חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בר כהן עוקצת את טליה עובדיה ושחף רז? זאת הייתה התגובה שלה ברשת!

השמועה אומרת...

חודש וחצי חלף מאז שטליה עובדיה ובר כהן עלו ממדרגות בית “האח הגדול” בגמר התוכנית ומאז נראה שהשתיים לא מתכוננות ליישר את ההדורים, לאחר תגובות בשלל ראיונות בהקשר של האחת לשנייה. בר החליטה אמש להשתעשע עם עוקביה – על חשבון טליה ושחף? תשפטו בעצמכם.

שתפו

זה לא סוד שהקשר ביו טליה עובדיה לבר כהן היה מתוח במיוחד ממש עד הרגע האחרון בו היו בצמידות פיזית לפני קרוב לחודשיים בראש בראש על מיליון השקלים. מאז הייתה זאת טליה שיצאה בחריפות על בר וטענה שעצוב שהגיעה למקום השני. מגזרתה של בר מחוץ לבית לא היו יריות משמעותיות לכיוונה של טליה.

 

אך מאז נראה שטליה שמרה על שתיקה בכל הקשור לבר ומנגד לא פעם הופנה לבר תשומת הלב מצד עוקביה על כך שקלטו אותה עוקצת את טליה בעקיפין. והפעם, בר החליטה להשתעשע ממה שטליה ושחף הפכו להרגל שבועי למעריצים?

בר התבקשה על ידי עוקביה במסגרת שאלות ותשובות באינסטגרם:“תעשי לנו פינת בישול”. בר לא היססה וענתה בשאלה:“זוגית?” לצד שני אמוג’ים צוחקים. התגובה הסימבולית הזאת של בר הייתה מספקת כדי להבין למה התכוונה המשוררת, לפחות לחלק גדול מהגולשים.

 

כפי שפרסמנו לכם כאן, רק ביום שישי האחרון העלו טליה ושחף “פרק” נוסף בתוכנית הבישול המשעשעת שלהם לשלל הסטוריז שלהם ברשת האינסטגרם, ונראה לפחות שבר עוקבת אחרי המיזם הזוגי. גם אם זה משעשע אותה.

מתוקים: מה שקורה בין טליה עובדיה ושחף רז זו כנראה מסורת חדשה!
טאדם! שחף רז וטליה עובדיה לצד הקינוח המגרה שהכינו

בהמשך בר נשאלה:“מה את חושבת על זה שמדורי הרכילות לא מפרגנים לך וחושבים שאת עוקצת את טליה?” בר השיבה:“אני לא רואה את זה כחוסר פרגון, ההפך, נראה לי שגם הם מחכים לשאלות תשובות שלי. חברים קצת הומור. שאלות של מוצש, מה נבכה?”

 

הוסיפה:“ברור לי שכולם מכירים אותי ויודעים שאם יש לי משהו להגיד אני לא עוקצת, אני פשוט אומרת. בקשר לתוכנית בישול – אליאב לא יודע איך מדליקים גז.” הבהירה והמשיכה בטון המשעשע עם עוקביה.

בר כהן עוקצת את טליה עובדיה ושחף רז? זאת הייתה התגובה שלה ברשת!
בר כהן משיבה בסטורי

גם אליאב טעטי זיכה את עוקביו במענה לשאלותיהם בסטורי שלו. הפעם הוא החליט להתייחס לשאלה יוצאת דופן: “למה אתה לא יוצא מהארון?” נשאר בצורה ישירה. ואליאב הגיב:“כי אני בזוגיות עם אישה” לצד אמוג’י צוחק.

בר כהן עוקצת את טליה עובדיה ושחף רז? זאת הייתה התגובה שלה ברשת!
אליאב טעטי מגיב לשאלת הגולשים

Subscribe
Notify of
guest
262 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
תמי
תמי
1 שנים

בר משועממת היא אוהבת לצאת על טליה כי היא מקנאה בה !!!! שתמשיך לעקוץ זה על מה שיש לה לעשות .

טלי
טלי
1 שנים

זה יותר מברור שזה הכל נובע מקנאה!!!

מורן
מורן
1 שנים

בר בעצם הודתה שהיא עושה את זה בכוונה כדי שיכתבו עליה. כמה שהיא פאתטית… את אמא לילד או ילד. בעצמך ?? תתביישי!