"כנראה שהיא לא מסוגלת להיות בלי" מה גרם לגולשים לבקר את טליה עובדיה?

"כנראה שהיא לא מסוגלת להיות בלי" מה גרם לגולשים לבקר את טליה עובדיה?

השמועה אומרת...

לזוכת העונה האחרונה של "האח הגדול" אין רגע דל, בין נסיעה לחו"ל עם המשפחה לבין צילומים לקמפיין אופנה מוביל וזמן עם בן הזוג מהבית, שחף רז. צריך גם למצוא זמן לשעת כושר. אך מה קרה כשטליה הגיעה לפעילות הספורטיבית כאשר היא מתוקתקת במידה ניכרת? התגובות לא איחרו לבוא.

שתפו

כוכבת "האח הגדול", טליה עובדיה כבר הספיקה לכבוש כמה יעדים מרכזיים מאז יציאתה מהבית. הזכייה במיליון השקלים, קמפיין האופנה החדש ששם אותה כבר בפרסומות על מסכי הטלוויזיה. החתימה בסוכנות המובילה ונראה שהיד עוד נטויה.

 

אך מה קרה כאשר עובדיה החליטה לתעד לעוקביה ברשת אינסטגרם את דרכה לאימון גופני לאחר ארבעה חודשים לטענתה שלא נכחה במכון הכושר? בזמן שהיו שם לא מעט רגעים משעשעים, גולשים מסוימים שמו לב שהכוכבת הגיעה למעמד מאופרת למשעי וזה הוביל לדיון סוער במיוחד.

בקבוצת הפייסבוק "כמעט מפורסמים" כתבה אחת מחברות הקבוצה:"באמת ניסיתי להימנע מפוסטים על טליה במהלך השהות באח ואחרי היציאה ממנו. לא היה לי שום רגש חיובי או שלילי עליה א ב ל… אני חייבת להבין כי אני וכושר לא חברים בכלל, האם זה לגיטימי באיזשהו עולם ללכת לאימון מאופרת קומפלט? זה כאילו לא מקום שכולם מזיעים ומכוערים בו?"

 

להגנתה של טליה יצאה אחת הגולשות:"איזה שטויות, מה כאן לא מאפשר לה להתרכז באימונים ונוחות? זה בסה'כ איפור ואם היא רגילה אליו ורגילה להיות ככה אז אין סיבה שזה יפריע לה. אני מכירה לא מעט נשים שהולכות לחד'כ, לבריכה וגם לים מאופרות כי זה מה שעושה להן טוב. זה כבר הפך להיות ספורט קבוצתי לחפש את טליה על כל שטות, זה קטנוני ומעייף."

"כנראה שהיא לא מסוגלת להיות בלי" מה גרם לגולשים לבקר את טליה עובדיה?
טליה עובדיה ברגע משעשע ביותר בטיקטוק

כותבת אחרת בקבוצה הביעה את דעתה והגיבה לדיון הסוער:"כנראה שהיא לא מסוגלת להיות בלי במשך שלושה חודשים היא הייתה בתכנית מצולמת 24/7 ואף פעם לא ראינו אותה בלי איפור".

 

ובזמן שטליה נכחה בחדר הכושר לצד חברתה קורל עזיז, אנה ארונוב השיקה הבוקר את מותג מנשאי התינוקות WildRide, שימכר בבלעדיות באתר One Project, אותו אתר ומותג אופנה שעמו טליה משתפת פעולה וקטפה בזכותו קמפיין לא קטן.

"כנראה שהיא לא מסוגלת להיות בלי" מה גרם לגולשים לבקר את טליה עובדיה?
צילום: אור גפן

זוהי הפעם הראשונה שאנה נכנסת לתחום העסקים, כשהיא לראשונה משמשת כיבואנית הרשמית של המותג בישראל. אל ההשקה הגיעו: קארין גדעון, חן אמסלם, אן זיוי, נועה בני, חיים פרשטיין, מירן בוזגלו ועוד.

צילום: אור גפן

59 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אלי
1 חודשים

אזה שטויות מתעסקות מה איכפת לכם ואגב במשימת אדם וחווה היא היתה בלי איפור כמה ימים מי שלא ראתה שתלך לצפות

עוקבת
1 חודשים

באמת שמעצבן אותי שאנשים שמפריע להם למה היא שמה איפור.
כי היא אוהבת וזה בסדר גמור וזכותה המלאה ובאמת שהיא יפה גם עם איפור ובלי❤️
אנשים חלאס כבר לשפוט בן אדם על כלום אם היא רוצה להתאפר הכל טוב.
טאטוו את החיים ואל תתייחסי לתגובות הרעות 😍

רינת
1 חודשים

טליה מהממת♥️