כוכב הריאלטי המפורסם בדיס מטורף:"רשע טהור, צריך להוציא את האח הגדול מחוץ לחוק!"

כוכב הריאלטי המפורסם בדיס מטורף:”רשע טהור, צריך להוציא את האח הגדול מחוץ לחוק!”

השמועה אומרת...

ארבע שנים עברו מאז שרועי קורנבלום השתתף בריאלטי “האח הגדול”, כזכור, באותה העונה התפתח רומן בינו לבין בת זוגו הנוכחית, מריה דומרק שנפרדה מהחבר שלה ד’אז בועז, ופצחה עמו בזוגיות לאחר היציאה מהבית. עכשיו הוא החליט לשבור שתיקה ולצאת בזעם על הפורמט.

שתפו

רועי קורנבלום כבר כנראה לא ממש שש לתואר יוצא “האח הגדול”, אך עדיין. רבים זוכרים את השתתפותו בעונה הראשונה של הפורמט ברשת. וכמובן, את הדרמה המטורפת בעקבות הרומן שהתפתח עם מריה בזמן שבן זוגה מחכה לה בחוץ.

 

ארבע שנים לאחר שהשתתף בתוכנית המדוברת, הוא החליט לפתוח לראשונה את כל מה שהוא חושב על “האח הגדול” בסרטון טיקטוק שהפך לויראלי בתוך שעות שם השתלח על הפורמט באופן קשה מאוד בלשון המעטה.

כוכב הריאלטי המפורסם בדיס מטורף:"רשע טהור, צריך להוציא את האח הגדול מחוץ לחוק!"
הכיר את בת הזוג בבית האח, אך התמודד עם השריטות שהגיעו מההשתתפות בתוכנית הרבה לאחר מכן

רועי פתח בדברים:“שואלים אותי המון המון שאלות על מריה ועל האח הגדול, אני רוצה להסביר ככה למה אני לא עונה. זה לא כי אכפת לי לדבר על החיים האישיים שלי. אני מדבר על החיים האישיים שלי כל הזמן.”

 

והמשיך:“הסיבה העיקרית במרחק הזמן, ועברו ארבע שנים מהאח הגדול. אני מבין שהתוכנית הזאת היא פשוט רשע טהור. אני לא מתכוון להגזים או להגיד את זה באיזה צורה מועצמת כדי שתתרגשו, אני חושב, דעתי האישית שצריך להוציא את האח הגדול מחוץ לחוק!”

כוכב הריאלטי המפורסם בדיס מטורף:"רשע טהור, צריך להוציא את האח הגדול מחוץ לחוק!"
רועי קורנבלום בהופעה בחודש יולי האחרון

והמשיך בדברים הקשים:“התוכנית הזאת, אין משתתף אחד שיצא ממנה ולא התפלפ אחושרמ*טה. אני באופן אישי נשרטתי משם רצח. יצאתי שרוט רצח. לקח הרבה זמן לרפא את השריטה הזאת. היא עדיין קיימת.”

 

“הרבה זמן לא היה לי כיף לדבר על האח הגדול, בגלל זה לא הייתי עונה. עם הזמן הבנתי שאם אני ממשיך לדבר על הדבר הזה, אני רק נותן יד לדבר המגעיל הזה, לדבר המרושע הזה. באמת מרושע, אין לי מילה אחרת.”

 

“זה לא טראש, זה לא זבל. זה לא עניין של זה מה שזה, זה פשוט דבר רע. ביסוד שלו. זה ממש סותר כל דבר חיובי ביקום הזה. אין בזה שום דבר טוב. אין לי עוד מילים נרדפות להסביר כמה שזה דבר רע.”

@roykornblumאחת הפעמים היחידות שאדבר על האח הגדול ברשתות 🙂♬ original sound – Roy Kornblum

16 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
חגית
7 חודשים

בדיוק. שיסוי מרושע אחד בשני. נורא

אמיר
7 חודשים

השנה היה הרבה רוע.ממש סרט אימה.

מנש
7 חודשים

כל מילה בסלע… פוגעים לדיירים בנפש.. נותנים לדיירים כדורים פסיכיאטרים .. כולם יוצאים עם שריטה מהבית ולוקח להם המון זמן לחזור לעצמם.. צריך פיקוח של הרשויות…