חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
קאזם חליליה הותקף ונשדד בכיפור וחטף תגובות ברשת:"מגיע לך ימתרומם"

קאזם חליליה הותקף ונשדד בכיפור וחטף תגובות ברשת:”מגיע לך ימתרומם”

השמועה אומרת...

כוכב “האח הגדול”, קאזם חליליה דיווח לעוקביו ברשת האינסטגרם על מקרה שוד מזעזע שעבר ולא סתם בכל יום רגיל אלא ביום כיפור. איך זה נגמר ומדוע ספג גם תגובות חשוכות לצד החיזוקים?

שתפו

קאזם חליליה טען לא פעם שבלעדיו עונת “האח הגדול” האחרונה לא הייתה מה שהייתה ויאמר לזכותו שכתובים על שמו לא מעט רגעים טלוויזיוניים שכנראה באמת יזכרו לדורות.

 

לצד לא מעט רגעים מרגשים והחשיפה לתוך חייו הפרטיים, והקושי מול המשפחה שלא קיבלה אותו בעבר היו גם לא מעט צופים שהוא הצליח להרגיז מאוד עם השפה הבוטה שלו. אמש הוא עבר מקרה לא נעים במיוחד ומסתבר שהיו גם כאלו ששמחו לאיד.

קאזם חליליה הותקף ונשדד בכיפור וחטף תגובות ברשת:"מגיע לך ימתרומם"

קאזם חשף לעוקביו:“וואי אתם לא תאמינו אני פשוט בשוק! היום יום כיפור ועברתי שוד בתל אביב, בדרום העיר באו אלי שניים עם שוקר וחשמלו אותי וגנבו לי את הקורקינט. עכשיו הגשתי נגדם תלונה.”

 

התגובות לא איחרו להגיע. מגיש המירוץ למיליון, רון שחר החליט לנסות להפיח את האוויריה העכורה בהומור וכתב בתגובה:“אם שניים באו אליו עם שוקר הגיוני שהוא בשוק. חתימה טובה”.

@shmua.comקאזם חליליה חושף באינסטגרם שהיה קורבן לשוד ביום כיפור בתל אביב♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

ולצד לא מעט תגובות חמות ומנחמות לעברו של קאזם היו גם תגובות לא פשוטות בכלל. אחד המגיבים כתב בלי להתבייש:”מגיע לך יא מתרומם למה אתה נוסע בכיפור בקורקינט.” כותבת נוספת הצליפה:“מגיע לך חיי בסרט”.


 

היו גם גולשים שיצאו להגנתו של קאזם. אחת מהן כתבה:“כל המתייפייפים שאומרים שלא יחלל את החג. מותר לו! מעבר לזה שהוא מוסלמי וזו זכותו המלאה. הוא נוסע בקורקינט, לגיטימי לגמרי. כמו שיש המון מהעם שלכם שנוסעים באופניים או קורקינט זה לגיטימי. קאזם מזל שזה נגמר ככה ולא יותר גרוע. אנשים מזעזעים.”

קאזם חליליה הותקף ונשדד בכיפור וחטף תגובות ברשת:"מגיע לך ימתרומם"

Subscribe
Notify of
guest
50 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
צופה אדוקה
צופה אדוקה
1 שנים

אנשים רעים!! קאזם, אני מקווה שיהיה לך רק טוב!! ושיתפסו את הגנבים.

עינת
עינת
1 שנים

כמה רוע אנשים רק עכשיו נגמר כיפור לכל המתיפייפים תתביישו זה לא בסדר התנהגות מגעילה מה שעשו לך קאזם

דבי איתן
דבי איתן
1 שנים

כמה מצער שיש חוסר סובלנות ורגישות לאחר.לי אישית גרמת לחייך כשהיית באח אפשר היה למתן עם ההתלהמות שתהייה לך שנה טובה יותר.