"בדיחה, הרסה את הילדים והנוער ועוד מקבלת פרס?!" מה גרם לגולשים להתפוצץ על דיאן שוורץ?

“בדיחה, הרסה את הילדים והנוער ועוד מקבלת פרס?!” מה גרם לגולשים להתפוצץ על דיאן שוורץ?

השמועה אומרת...

דיאן שוורץ מצליחה להגיע להישג נוסף בסגירת השנה הנוכחית. אחרי שהדמות שלה על המסך הפכה לאייקון בעולם הבידור והריאלטי. במגזין של אתר tvbee הוחלט לבחור בה כדמות הריאליטי של השנה – ונראה שהבחירה בה עוררה סערה של ממש ברשתות החברתיות.

שתפו

דיאן שוורץ סיפקה לצופי “האח הגדול” מכלול של לא מעט דברים. מצד אחד אלגנטיות, לוחמניות, הומור וכריזמה. ומנגד התנהגות שזכתה לביקורת על היותה רעילה, אגרסיבית ואף חסרת שליטה לפרקים.

 

גם במערכת היחסים שלה עם נתנאל על המסך היה ניתן לפעמים לחתוך את המתח והדרמה עם סכין. ונראה שכל השהות שלה הסתכמה למערבולת של צרות בעולם שבחוץ. מתקפות מצד לא מעט גולשים וצופים שהחליטו לצאת עליה ומבקרים אותה עד עצם היום הזה.

"בדיחה, הרסה את הילדים והנוער ועוד מקבלת פרס?!" מה גרם לגולשים להתפוצץ על דיאן שוורץ?

דיאן אומנם התנצלה מאז אותה תקופה על התנהלותה מספר פעמים בפוסטים וגם בראיונות השונים, אך ישנם כאלה שנותרו אדישים או שמסרבים לקנות את המילים שלה. מה שלא יהיה, בטוח שהקהל המכור של התוכנית יזכור אותה לנצח. ועכשיו היא גם קיבלה על כך פרס.

 

דיאן קיבלה את תואר דמות הריאליטי של השנה באתר tvbee. ולצד הנימוקים הלגיטימיים והיותה דמות שנויה במחלוקת. נראה שאי אפשר להתווכח עם עובדות והעניין הרב שהכניסה לעונה החולפת. אך כמובן שזה לא עבר בשתיקה מצד מספר גולשים שהשתוללו מזעם על הבחירה בה.

"בדיחה, הרסה את הילדים והנוער ועוד מקבלת פרס?!" מה גרם לגולשים להתפוצץ על דיאן שוורץ?

בתגובה לפרס שקיבלה דיאן גולשים רבים יצאו על כך בחריפות בקבוצות הפייסבוק. גולשת אחת כתבה:“בדיחה! הרסה את הילדים והנוער בהתנהגות שלה ועל זה מקבלת פרס?“. נוספת הוסיפה:“ישראל פשטה את הרגל!!!!!!!!! מה השטות והטמטום הזה?????? חסרים אחרים שיכולים לקבל את הפרס??????”.

 

גולשת נוספת יצאה בעצבים:“בושה למדינה עוד צריך להעניק לדיאן את פרס על הרוע והביריונות לתפארת מדינת ישראל מדינה הזויה. מה לא עושים בשביל רייטנג ועד נותנים פרס להופיע בפיתחון לב להתרים אנשים”.

"בדיחה, הרסה את הילדים והנוער ועוד מקבלת פרס?!" מה גרם לגולשים להתפוצץ על דיאן שוורץ?

אך לצידה של דיאן עמדו הפעם לא מספר גולשות שיצאו להגנתה, אחת מהן נימקה:”דיאן את הרבה יותר טובה מכל בריוני המקלדת שנעלמו דום כשדיירים אחרים התבטאו הרבה יותר גרוע ממך. למשל כשאחת הדיירות הבולטות אמרה שמי שאוכל אוכל שאינו כשר יש לו ריח גוף רע לא שמעתי אף אחד מתקומם וזאת פגיעה בצבור ענק.”

 

“בנוסף לעוד אמרות שפר גרועות בהרבה מההתבטאויות של דיאן. ההבדל שהיא אמרה הכל ישירות בלי להתנחמד ובלי להתחנף. ראינו כמה שהיא אמיתית כשהיא אוהבת ,כשהיא לא אוהבת כשהיא עצובה או שמחה. ראינו אותה בטוב ורע. מעניינת מסקרנת ומגניבה. חבל שעורכי התכנית לא שמרו על איזון לגבי התכנים שלה.לסיכום דיאן שמרה על האותנטיות של תכנית ריאליטי. ולא היינו סתם בסרט. חבל שהיא משלמת מחיר כל כך יקר על כך. אין שום הצדקה להכפשות ולהצקות שהיא חווה מכל הצדקנים והמתחסדים.

75 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
צופה עצבני
7 חודשים

בושה וחרפה..פשוט שערורייה איזה מסר זה נותן תתנהגו בבריונות ותקבלו פרס.

אזרח מודאג!
7 חודשים

ביזיון! מדינה באבדון!
למה לנרמל התנהגות ביריונית, משפילה ומפירה כזו? על זה לתת לה פרס?!
מה אנחנו מלמדים את הילדים, שזה בסדר להתנהג ככה לאחרים?
בושה!!!!

קלייר
7 חודשים

נכון דיאן היתה אותנטית רעה ובריונית לא ידעתי שעל זה מקבלים פרס כנראה באמת המדחנה הולכת ״פייפן״