מה גרם לבר כהן לצאת בסטורי זועם!? "אני לא מתעסקת בשיט"

מה גרם לבר כהן לצאת בסטורי זועם!? "אני לא מתעסקת בשיט"

השמועה אומרת...

כוכבת "האח הגדול", בר כהן ידעה לא מעט ביקורות ברשתות החברתיות עוד מהתקופה שכיכבה בתוך הבית המפורסם. ולצד האהבה הרבה שהיא מקבלת כיום נחשפו גם הודעות שנאה של ממש שחטפה, איך היא הגיבה ומה גרם לה לצאת בהבהרה חד משמעית?!

שתפו

פיינליסטית "האח הגדול" החליטה להציף בסטורי שלה בחשבון האינסטגרם תגובות מרושעות במיוחד שספגה שמזכירים את התקופה בה היא וטליה היו בכסאח ופיצוצים בבית המפורסם, ואולי זה קשור לעובדה שהתלוצצה על תוכנית הבישול שלה ושל שחף ממש לאחרונה.

 

כהן חשפה תחילה הודעות שקיבלה משני משתמשים פיקטיביים ברשת החברתית שיצאו עליה בחריפות:"את פשוט זוועה, ללא ספק דיאן צדקה! אמא בושה. איכס, טפו עליך ועל כל המשפחה שלך! אם היית משפחה שחה שלי או משהו הייתי מתביישת והייתי הולכת עם ראש ברצפה." הייתה הראשונה.

מה גרם לבר כהן לצאת בסטורי זועם!? "אני לא מתעסקת בשיט"
תגובת ה"אישה הפסיכית" שחשפה בר בסטורי והדליקה את המצב ברשתות

ואז חשפה גולשת נוספת שיצאה עליה בקללות של ממש:"יא אהבלה. מה כת מפרסמת?! את באמת אמא בושה! צריכים לקחת לך את הילד. מה את יכולה ללמד אותו? איך לצעוק ולהיות ברברי. טליה פה כמה רמות מעליך. את גם לא יפה בנוסף לכל. איכס דומה לעורב. לא יופי, לא נשיות.. אליאב תברח."

 

בר הגיבה תחילה לשתי ההודעות החמורות בסטורי שלה:"אעצור פה ואחסום את שתי המלאכיות האלה. אין לי בעיה עם דעה – קשה ככל שתהיה אבל זו לא דעה. פעם הבאה רק תמונה עם אומץ – ככה יהיה לי העונג להעלות לסטורי".

מה גרם לבר כהן לצאת בסטורי זועם!? "אני לא מתעסקת בשיט"

בהמשך בר הבהירה בטון קצת יותר חריף שאותן הודעות לא סימפתיות שקיבלה אינן נחשבות בעיניה למתקפה כלל וזה לא ממש מזיז לה בין ים הפרגונים שהיא מקבלת ברשתות:"פאק איט, כשנכנסתי לאח היו לי 2000 עוקבים, הייתי רגילה להעלות מה שבא לי ולהגיד מה שבא לי ולא אשנה את זה."

 

והמשיכה בין היתר בדברים:"אני לא מותקפת על ידי עוקביי, יש לי עוקבים שעוד מיליון שנה לא אחליף ועבורם אמשיך לצמוח ואותם אחבק והם חלק מהדרך שאני מתכוונת ללכת בה והיא מאוד ממוקדת. אני 'מותקפת' עד כדי תדהמה באהבה! אני לא מתעסקת בשיט והראתי לא פעם שלא ניתן להוריד לי בקלות, בטח לא בשיח על האמא שאני!"

מה גרם לבר כהן לצאת בסטורי זועם!? "אני לא מתעסקת בשיט"
תגובת נוספת שחשפה בר בסטורי וגרמה לשיח רב

בהמשך סיכמה את המקרה והבהירה למדורי הרכילות בטון מעט יותר טעון:"תגובה הזויה וחמורה של אישה פסיכית לא הופך את העוקבים שלי לעוקבים מתקיפים!".

140 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רוני
1 חודשים

אני מגנה התבטאויות לא ראויות וקללות מכל סוג שהו ואני בטוחה שהנ"ל יודעת שגם הצד השני מקבלת תגובות מזעזעות מהתומכים שלה.
מקווה ששני הצדדים יפנו אל תומכיהם ויבקשו מהם להגיב בהתאם מבלי קללות ו/או התבטאויות לא ראויות

יוליה
1 חודשים

הצחקתם אותי … כוכבת עליק … עדיף שתשב בבית ולא תעשה לעצמה בושות עם ההתנהגות הברברית שלה וגם תחשוף את הילד לכל העולם ואחרי זה תבכה למה לא מתייחסים אליה יפה

לוס
1 חודשים

את יורקת לבאר שממנו שתית חמודה.
את רכבת על חשבון טליה במשך כל העונה, קינאת בה כי לב יש לב טוב והיא ישרה ולא מתלהמת.
פשוט מביך אותי שאת החרמת דיירת שלא עשתה לך כלום ואעלק אמרת שלא היה ובעוד איך היה אז אל תבלבלי את השכל.
מקווה שלא לראות אותך או לשמוע ממך ורק מטליה נשמע ונראה כי היא המלכה😍

נערך לאחרונה 1 חודשים על ידי לוס