוט מהשיח סביבה ברשתות החברתיות.

 

בר החליטה להעלות פוסט עוצמתי ביותר בצאת יום הכיפורים שעונה לראשונה על הביקורות שהופנו כלפיה בהקשר לניתוק מבנה ליאו בזמן שהייתה בבית המפורסם, וגם התובנות וחשבון הנפש שהגיעו עם הזמן.

בר כהן עושה חשבון נפש בצל הביקורות:"שוב לי לנסות להיות טובה יותר בזה גם בעצמי"
בר כהן וליאו מתוך התמונות שהעלתה בפוסט באינסטגרם

בר התחילה בציטוט של תגובות שנורו לכיוונה:“‘האמת שאני לא מבינה איך היא בחרה להתנתק מהילד שלה בשביל פרסום, זו לא אמא לביאה זו אמא אגואיסטית, אמא טיפשה, לא עוזבים ילד בגיל כזה בשביל שום הון שבעולם'”.

 

והמשיכה בדברים:“יצאתי מבית האח הגדול והרבה אנשים ניסו לתווך לי את המציאות, להסביר לי מה מחכה לי ברגע שאפתח את הפלאפון. היציאה מהבית הייתה היישר אל תוך חיבוק ענק של כל כך הרבה אנשים, הרבה מהם לא הכרתי. לא האמנתי על כמויות של אנשים שניגשים אליי ברחוב, מחבקים ומספרים לי שחיזקתי אותם, ילדות שבוכות מהתרגשות ואני עומדת מולן המומה, מרוגשת ומובכת.”

 

“אני לא נבהלת מאמת, אתם כבר יודעים. יותר מזה, גם אני מצאתי את עצמי נופלת לשיח הזה למרות שהוא זר לי בחיים האמיתיים כמו סיטואציות שהתמודדתי איתן בבית האח. אני לא חושבת שאישה צריכה לאהוב ולהתחבר לכל אישה רק בגלל שהיא אישה והביקורת היא חלק מאוד מהותי ממי שאני היום וכך הייתה כל חיי. אבל, תמיד האמנתי שאין כמו אישה כדי לחזק אישה אחרת, שאין כוח חזק יותר מהכוח הנשי והשתדלתי בחיים שלי עם הנשים שסביבי להיות תמיד האישה הזו עבורן גם לנשים שפגעו בי במרוצת השנים ,ראיתי את זה קורה לנגד עיניי כל חיי.”

בר כהן עושה חשבון נפש בצל הביקורות:"שוב לי לנסות להיות טובה יותר בזה גם בעצמי"

“גדלתי בבית שבו נשים חזקות הן הכל והן בהכל. ההתלבטות שלנו כנשים בין לעשות משהו למען עצמנו, להגשים חלומות לבין לוותר על הכל ולהישאר בבית היא התלבטות כואבת והתמודדות אינסופית. חשוב שכולנו נזכור שאין כאן בחירה נכונה וכל אישה רשאית לעשות ולדעת להתמודד עם ההשלכות וזה בעיניי מה שהופך אישה לחזקה.”

 

“דווקא עכשיו, בצאת יום כיפור אחרי שכולנו ביקשנו סליחה וקיבלנו חותמת ״טהורים״ לשנה, חשוב לי לנסות להיות טובה יותר בזה גם בעצמי. היו כל כך הרבה נשים מדהימות שחיבקו אותי מבלי שידעתי, תדעו לכן שאתן הכוח שלי להיות אישה כזו בעצמי. כששואלים מה לקחתי מכל החוויה הזו – זה אחד הדברים. גמר חתימה טובה”.

 

לפוסט הזה של בר הזה בצאת יום הכיפורים זרמו מאות תגובות מחבקות מחברים ומפורסמים נוספים אך בייחוד התגובה של אליאב טעטי, בן זוגה מהבית לא איחרה להגיע. אליאב שלח אהבה וכתב לבר בתגובה לדבריה:“אני אוהב אותך. הכי חזקה והאמא הכי טובה”.

 

יוצאת “האח הגדול” נוספת חשפה התנכלויות לא נעימות כלפיה במהלך החג. דיאן שוורץ החליטה לשתף בלא מעט תגובות קשות שקיבלה ברשתות החברתיות לצד הכיתוב:“גמר חתימה טובה לכולם. ובעיקר למי שבוחר לנצל את הזמן שלו כדי להמשיך ולהתנכל לי(ולבזבז את הכסף על בוטים שיגיבו לי תגובות. לא חבל?) אוהבת אתכם.”

בר כהן עושה חשבון נפש בצל הביקורות:"שוב לי לנסות להיות טובה יותר בזה גם בעצמי"
דיאן שוורץ מגיבה בסטורי לגל התגובות המרושעות גם בתוך יום הכיפורים

129 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ורד
5 חודשים

מכל המלל הנ”ל לא שמעתי התנצלות אחת על ההתנהגות הנלוזה שלך בבית האח.
איפה בקשת הסליחה מכל אלה שפגעת בדרכך למקום השני במשחק. איפה החרטה על מילים ותנועות מביישות שראינו ממך לאורך כל העונה?
חבל……….

איילה אהרון
5 חודשים

בר נכון את אמא לילד תבורכי
אבל זה לא אומר שאת תשתני אופי נשאר מוכתם כול החיים

שרונה
5 חודשים

קשה להאמין שיש מישהו או מישהי שמתחברת לאידיוטית הזאת שמקללת ומגדלת וצועקת כמו שצעקה על טליה בגלל שלא האמינה שיש בחורה שונה ממנה ולא וולגרית בהמה כמוה ואלו שעוצרים אותה ברחוב זה רק מסיבה אחת כי כרגע היא מוכרת אולי מחייכים לה שרואים אותה אבל בטוח מאחורי הגב לא סובלים אותה וצוחקים עליה כי תכלס התת רמה