חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
פגישה לא אינטימית: היכן תועדו שחף רז וטליה עובדיה לאחר שחזרה מחו"ל?

“מתי נראה תמונה שלכם מתנשקים?” הפגישה הלא אינטימית של טליה עובדיה ושחף רז

השמועה אומרת...

כוכבי “האח הגדול”, טליה עובדיה ושחף רז שידרו לא מעט רגעים של אהבה רגע לפני שדלתות הבית המפורסם נסגרו וצופים ומעריצים רבים תהו לגבי הישרדות הקשר הרומנטי שלהם בחיים האמיתיים. נראה שאת מבחן המציאות הם בהחלט צלחו, אך עדיין שומרים את הרגעים האינטימיים לעצמם.

שתפו

האם הפיק הרומנטי בין טליה עובדיה ושחף רז עדיין עומד על השיר “הווו טליה” שנכתב לה בבית “האח הגדול”? הסקרנות סביב הקשר הרומנטי של השניים מחוץ לבית בהחלט מדורג גבוהה ביותר בשרשרת הסלבס הטריים ויש לכך סיבה.

 

הקשר של שחף וטליה נרקם לו לאט לאט בבית ולאחר שנתנו לו הזדמנות אמיתית בחוץ נראה כי ברשתות החברתיות הם מקפידים לפרגן אחד לשנייה במילים רומנטיות בתגובות. ולהיתפס ע”י פפראצי או בסטוריז של החברים מהבית.

אך רבים תוהים או יותר נכון צמאים לדיווח רומנטי של השניים שלא מרבים לשתף רגעים משותפים ברשתות החברתיות. לאחר חזרתה של טליה עובדיה מברצולנה. היא והמיסטר המפורסם נפגשו, אך לא לבד אלה לצד חברתם מהבית, מרינה קוזנצובה.

 

טליה, שחף והצלע השלישית בחבורה, מרינוש בילו אמש במשותף בדירה בתל אביב סעדו את ליבם והשוו קלוריות בין הפרחיות של טליה לבין הסלט הרוסי של מרינה. והשיא היה כאשר השניים עזרו למרינה ללמוד למבחן התיאוריה לתוך הלילה אך למרות המאמצים הכבירים, היא לא עברה אותו היום.

 ושלא יגמר לכם לעולם!!!! יאלה חתונה עוד השנה בעזרת השם כי אתם זיווג משמיים בדוק.
שחף מתאהב מחדש. התגובה לפוסט של טליה עוררה תגובות נלהבות במיוחד

מנגד, שחף פרגן לפוסט החדש של טליה בלוק לוהט במיוחד והותיר לה תגובה ששברה את הרשת:“נראה לי שהרגע התאהבתי בך שוב”. הפרגונים היו בשמיים. חלק מהמגיבים דרשו שהעניינים קצת התחממו:“ואו מצמרר מתי נראה תמונה לכם מתנשקים?”. כותבת נוספת איחלה:“אתם מרגשים אותי, אמן ונראה אותכם מקימים בית בישראל בעזרת השם”.

Subscribe
Notify of
guest
76 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
א.א.
א.א.
1 שנים

טליה ושחף זוג מהממים תעשו רק מה שטוב לכם ואין צורך לפרסם כל דבר זה כבר שלכם מאחלת לכם בהצלחה אהבה מנצחת כל הכבוד מתוקים.❤❤❤💙💙💙🖐🖐💥💥👌👌🌷🌷

פנינה
פנינה
1 שנים

טליה ושחף שומרים על פרטיות במה שקשור לזוגיות וזה מעולה.. שיעשו רק מה שעושה להם נעים ונוח. העיקר שיצליחו בעזרת השם הם מקסימים

רינת
רינת
1 שנים

מהממים♥️