מתוקים: מה שקורה בין טליה עובדיה ושחף רז זו כנראה מסורת חדשה!

השמועה אומרת...

יאמי יאמי יאמי, כוכבי “האח הגדול” החליטו פעם נוספת שהם לא מאכזבים את העוקבים והמעריצים וחזרו היום לתת פרק שני במופע הבישול הזוגי של השניים: אז מה הם החליטו להכין והאם הפעם הם אכלו את המנה?

שתפו

הזוג המאוהב של העונה, טליה עובדיה ושחף רז ממשיכים להיחשף לעיני הצופים במה שנראה כמו מסורת קבועה שמתבשלת לה בסופי השבוע. אנחנו מתכוונים כמובן לתוכנית הבישול הזוגית אך לא רשמית של השניים ברשת האינסטגרם.

 

יום שישי זה הזמן הנכון לצאת קצת למנוחה ממעגל העשייה הפורה של השניים מאז היציאה מהבית. במקרה של טליה שלאחרונה קטפה קמפיין מכובד ולא מפסיקה לעבוד היא כנראה לגמרי צריכה את זמן האיכות הזה לצד שחף.

מתוקים: מה שקורה בין טליה עובדיה ושחף רז זו כנראה מסורת חדשה!
המבטים אומרים הכל: טליה ושחף מתכוננים לפרק השני בתוכנית הבישול

טליה כנראה לא תקח את הזמן הזה כדי לצפות בפרקי התוכנית בה כיכבה לאחר שסיפרה כי היא מעדיפה לשמור את החוויה כפי שהרגישה אותה בבית וללא העריכה, אבל תוכנית בישול עם שחף בשבוע השני ברציפות לגמרי באה בחשבון, והפעם הם החליטו ללכת על מתכון מתוק במיוחד אותו גם חיסלו לאחר מכן.

 

העוקבים שכנראה מאוד מרוצים מהמשך המסורת של הזוג המאוהב שהתחילה בשבוע שעבר, קיבלו הפעם טעימה נוספת והפעם ממתכון של טליה, קרם מסקרפונה עם רינגים של שיערות קדאיף שמלווה ברוטב של פירות יער מלמעלה. נשמע טעים? זה גם נראה ככה.

טליה ושחף השתעשעו כהרגלם במהלך צילומי הסרטון. כאשר המנה הייתה כמעט מוכנה שחף לא יכל להתאפק ואמר:“מה זה אוכלים את זה אחר כך??”. טליה השיבה והתבדחה:“לא, שומרים במוזיאון. ממסגרים ותולים על הקיר”.

מתוקים: מה שקורה בין טליה עובדיה ושחף רז זו כנראה מסורת חדשה!
טאדם! שחף רז וטליה עובדיה לצד הקינוח המגרה שהכינו

שחף הציג לבסוף את המנה המוכנה והוסיף:“איזה יופי, איזה יופי! טוב אנחנו עכשיו נלך לאכול את זה, את זה אתם כבר לא תראו”. טליה לא התאפקה ונתנה ביס למנה וציינה:“זה טעים פחד” ומשם המצלמות כבו. אז קבלו את התוצר הסופי וגם הפרק השני והמלא!

תוכנית הבישול של טליה ושחף

Total: 1,543 Votes

Subscribe
Notify of
125 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
א.א.
10 חודשים

טליה ושחף כמה אוהבת אותכם מלא יםםםםםםם תמיד כייף לראות ולשמוע אותכם יחד אתם ממש מיוחדים אינטלגנטיים איזה קינוח טעים ומתוק כמוכם מאחלת לכם בהצלחה בכל אשר תיפנו
שבת שלום ומבורכת.❤❤💙💙🌹🌹👏👏🍷🍷🙏🏿🙏🏿🙏🏿💯💯

עוקבת
10 חודשים

אוהבת אותם מאוד😍
שבעזרת השם יתחתנו ויקימו בית בישראל, הם יהיו הורים מהממים ושהילדים יצאו בדיוק כמוהם😍❤️

רוני
10 חודשים

מושלמיםםםםם