חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
דיאן שוורץ שוב תחת מתקפה אדירה ברשת:"מתלבשת כמו חשפנית מגעילה, נתנאל תברח!"

דיאן שוורץ שוב תחת מתקפה אדירה ברשת:”מתלבשת כמו חשפנית מגעילה, נתנאל תברח!”

השמועה אומרת...

יש שיגידו שזה היה הכי צפוי בעולם: כוכבת “האח הגדול”, דיאן שוורץ שוב הצליחה לעורר פרובוקציה אדירה ברשתות החברתיות לאחר שלבשה שמלה חושפנית ופרובוקטיבית במיוחד. התגובות לא איחרו להגיע וגם מתקפת סייבר של ממש בדמות תגובות קשות שהציפו את עמודי הבידור!

שתפו

כבר קשה לעקוב אחר כמות הפעמים ששמה של הדוגמנית וכוכבת הריאלטי, דיאן שוורץ עולה בקונוטציה פחות לבבית ע”י גולשים ברשתות החברתיות. אחרי שהסעירה את קהל הצופים ע”י התבטאותיה בזמן ששהתה בבית המפורסם, התנצלה על כך בראיון. חודשיים חלפו ונראה שיש לא מעטים שמחפשים אותה עדיין בסיבוב.

 

למרות שנראה לפחות בתכנים והתגובות שדיאן מעלה ברשתות החברתיות מאז יציאתה מהבית שהיא מאוד מאופקת לעומת הדמות שנבנתה לה על המרקע. יש כאלה שרק מחכים לרגע כמו זה ממש: דיאן הצטלמה היום בשמלה הפרובוקטיבית הבאה כחלק מפרויקט עיצוב של בוגרת שנקר והתגובות לא איחרו להגיע.

דיאן שוורץ שוב תחת מתקפה אדירה ברשת:"מתלבשת כמו חשפנית מגעילה, נתנאל תברח!"
דיאן שוורץ בלוק שהצליח להסעיר את הרשת

לצד לא מעט מחמאות לאאוטפיט הלא שגרתי כולל מהחבר הצמוד מבית “האח הגדול”, נתנאל רודינצקי שכתב לה:”מושלמת”, כמובן עם לב. הגיעו שלל קטילות כולל הודעה שחזרה על עצמה מאות פעמים ממה שנראה כמו מתקפה ישירה כנגדה ברשת האינסטגרם.

 

בהודעה שהוצפה ברשתות החברתיות בעקבות אותה חשיפה של דיאן נכתב:“מה נסגר עם הבחורה הזו! התלבשה כמו חשפנית מגעילה! כל הפטמות שלה בולטות, לא לעניין בכלל!!יש ילדים שעוקבים אחרייך! הם רואים את כל הפטמות שלך והצורה של החזה!!”


 

בהמשך נכתב:“ובואי! את לא מעוצבת עדיין כמו מורן אז בשביל מה הפרובוקציות!! בשביל לעורר את המתים!! תתחילי להתלבש כי זה פשוט בושה היחס שלך לעצמך, לנתנאל ולעוקבים! נתנאל תברח!!! תברח!!!! תראה מי זו דיאןןןןן איכססססס! כמו חשפנית!”

דיאן שוורץ שוב תחת מתקפה אדירה ברשת:"מתלבשת כמו חשפנית מגעילה, נתנאל תברח!"
מוגזם או מדהים? התגובות ברשת היו מעורבות

דיאן החליטה להגיב לנושא ולביקורות שצפו ברשת בעקבות ההחלטה שלה לדגמן בשמלה המדוברת:“לא כולם מתחברים לאומנות. אחד הדברים שאני הכי אוהבת זה ללבוש דגמים של מעצבות צעירות שמפוצצות בכשרון! שנתקלתי בדגם שיובל בוגרת שנקר עיצבה נדהמתי מהיופי והתעוזה! ישר ידעתי שלהפקה הבאה שלי אני לובשת את הדגם הזה. הכול ביצירה ותפירה שלה! אתם תשמעו עליה עוד הרבה”

 

והוסיפה הבהרה בסטורי למי שחשב שהפטמות שבשמלה הם שלה:“ותזכרו… כל אשה יכולה לעשות מה שבא לה עם הגוף שלה! כל אחת צריכה לאהוב את עצמה ולחגוג את הנשיות שלה. לא צריך לפחד מפטמות למרות שעל השמלה הן לא שלי.”

דיאן שוורץ שוב תחת מתקפה אדירה ברשת:"מתלבשת כמו חשפנית מגעילה, נתנאל תברח!"
דיאן שוורץ בסטורי הבהרה לאחר הסערה ברשת סביב השמלה החושפנית

Subscribe
Notify of
guest
23 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עידו
עידו
1 שנים

צודקת,יכולה ללבוש מה שעושה לה טוב.
לגבי ההתנהגות האלימה שלה באח הגדול,ממש אבל ממש מגעיל ודוחה.

לאה
לאה
1 שנים

את באמת מגזימה זה ממש לא יפה ולא מחמיא ליראות את עצמותייך מכוערת ממש גם בפנים וגם בחוץ

שובל
שובל
1 שנים

אמאלה תפסיקו להיכנס לאנשים לצלחת שכל אחד/ת יעשו מה שבא להם ולא לשפוט אנשים זה בחירה שלהם איך להתלבש