הלם שזה קרה: האירוע המטלטל שעברו אליאב טעטי ובר כהן!

הלם שזה קרה: האירוע המטלטל שעברו אליאב טעטי ובר כהן!

השמועה אומרת...

כוכבי “האח הגדול” אליאב טעטי ובר כהן הפכו לזוג בלתי נפרד מאז היציאה מהבית המפורסם. ובזמן שהשניים מתרגלים מערכת יחסים לצד בנה הקטן של בר, ליאו. הביקורות מהתקופה ההיא עוד מהדהדות ונראה שעדיין יש מי שמחפש להתנכל להם. הפעם זה לא נגמר במילים אלא במעשה רציני במיוחד.

שתפו

בר כהן ואליאב טעטי הפכו לזוג אולי הכי מתוקשר עוד מהתקופה בה עשו מהקשר שלהם טלנובלה בפריים טיים, אך נראה שגם במבחן המציאות. השניים ממשיכים להיות בקש צמוד. מבלים לא מעט בשלישייה עם ילדה של בר ליאו, והיום אף ניצלו את היום החמים ובילו יחדיו בחוף הים בתל אביב.

 

אך נראה שההייט שספגו במהלך התוכנית מלא מעט צופים וגולשים שיצאו עליהם באינספור ביקורות, בין היתר בעקבות ההתנהלות מול טליה. רודפת אחריהם עד היום. למעשה, היום המצב החמיר עד כדי כך שרכבו של אליאב ספג אבן בשמשתו באופן מכוון, והסבה לו נזק רב.

הלם שזה קרה: האירוע המטלטל שעברו אליאב טעטי ובר כהן!
אליאב ובר עם ליאו ברכב והשמשה המנופצת

המעשה החמור הזה קרה בשעה שהשניים החנו את הרכב ובילו בים. כשחזרו לרכב החונה, גילו כי הוא ספג נזק ולאחר בירור הדברים – ככל הנראה מישהו רגם את שמשת הרכב וגרם לנזק משמעותי. בר שיתפה את עוקביה:

 

“העלתי ומחקתי מהר – כנראה לא מספיק כי כבר הספיקו לראות. רציתי לשתף ואז אמרתי גם את זה יהפכו עכשיו לביג דיל, אבל שיהיה. ילד חמוד ומשועמם כנראה זרק איזו אבן כשהאוטו עמד בחנייה. הכל בסדר, רכה ניתן לתקן, דברים אחרים לא. היה לנו יום מהמם וזה לא משהו שיכול להרוס אותו”.

 

העוקבים ההמומים שיתפו את בר בעקבות המקרה:“נדבר על הדור בימינו שחסר מוסריות וחינוך וגם אם שוברים משאירים פתק. זה רק מראה על רוע וקנאה!! שיתקדמו!” בר השיבה לאותו כותב:“הכל בסדר, שילך תמיד ברכוש ולא בבריאות.” וחתמה ב:“ושיתפוצצו”.

הלם שזה קרה: האירוע המטלטל שעברו אליאב טעטי ובר כהן!
בר מגיבה לתקרית השמשה המנופצת, “שיתפוצצו”

נראה כי אותו מקרה מצער לרכבו של אליאב לא הייתה המתקפה היחידה שספג היום. גם בסטורי שלו הוא החליט לשתף עוקבים שכתבו לו:“טליה אמרה שהתנהגת אליה מוזר ולא יפה. למה אמרת שאתה לא צריך לבקש ממנה סליחה?.” עוד כותבת הוסיפה:“אתה באמת מרגיש טוב עם עצמך על איך שהתנהגת לטליה? ואחרי כל מה שאמרת עליה? מבייש”.

הלם שזה קרה: האירוע המטלטל שעברו אליאב טעטי ובר כהן!
אליאב טעטי מגיב לעוקבים שיצאו עליו בעניין טליה

אליאב ענה באופן חד משמעי והפנה את אותם המגיבים לצפות בראיון עם טליה ששודר במקביל ברשת 13:“את יכולה בשמחה לראות עכשיו ערוץ 13.” וחתם את הנושא:“מתי תתקדמו?!?”

 

טליה התייחסה בראיון ששודר היום ברשת 13 על הלך הרוח מול דיירי בית “האח הגדול” לרבות בר, קרוב לחודשיים לאחר סיום העונה:“עצוב לי שלשם הלכו הדברים, שאלו היו התגובות. כי היו לא מעט דברים לא נעימים שראיתי אבל זה שלה, אני לא באה לתקן את העולם”.

הלם שזה קרה: האירוע המטלטל שעברו אליאב טעטי ובר כהן!
טליה עובדיה ואמה מדברות על הפגיעה הרגשית מצד הדיירים בבית האח הגדול. מתוך ראיון ברשת 13

Subscribe
Notify of
guest
149 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
לוס
לוס
1 שנים

אעלק שומר שבת.
אתה לא מעניין בעליל וגם לא הברברית שלך.
אתה והיא צריכים להתבייש בעצמכם אחרי שאיך התייחסתם לטליה.
שניהם דווקא מתאימים כי שניכם בלי לב ואני במקומכם הייתי מתביישת בהתנהגות שלכם.

יעלה
יעלה
1 שנים

מה הבעיה עם הכתבה בערוץ 10 אליאב? תתקדם גם אתה

ליאת
ליאת
1 שנים

טליה מהממת אין עליה !!!! והיא דיברה מאוד יפה ולא ליכלכה על אף אחד אז שירדו ממנה. אם שברו לו את השמשה זה בטח לא בגללה אולי בגלל הברברית שלו