חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"תמיד יהיה לאנשים מה להגיד": טליה עובדיה לא מחשבנת ופותחת אישו מהעבר

“תמיד יהיה לאנשים מה להגיד”: טליה עובדיה לא מחשבנת ופותחת אישו מהעבר

טליה עובדיה ונעלי הפלטפורמה

השמועה אומרת...

זוכת “האח הגדול” טליה עובדיה שמנצלת היטב את התהילה לאחר שקטפה את הפרס הגדול בתוכנית הריאלטי, הספיקה להפוך לאושיה מבוקשת ועסוקה במיוחד בתעשייה המקומית. לעבור לגור עם בן הזוג שחף רז. אך גם מוצאת את הזמן לחשוף לעוקביה דברים אישיים, הפעם היא החליטה להעלות אישו שלה מהעבר אותו החליטה להציף.

שתפו

חודשיים חלפו להם מאז שטליה עובדיה עלתה אחרונה ממדרגות בית “האח הגדול” וקטפה את מיליון השקלים ונראה שמעריציה לא הורידו הילוך כלל בכל הקשור למעקב אחר כל צעד ושעל שלה.

 

ויש כמובן על מה. היחסים שלה עם שחף רז, שאיתו פצחה בזוגיות רגע לפני שהסתיימה העונה רק הולכים ומתהדקים. אחרי שלושה פרקים של תוכנית בישול משותפת. השניים אף עברו לגור במשותף בדירה בהרצליה ותיעדו לא מעט מהמעבר הרומנטי.

ה"תמיד יהיה לאנשים מה להגיד": טליה עובדיה לא מחשבנת ופותחת אישו מהעבר
טליה ושחף בפעולה

בפאן התעסוקתי, היא הפכה לפרזנטורית של אתר האופנה וואן פרוג’קט, הספיקה לככב על פרסומות בטלוויזיה המסחרית. ואף הייתה חלק מפרשה דרמטית באותו הקשר כאשר על האוטובוסים של אגד החליטו לגנוז את הקמפיין בו השתתפה בעקבות צנזורה בטענה ש“פרסום של אנשים חשופים ומעורטלים למחצה אינו מקובל”.

 

טליה שלא מחבבת בלשון המעטה את החורף הגיעה היום לקבל בוסט של ויטמינים לגופה:“אני החלטתי שנמאס לי להיות חולה, אני יוצאת למסע נגד החולי” ואף תיעדה את האירוע שכלל התגברות על הפחד הכי גדול שלה – מחטים.

לאחר מכן טליה העלתה פרסום כשהיא נועלת מגפי פלטפורמה של דוקטור מרטינס והחליטה לחשוף בין היתר אישו הקשור לנושא בעקבות הודעות שקיבלה:“אני רואה הרבה הודעות מבחורות גבוהות שמדברות איתו על עניין הפלטפורמה.”

 

והוסיפה:“אני יכולה להגיד לכם ששנים היה לי איזה אישו שהתביישתי לשים משהו שמגביהה אותי ובו זמנית, פלטפורמה ועקב זה בין הדברים הכי יפים בעיניי, הכי נשיים שיש. עד שאמרתי כאילו, לפי מה אני חיה? הרי תמיד יהיה לאנשים מה להגיד”.

"תמיד יהיה לאנשים מה להגיד": טליה עובדיה לא מחשבנת ופותחת אישו מהעבר
עושה מה שעושה לה טוב בלי לחשבן יותר מדי ימינה שמאלה

וסיכמה עם טיפ לעוקבות שלה:“אז אני יכול להגיד לכם שהיום אני שמה עקבים ופלטפורמות ואני מגיעה גם למטר שמונים ותשעים, ואני בגדול עושה מה שעושה לי טוב. אז תעשו מה שעושה לכם טוב בלי לחשבן יותר מדי ימינה או שמאלה. זה הכי בריא שיש.”

Subscribe
Notify of
guest
132 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
לוס
לוס
1 שנים

טליה אהובה את מהממת כמו שאת😍😍
את נותנת הרבה דוגמאות לאנשים וגם לילדים❤️
את לא מבינה כמה אני מעריצה אותך וכמה אני אוהבת אותך מלא מלא❤️❤️
תישארי כמו שאת ואל תתייחסי לתגובות הרעות😍
הלוואי שבר הייתה לומדת ממך אבל לצערי זה לא יקרה כי את אישה חזקה ועוצמתית💪🏻❤️
טליה עובדיה זה לא שם זה מותג 😍

רינת
רינת
1 שנים

צודקתתת♥️♥️♥️

רינת
רינת
1 שנים

מהממת♥️