חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הפתיעו את כולם: דיאן שוורץ ונתנאל רודינצקי בדרך לחופה?

השמועה אומרת...

זוג כוכבי “האח הגדול”, דיאן שוורץ ונתנאל רודינצקי הכתיבו קצב מאוד מרשים במערכת היחסים שלהם כבר בעת היציאה מהבית. אחרי שהתגוררו יחדיו קרוב לחודשיים, שלל קעקועים משותפים ומה לא, מגיעה עכשיו גם הצעת נישואים לעיני כל.

שתפו

חודש וחצי מאז שנסגרו דלתות בית “האח הגדול”. ובזמן ששלושה זוגות יצאו מתוכה כדי לבחון את הקשר בעולם האמיתי, נראה לפעמים למעריצים כי ישנה תחרות סמויה ביניהם לגבי הצלחת הקשר לצד ההישגים האישיים וכמובן בקריירה.

 

במקרה של דיאן שוורץ ונתנאל רודינצקי, נראה כי הקשר שלהם שהתחיל במסלול המהיר ממשיך לאותו הכיוון. לאחר שהספיקו להתגורר יחד בבתי מלון, יצאו לנופשים, עברו לגור יחד בפתח תקווה וגם חתמו את האהבה הנצחית ביניהם בקעקועים. מגיע השלב הבא?

בכל צחוק יש קצת אמת? דיאן ונתנאל משתעשעים יחדיו

במסגרת שאלות ותשובות באינסטגרם של דיאן, העוקבים התבקשו לשאול שאלות שיענו בכן ולא בלבד. בין העוקבים ששאלו לא מעט שאלות מסקרנות הגיעה שאלה שתחילה הייתה נראית אקראית, אולי ממעריץ מאוהב:“רוצה להתחתן איתי?”.

 

אך אז התברר כי אותה שאלה נשאלה על ידי לא אחר מאשר נתנאל רודינצקי בעצמו. דיאן כמובן השיבה ושיתפה את תשובתה החד משמעית:“כן” לצד תיוג של בן הזוג. כששאלנו את דיאן האם יש חתונה בדרך היא החליטה להגיב באמוג’י מאוהב, תבינו מה שתבינו!

הפתיעו את כולם: דיאן שוורץ ונתנאל רודינצקי בדרך לחופה?
הצעת הנישואין של נתנאל ותשובתה של דיאן. למטה – התגובה שהשאירה לשמועה בנושא בדמות אמוג’י

ועד שהמעריצים ידעו אם העניין רציני ובקרוב כבר נזכה לפרסום סטורי עם SAVE THE DATE או שנעשה לצורך שעשוע בלבד. נתנאל החליט גם הוא להגיב לאחד הנושאים היותר מדוברים בשבוע החולף במסגרת שאלות ותשובות משלו.

 

נתנאל עלה גם הוא על גל התגובות לתוכנית הבישול הזוגית אותה השיקו שחף רז וטליה עובדיה. נשאלה ע”י עוקביו:“תוכנית בישול זוגית?” והגיב:“אנחנו עושים כל יום תוכנית בישול, היא פשוט לא מצולמת” לצד סמיילי קורץ עם לשון בחוץ.

"נתנאל תברח היא עושה לך קרקס": דיאן ונתנאל מעלים הילוך נוסף והגולשים השתוללו!
בקרוב זוג נשוי? נתנאל ודיאן מאוהבים

Subscribe
Notify of
guest
25 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אאאא
אאאא
1 שנים

שתזכו להתחתן כדת משה וישראל ולהקים בית יהודי כשר ונאמן בארץ ישראל. !!! כשזה זה – תתפסו בשתי ידיים ואל תתמהמהו!!! ♥♥♥

מירי
מירי
1 שנים

בהצלחה.

שמחה דרור
שמחה דרור
1 שנים

שיהיה להם במזל טוב אושר ועושר ואהבה כל הזמן