חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"לביאה בתחת שלי, בת ז*נה": בר כהן החליטה ללמד לקח גולשת שיצאה עליה במתקפה!

“לביאה בתחת שלי, בת ז*נה”: בר כהן החליטה ללמד לקח גולשת שיצאה עליה במתקפה!

השמועה אומרת...

פיינליסטית העונה האחרונה של “האח הגדול” נוהגת לשתף בסטוריז שלה לא מעט מחיי היום יום שלה מאז שהפכה לדמות מוכרת ופופלרית. לצד רגעים רומנטים עם בן הזוג אליאב, היא משתפת גם את סדר היום שלה כאמא לצד ליאו. אך לאחרונה ספגה השפלות חסרות תקדים מגולשת, בר לא נשארה אדישה והחליטה לעשות מעשה שגרם לאותה כותבת להתחרט על כך.

שתפו

אין ספק שהבריונות ברשת כלפי יוצאי העונה האחרונה של “האח הגדול” עברה את הגבול לא מעט פעמים. בראש מצעד הסופגים הראשיים מאז היציאה מהבית היו ככל הנראה דיאן שוורץ ובר כהן שהתנהגותם בריאלטי גורמת למספר גולשים להשתלח בהם עד עצם היום הזה.

 

כהן החליטה לשתף בסטורי שרשרת קטעי הודעות שקיבלה מאחת הגולשות, בלי פילטרים ובלי צנזורה כולל שמה שלא הוסר מצילום המסך. בהודעות נכתב לבר:“בריונית מסריחה, קנאית. טליה עובדיה בעולם! לביאה בתחת שלי!. איכ בת ז*נה. בריונית, טפי עלייך, צ’אחלה פרו מקס”.

"לביאה בתחת שלי, בת ז*נה": בר כהן החליטה ללמד לקח גולשת שיצאה עליה במתקפה!

בר קיבלה מאות הודעות מעוקביה על אותו מקרה בריונות שספגה ברשת מהגולשת והחליטה לפתוח את הנושא הזה בהרחבה:“שמחה לדעת שגם לכם ובכם זה נוגע הבריונות ברשת. לפעמים אני אומרת לעצמי כי אני כלכך חדשה בזה ולא רגילה, האם זו הדרך הנכונה להראות שזה בעיקר מצחיק אותי כמה שזה עצוב ושעבור בר ‘זה עובר ליידי’?”

 

והמשיכה:“כי הרי יש לי נערות צעירות פה שצופות בי, גם לי יצאו מהפה מילים שאני לא גאה, כולנו נופלים לפעמים לשיח שגוי גם ברשת, לפעמים כותבים ואומרים אויש למה? אבל לפעמים הגבול נחצה ומתדרדר ואלו מילים שבאמת ‘בת ז*נה’ מילדה זה לא נורמלי”

ההודעות שחטפה בר והחליטה לשתף בסטורי לצד שם הכותבת.

“ובעיניי מי שיש לה אומץ וזה לא משנה בת כמה היא 12 או 75, לשלוח כזו הודעה גם לא מבדוי שתדע שאצלי היא תעלי מיידי. לא כדי לקבל כמות הודעות של אהבה! רק כדי לגנות את זה. אני בת 32, בחרתי להיכנס לתוכנית ששמה אותי בקו אש. אני אתמודד אבל היא תלמד להבא לחשוב עמוק לפני שהיא חוטפת עצבים. אני גם לומדת בגילי כל יום מצליח לי יותר.”


 

וסיימה בכך שהחליטה להוריד את אותו פרסום שמה של הגולשת בסטורי הקודם:“מחקתי את התמונה שלה והשם כי בסוף אני אמא ונשרף לי הלב. אבל את השיעור שלה לצערי היא קיבלה וכל מי שיתבלבל יקבל. אפשר לא לאהוב ולא להתחבר, להעריץ אדם אחר אבל יש גבול! ואפשר להוריד עוקב.”

"לביאה בתחת שלי, בת ז*נה": בר כהן החליטה ללמד לקח גולשת שיצאה עליה במתקפה!
המסר של בר לעוקבים בעקבות ההודעות שקיבלה

אז האם המסר הזה של בר עבור גולשות עתידיות שיחשבו פעמיים אם לחצות את הגבול ולרדת איתה לפסים אישיים נמוכים כל כך יעבור? בהמשך חשפה בר את המשך ההתכתבות שלה עם אותו גולשת שקראה את הדברים שכתבה לאחר המעשה:

נגמר בסולחה? לפחות בהבנה הדדית

Subscribe
Notify of
guest
161 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אתי דנוך
אתי דנוך
1 שנים

נראה שבר פשוט שכחה את המילים שיצאו לה מהפה, למה היא ציפתה? אני לא מבינה, הכל חוזר בבומרנג, פעם הבאה תחשבי טוב מה יוצא לך מהפה, מקווה שתלמדי לקח, ואולי תתנצלי בפומבי על כל הרפש שיצא לך מהפה, זה רק יעשה אותך גדולה יותר

לול
לול
1 שנים

מצחיק לראות את הבריונים חוטפים בריונות בעצמם

אלי
אלי
1 שנים

וואי בלתי ניסבלת הרבה מקבלים הודעות ופשוט חוסמים היא מתה על צומי