"ממקום קצת יותר נקי ומטופל, אני אומרת סליחה" דיאן שוורץ מתנצלת אבל עדיין לא משכנעת?

ההצעה המפתיעה של דיאן שוורץ: כשנשאלה על פינת הבישול הזוגית של טליה ושחף כך הגיבה!

השמועה אומרת...

הרשת גועשת מאז פרסום הידיעה אמש בה יוצאת "האח הגדול", בר כהן החליטה להשתעשע עם עוקביה ברשת האינסטגרם ושלחה עקיצה או אולי יש אופטימיים שיגידו, רמיזה לניסיון גישור הפערים בינה לבין טליה עובדיה באמצעות הומור. ההרמה להנחתה הגיעה גם לדיאן שוורץ וזה מה שהיה לה להגיב בנושא.

שתפו

פינת הבישול של טליה עובדיה ושחף רז בהחליט הצליחה לעורר את סקרנותם של המעריצים אך גם של המבקרים ברשתות החברתיות. התומכים בהחלט חיכו לאתנחתא זוגית מהשניים שלא הרבו לשתף את המתרחש בפומבי.

 

אך מנגד גם לא מספר ביקורות עלו לכיוונה של טליה שבחלק מהפורומים לא ממש עפו על הדרך שהיא מתנהלת ברשת החברתית ואף יעצו לה להעביר חזרה את השליטה לחשבונה למי שניהלה לה את חשבון האינסטגרם בזמן שהייתה בבית המפורסם.

אחרי שבר כהן החליטה להעלות עקיצה בעקיפין לתוכנית הבישול הזוגית של טליה עובדיה ושחף רז אמש, הידיעה עלתה במספר מוקדם ומדורי רכילות. מנגד בר טענה כי השתעשע וצריך לדעת גם לקחת את הדברים בהומור.

 

ברשת הנושא זכה לשלל ביקורות:"העונה הסתיימה לפני 700 שנה יא חבורה של פליטי ריאליטי חסרי כישרון שכמותכם, מספיק". כתבה הזמרת שורטי לאחת הידיעות. גולשת אחרת עקצה את בר:"דיי כבר היא כל פעם קובעת שיא חדש של פתטיות שחררי כבר י'אובססיבית שצמאה לפרסום". מנגד היו כאלו שהגנו עליה:"חחח אובססיבים למה כל דבר לקחת קשה? קצת הומור מה קרה אמאל'ה שחררו ציניות שמעתם?"

ההצעה המפתיעה של דיאן שוורץ: כנשאלה על פינת הבישול הזוגית של טליה ושחף כך הגיבה!
מחווה לסדרה הכי מדוברת בנטפליקס, דיאן ונתנאל בסטורי הורס

מי שהצטרפה לחגיגה סביב פינת הבישול של שחף וטליה הייתה דיאן שוורץ, שבמסגרת שאלות ותשובות לעוקביה נשאלה גם היא על הנושא:"אולי תעשו גם פינת בישול??" אז האם דיאן ונתנאל בדרך לפינת בישול משלהם? לא, אבל ההצעה של דיאן הייתה לא פחות מעניינת.

 

דיאן ענתה:"מה הסיפור של כל הדיבורים על פינות בישול?" שאלה בתמיהה. והמשיכה:"מזמינה את כולכם לארוחת שישי אצלנו!". אך כמובן לא שכחה לתייג את שני הזוגות האחרים: בר ואליאב וגם טליה ושחף. האם היא ניסתה להרים את הכפפה לסולחה בין הזוגות? בהחלט יוזמה שווה במיוחד – נקווה שגם ריאלית.

 

ישבו בשולחן יחד עם טליה וחשף אצל דיאן ונתנאל בדירה בפתח תקווה? מממ

 

 

86 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דור
1 חודשים

אין על טליה ושחף.זוג איכותי וערכי עם וויב חיובי .שניהם בשלהם ופחות בריבים ובאינטריגות .שיהיה להם רק בהצלחה

אמיר
1 חודשים

קינאה עושה קמטים

מלכה
1 חודשים

אני מציעה שכל זוג ילך בדרכו. זה כמו שאומרים לילד תגיד סליחה והוא אומר בלי שום כוונה אמיתית. נאמרו אמירות קשות כלפי טלי ללא סיבה והם מצולמות . כל סולחה תהיה צביעות לפי דעתי.