פתח תקווה לסולחה? בר כהן נשאלה עם טליה עובדיה וזה מה שהיה לה להגיד!

יש תקווה לסולחה? בר כהן נשאלה על טליה עובדיה וזה מה שהיה לה להגיד!

השמועה אומרת...

מאז היציאה מגמר “האח הגדול”, נראה שהזוכה הגדולה של העונה – טליה עובדיה והמקום השני, בר כהן לא ממש שמרו על קשר וזאת לא הפתעה בהתחשב לדרכם המשותפת בתוכנית. אך האם יש שביב תקווה לכך שהשתיים עוד יעלו סלפי ביחד? זה מה שהיה לבר כהן לומר בנושא.

שתפו

יותר מחודש חלף מאז סיום עונת “האח הגדול” האחרונה ונראה שלא מעט יוצאים נותרו עדיין בתודעה ואף הצליחו לשמור על סקרנות ועניין של המעריצים והעוקבים. אך חלק גדול עשו זאת בנפרד מהדיירים בבית המפורסם.

 

גם במקרה של בר כהן וטליה עובדיה, שמחזיקות עד היום בזוגיות איתה יצאו מהבית, אין ממש תקשורת. באירועים הם החליטו להתעלם האחת מהשנייה וטליה אף החמירה וטענה בראיון בעבר שעצוב שבר הגיעה למקום השני.

פתח תקווה לסולחה? בר כהן נשאלה עם טליה עובדיה וזה מה שהיה לה להגיד!
היו לתקופה מאוד קצרה אף מיודדות בבית, האם הביף צפוי להסתיים אבר?

ובזמן שכל אחת מצליחה לפלס את דרכה בעולם שבחוץ ובתעשייה. הן לא ממש נוטות אפילו להזכיר האחת את השנייה באמצעי המדיה השונים. אך אמש בר החליטה לחרוג מהמנהג ולענות לעוקביה לשאלה בנוגע לטליה:“מתי תמונה שלך ושל טליה כמו של סלינה והיילי?”.

 

בר לא התבלבלה ונתנה תשובה משעשעת:“מתי שנהיה האקסיות של ביבר”. אז אליאב טעטי אומנם לא ג’סטין ביבר אך בהחלט אפשר לראות את המכנה המשותף בנוגע לאקס-בן זוג. כולל הביף התקשורתי ארוך השנים בין השתיים.

פתח תקווה לסולחה? בר כהן נשאלה עם טליה עובדיה וזה מה שהיה לה להגיד!
סלינה גומז בתמונה עם היילי ביבר, אם זה קרה – זה יכול לקרות גם אצל בר וטליה?

עוד הגיבה בר לנושא בוער נוסף, איך ליאו מגיב לפרסום של אמו שהפכה למגה סלב. בר השיבה בין היתר:“לליאו לא כזה קל. ליאו רגיל שאמא שלו רק שלו. אני יכולה להגיד שיש פה לא מעט בנות שקיבלו בראש מליאו”.

 

והוסיפה:“אם זה כשבנות באות להצטלם, אפילו מבוגרות והוא.. ‘אין תמונה עם אמא’. ‘לא אני לא מסכים! חוצפנים’. יש לו פה לקטנצ’יק שלי ואני מאוד זורמת איתו בזה. ז’תומרת אם לא בא לו אז אני מתנצלת בנימוס. למרות שבאמת אני משתדלת לחבר את כולם, זה לא פשוט.”

פתח תקווה לסולחה? בר כהן נשאלה עם טליה עובדיה וזה מה שהיה לה להגיד!
בר כהן פותחת בסטוריז הדברים בהקשר לפרסום ובנה ליאו

187 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עדי
5 חודשים

על מה שבר עשתה לה בבית האח אין מחילה!!! אישה רעה!!!

דניס
5 חודשים

טליה מקבלת בחילות רק מלשמוע את השם שלך או של אופק יא לייצנית

אלי
5 חודשים

24/7עושה שאלות תשובות הקשקשנית הזאת