נסיכת דיסני החדשה: מה הוביל את טליה עובדיה ללוקים יוצאי הדופן על הסט?

השמועה אומרת...

אם חשבתם שזוכת “האח הגדול”, טליה עובדיה כבר סיימה את הצילומים לקמפיין המדובר והנוצץ שקטפה, אז תחשבו שוב. הכוכבת החליטה להפתיע על הסט החדש עם לוקים של נסיכות דיסני וזה פשוט וואו.

שתפו

טליה עובדיה ממשיכה לדהור על גלי ההצלחה. לאחר שקטפה קמפיין נחשק לאתר האופנה One project. נראה שאותו מפרסם החליט שעובדיה היא הסוס המנצח שלו ובחר להוביל לצידה הפקה מיוחדת במינה.

 

עובדיה נבחרה להפקת ספיישל נסיכות דיסני לאותו אתר אופנה כאשר הפכה ליום אחד לכמה מהדמויות הבולטות ביותר: שלגיה, סינדרלה, אריאל בת הים, יסמין מאלאדין ועוד.

נסיכת דיסני החדשה: טליה עובדיה בלוקים יוצאי דופן על הסט!
בת הים הקטנה? צילום: @galbarelya

כזכור, הקמפיין האחרון של אתר האופנה בכיכובה של טליה עובדיה וכוכבות נוספות לרבות מרינה מקסימיליאן בלומין ואנה ארונוב כבר עורר סערה כאשר בחברת האוטובוסים אגד החליטו לגנוז אותו מחשש שהפרסומות מציגה נשים חשופות ועלול לגרור השחתה ותלונות.

סינדרלה מוד? צילום: @galbarelya

 

טליה עובדיה על הסט הנוצץ. צילום: @galbarelya

לאחר סיום צילומי ההפקה החגיגית, טליה קינחה בסדרת סטוריז לצד בן זוגה מבית “האח הגדול”, שחף רז. שהעניק לה מסאג’ שפתיים מפנק לעיני המצלמות. ואם זה לא מספיק. טליה עשתה עוד הפתעה נוספת לעוקביה.

 

נראה שקונספט פינת האוכל הזוגית המשותפת שלה ושל שחף נלקחת ברצינות וטליה החליטה לשכור את שירותיה של מעצבת פנים שתעשה מייקאובר למטבח המשותף של השניים. נמתין לתוצאה הנוצצת בקרוב!

נסיכת דיסני החדשה: מה הוביל את טליה עובדיה ללוקים יוצאי הדופן על הסט?
עיסוי שפתיים עם מיסטר שחף

Subscribe
Notify of
102 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכל
10 חודשים

הכי נסיכת דיסני ,מהממת מבחוץ ומבפנים

אלי
10 חודשים

מדהימה

מעיין
10 חודשים

מושלמת