אליאב טעטי ובר כהן עולים לשלב הבא במערכת הזוגית!

אליאב טעטי ובר כהן עולים לשלב הבא במערכת היחסים הזוגית!

השמועה אומרת...

ההמתנה למפגש המחודש בין כוכבי “האח הגדול” אליאב טעטי ובר כהן בערב הגמר העלתה לא מעט שאלות. האם ייתנו הזדמנות למערכת היחסים שלהם בחוץ לאחר לא מעט רמזים ומסרים מעט מבלבלים. אך עכשיו, כמעט חודשיים לאחר סיום התוכנית אפשר להגיד שהתשובה חד משמעית.

שתפו

אין ספק שבר ואליאב הפכו לאחד הקאפלים המדוברים ביותר במדינה בעיקר בזכות המורכבות במערכת היחסים ביניהם. התהיות לקשר כשהכירו בתוך הבית המדובר ומחוצה לו בתגובות המגוונות של אליאב בראיונות בהקשר לבר. ההתאהבות המשותפת, וגם כמובן השוני בסטטוס הזוגי.

אליאב ובר בחופשה באילת

אך נראה שהשניים לגמרי שמו מאז את כל התהיות וההתחבטויות בצד. וכבר קרוב לחודשיים שהם בלתי נפרדים. יוצאים לבלות, הולכים יחדיו להופעות ומלונות. משדרים אהבה וזוגיות. ועכשיו הם גם נמצאים יחד בחופשה זוגית באילת.

 

בר ואליאב הדרימו לעיר אילת אך מדובר בחופשה רומנטית נטו או לגמרי לבדם, אלא עם ילדה של בר מהקשר הקודם – ליאו. בר הספיקה לשתף את הלוק שלה מחדר המלון בזמן שאליאב התאמן בניפוח המצופים של ליאו על שפת הבריכה ומתרגל לתפקיד החדש בקשר של השלושה.

אליאב טעטי ובר כהן עולים לשלב הבא במערכת הזוגית!
אליאב ובר באילת, יחד עם בנה ליאו

ומה לגבי זוג נוסף ולא פחות מדובר שיצא מהעונה האחרונה של אותו הריאלטי. אנחנו מתכוונים כמובן לשחף וטליה. אז אחרי שפרסמנו לכם כי שחף וטליה בילו יחדיו בארוחה בבית מלון לצד החברים מהבית בחג הסוכות, הפעם הם לקחו קצת זמן בנפרד.

 

טליה עובדיה שיתפה בחשבון האינסטגרם שלה סטורי שחושף כי היא בטיסה בדרך ליעד מעבר לים. ומסתבר שהיא בדרכה לחופשה בברצלונה יחד עם המשפחה אך ללא בן הזוג שחף רז שלו גם היו תוכניות אחרות.

אליאב טעטי ובר כהן עולים לשלב הבא במערכת הזוגית!
שחף וטליה: בילו יחד בסוכות, עכשיו בהפסקה קצרה האחד מהשנייה

גם בגזרה של נתנאל ודיאן שלא הרבו בימים האחרונים להעלות סטוריז זוגיים בכמות שהעוקבים התרגלו להם. עלתה תמונה זוגית במהלך נסיעה של השניים ואמוג’י לב – הפעם עם ידיים. למקרה שתהיתם – גם הם לגמרי ביחד.

אליאב טעטי ובר כהן עולים לשלב הבא במערכת הזוגית!
דיאן ונתנאל, ממשיכים יחד בדרכים

112 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
צופה
5 חודשים

טליה ושחף אחלה זוג בהצלחה..טליה חופשה נעימה מגיע לך הכי בעולם להנות אחרי מה שעברת מהדיירים באח במיוחד משני הזוגות האחרים

מיכל
5 חודשים

טליה ושחף זוג איכותי ששומר על הפרטיות שלו.

אתי
5 חודשים

אליאב עם בר רק כדי להרוויח זמן כי בלי בר מי היה מתעניין בו? אני מאוד מקוה בשבילה שהיא לא שילמה עליו