לא ציפה לזה: ההפתעה המרגשת שהכין אליאב טעטי לבנה של בר כהן!

השמועה אומרת...

הקשר של יוצאי “האח הגדול”, בר כהן ואליאב טעטי זכה תחילה ללא מעט צקצוקים מצופי התוכנית שחלקם לא נתנו לו סיכויי הצלחה גבוהים במיוחד בחיים שבחוץ. אך נראה שבמבחן המציאות השניים בלתי נפרדים, ואליאב כבר נכנס חזק לתפקיד החדש בחייו לצד ילדה של בר.

שתפו

בר כהן ואליאב טעטי הוצבו לצד לא מעט מכשולים במהלך הקשר שלהם שנרקם בימים שהתאהבו על המסך בתקופת “האח הגדול”. הביקורת הציבורית לצד הקשר עם טליה, השוני בסטטוס שלהם, וגם התקופה שאליאב שהה מחוץ לבית עד שבר יצאה בגמר התוכנית ועלו סביבו לא מעט שמועות על כך שהוא לא ממש מחכה לה.

 

נראה שהתקופה הזו מתחילה להגיע לקיצה, והקולות הסקפטיים שהיו ברקע לאט לאט נעלמים. לראייה, מאז היציאה מהבית השניים לא נפרדים לרגע ולגבי עניין השוני בסטטוס שהרי אליאב רווק ובר אמא לילד. נראה שאליאב נכנס לתפקיד באהבה גדולה.

לא ציפה לזה: ההפתעה המרגשת שהכין אליאב טעטי לבנה של בר כהן!
בר, ליאו ואליאב כקונור מכוח פיג’יי

אליאב ובר החליטו להעלות הילוך ונראה שאליאב לקח על עצמו להיות הפתעת יום ההולדת של בנה ליאו, שחגג אמש את יום הולדתו ה-4. בר חגגה לליאו יום הולדת מושקע במיוחד בגרביטי פארק ירושלים. ולצד הפינוקים, הבלונים, המשחקים והאורחים, הגיע אורח ספציפי שהתלבש בבובת דמות מסדרת הילדים כוח פיג’יי.

 

אליאב החליט להפתיע את ליאו בתוך בובת הענקית והחל לנאום לו:“המון המון מזל, ושתמשיך להיות הילד הכי יפה בעולם, והכי חמוד בעולם, והילד הכי הכי טוב בעולם”. ליאו זיהה את קולו של אליאב, עצר את הנאום וצעק:“מזה זה, זה אליאב!”

בר וליאו בירכו את ליאו המתוק גם ברשתות החברתיות. בר הקדישה לו את הברכה הבאה:“היום בו הגיע אלי גור אריות – ליאו יהודה. היום בו הסתכלתי עליך והבטחתי לך שתמיד אהיה שם לחבק אותך. אתה גיבור ילד שלי שמרת על עצמך ועל השפיות של כולם תקופה ארוכה,תמיד אמרנו שגם אם אמא לא ליידך היא מחבקת בלב. דאגת לתת נחת לכולם מבלי להבין,בשמחת החיים שלך ובאופטימיות המופלאה שלך. כשתגדל תקרא כל מה שאני כותבת לך. שרק תהיה לי תהיה לי בריא, לשאר אמא תדאג . אתה חייאתי ואלבי. מזל טוב יבוא עליך – אמן.”

 

אליאב הקדיש גם הוא ברכה חגיגית לבנה של בר:“ליאו יהודה, יום אחד אתה תקרא את זה, אבל יש אנשים השואלים אותי איך אני איתך ואם אני אוהב אותך. אז שתדע שכך אני עונה להם- שמהרגע הראשון שראיתי אותך היה לנו חיבור מדהים, ושאתה ילד מדהים עם מלא שמחת חיים ועם המון אהבה.”

 

וסיים בדברים:“היום אתה חוגג יום הולדת, אז אאחל לך שרק תפרח ותמשיך להיות הילד הכי מדהים שיש, שהחיוך לא ירד לך מהפנים לעולם, וככל שתגדל כל מה שליבך יבקש לו יהי. מזל טוב ענקי”.

לא ציפה לזה: ההפתעה המרגשת שהכין אליאב טעטי לבנה של בר כהן!
הברכה המרגשת של אליאב לליאו

 

לא ציפה לזה: ההפתעה המרגשת שהכין אליאב טעטי לבנה של בר כהן!
הפתעה! אליאב חושף את עצמו במסיבת יום ההולדת

Subscribe
Notify of
guest
42 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
טלי
טלי
1 שנים

יש כאן תגובות הזויות מה הקשר לטליה ושחף??? תתקדמו כבר מהשטויות האלה. כל זוג מקסים ושיהיה לשני הזוגות בהצלחה ואושר!!! מזל טוב לליאו

שירה
שירה
1 שנים

מזל טוב ליאו. נולדת לאמא לביאה.

עדן
עדן
1 שנים

מזל טוב לליאו הנסיך אין הפתעה מרגשת כזאת כמו שאליאב עשה ♥️♥️♥️✋🏼👏🏼

נערך לאחרונה 1 שנים על ידי עדן