"נתנאל תברח היא עושה לך קרקס": דיאן ונתנאל מעלים הילוך נוסף והגולשים השתוללו!

“נתנאל תברח היא עושה לך קרקס”: דיאן ונתנאל מעלים הילוך נוסף והגולשים השתוללו!

השמועה אומרת...

זוג יוצאי “האח הגדול” שהכירו והתאהבו בתוך הבית המפורסם הספיקו לעשות לא מעט דברים במערכת היחסים שלהם שזוגות רבים לא עושים בתוך שנים של קשר בקצת מחודש מאז סיום התוכנית. גם הפעם האקט הרומנטי הצליח לגרור לא מעט ביקורות ברשת.

שתפו

זה לא סוד שדיאן ונתנאל הם הזוג אולי הכי דביק שיצא מהעונה החולפת של “האח הגדול”. כבר מהיציאה מהבית השניים החליטו לעזוב הכל, לארוז מזוודות ולנדוד יחדיו בין בתי מלון עד אשר מצאו לעצמם דירה משותפת בפתח תקווה.

 

ומלבד לא מעט בילויים משותפים של השניים שתועדו כמובן ברשתות החברתיות. הם הספיקו כבר לעבור תחת אותה קורת גג, נתנאל קעקע לגופו את האפרוח ששלחה לו דיאן עוד כשהיה בתוך הבית, אך מסתבר שזה לא מספיק כדי להנציח את האהבה של השניים.

"נתנאל תברח היא עושה לך קרקס": דיאן ונתנאל מעלים הילוך נוסף והגולשים השתוללו!
דיאן ונתנאל חוגגים אמש

עוד סממן שהיה מוטיב דיי ברור וחוזר במהלך שהותו של נתנאל בתוכנית, בזמן שדיאן הייתה בחוץ והגיבה בהקשרו ברשתות החברתיות היה אמוג’י הלב. כולל באותו הסטורי שהציגו לנתנאל כשחיכה בציפייה מורטת עצבים לרמז כלשהו מאהובתו שמחוץ לבית.

 

אז אחרי קעקוע האפרוח, גם הלב של דיאן מקבל עכשיו משמעות ומקום בבשרו של רודינצקי שהחליט לקעקע לעצמו את סמל של לב לידו. אגב, המקעקעת הייתה לא אחרת מאשר דיאן שוורץ שהעניקה לו את הלב, סימבוליות ורומנטיקה בשיאה?

"נתנאל תברח היא עושה לך קרקס": דיאן ונתנאל מעלים הילוך נוסף והגולשים השתוללו!
דיאן בביצוע הקעקוע החדש של נתנאל

קעקוע הלב שאותו חרט נתנאל אמש היה רק הקעקוע הראשון שביצע באותו הערב. נתנאל התחדש בקעקוע נוסף ובולט יותר על צווארו, בתרגום מאנגלית לעברית:“הגיהינום ריק, וכל השדים פה”.

"נתנאל תברח היא עושה לך קרקס": דיאן ונתנאל מעלים הילוך נוסף והגולשים השתוללו!
קעקוע נוסף בו התחדש נתנאל אמש

ברשתות החברתיות, מעריצי הזוג המלכותי כמובן ששיבחו והיו נרגשים במיוחד מקעקוע הלב שדיאן עשתה לנתנאל. אך היו גם כאלה שממש ממש לא התלהבו. אחת הטוקבקיסטיות כתבה:“מערכת יחסים חולנית לגמרי! למה רק נתנאל עושה קעקועים ודיאן לא? כל הזמן היא קובעת לו מה לעשות? נתנאל באמת תברח היא עושה לך קרקס ואין כאן שום אהבה!”

 

וזאת לא הייתה התגובה היחידה בנושא. כותבת נוספת הוסיפה:“למה היא לא עושה קעקועים שקשורים אליו אלא רק הוא עושה את מה שקשור אליה? לא יודעת… משהו שם לא נראה לי בריא בכלל”.

89 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
זהו ש
7 חודשים

סתם משחק יש לה פאפי שלכל דבר אומר לה אמן זה נקרא שליטה שיברח כל עוד נפשו בו

ינאי
7 חודשים

הוא אהבל ברמות על ,הוא הולך לתקופה קשה מאוד שימאס לה ממנו מאוד מקווה בשבילו שהקרובים לו יהיו שם כי יכול להיות צעד דרסטי מכיוונו כלפי עצמו הוא לא ילד ועבר בחורות ובחורות שנראות טוב אין לי מושג מה כך כך תפס אותו בה כי מבחינת אופי אין לה מה למכור

לאה
7 חודשים

בשלב של היתלהבות אין שם עומק