לא נשארו חייבים: בר ואליאב צחקו על שחף וטליה וכך הם הגיבו?!

לא נשארו חייבים: בר ואליאב צחקו על שחף וטליה וכך הם הגיבו?!

השמועה אומרת...

עושה רושם שהביף בין יוצאי “האח הגדול” אינו הולך להסתיים בקרוב גם כחודשיים לאחר גמר התוכנית. בר, אליאב ואופק התייחסו לסוגיה הקשורה לטליה ושחף והסערה לא איחרה לבוא. והאם זו בכלל דרך מתוחכמת לקטוף כותרות?

שתפו

הרוחות בין שני זוגות שיצאו מהבית המפורסם טרם הגיעו לידי רגיעה. אנחנו מדברים כמובן על בר ואליאב מול טליה ושחף. זה לא סוד שלאחר היציאה טליה התבאסה על כך שבר בכלל הגיעה למקום השני לאחר שנחשפה לדברים שאמרה בבית, ואילו בר שמרה תחילה על איפוק בכל הקשור לטליה.

 

אך אז הגיעה תורן של המהלומות ברשתות החברתיות. ונראה שמספיק רק אמוג’י אחד צוחק בשביל להדליק את האש. תחילה בר עקצה את תוכנית הבישול הזוגית של שחף ולטליה בימי שישי באינסטגרם, אך אמש היא החליטה לצחוק על הבחירה של שחף בתור הגבר הסקסי של השנה – והספיק רק אותו אמוג’י מתפקע מצחוק לעשות זאת.

לא נשארו חייבים: בר ואליאב צחקו על שחף וטליה וכך הם הגיבו?!
טליה עם אותו אמוג’י מתפוצץ מצחוק בסטורי עם שחף בסמוך לסטורי של בר

בר שהחלה לקבל אינסוף הודעות בעקבות הסטורי המצחקק שלה על שחף הבהירה:“למה למחוק צחקתי כי אתם מחפשים אששש בשאלות וזה מצחיק אותי. תחזרו אחורה בפרקים בטוח תמצאו שאני בין הראשונות שאמרתי ששחף נראה טוב. אבל כבר אמרתי ברדיו, סקסי בעיניי ברשימה? יהודה קל”.

 

והמשיכה בסטורי נוסף למען אלו שביקשו ממנה להסיר את הסטורי:“אני ישאר אני ואצחק ממכם ואיתכם ואל תבקשו ממני למחוק משהו שאני עונה עליו בהומור ובלי לחשוב כי זו אחת הסיבות שאתם פה כי אני כותבת ועונה מבלי לחשוב שעתיים.”

 

גם אליאב טעטי הצטרף במקביל לחגיגה כשהגיב לדברים שנכתבו לו ע”י העוקבים:“לא ברור איך יצאת עם השבורה הזאת, לא שאתה שיא הגבריות אבל כמה רמות מעליה זה בטוח”. אליאב הגיב לדברים העוקצניים:“יצאת? לא הבנתי… ב’ או ט’?!”. מאוד מתוחכם.

לא נשארו חייבים: בר ואליאב צחקו על שחף וטליה וכך הם הגיבו?!
אליאב ברמיזה בסטורי שהעלה והספיק לרדת

גם יוצא העונה האחרונה אופק לוי שהיה לו ביף לא קטן מול טליה החליט להשיב באותו עניין ישן נושן לגבי השוואת יופיה של טליה מול האקסית שלו. הוא נשאל ע”י עוקביו:“אתה באמת חושב שהאקסית שלך יותר יפה מטליה?”. אופק לא התבלבל והעלה תמונה של הנוכחית לצד הכיתוב:“שנעם עקפה את כולן”.

לא נשארו חייבים: בר ואליאב צחקו על שחף וטליה וכך הם הגיבו?!
אופק לוי והזווית שלו בעניין

ומה לגבי התגובה של שחף וטליה לדיבורים האלה מצדם של חבריהם לבית בסמוך לאותה שעה שיצאו לבלות בעיר הגדולה? שחף ולטליה החליטו לטעום סוכריה חמוצה במיוחד בדמות אשכי גמלים ולעשות פרצוף שאומר הכל:“לא טעים. אבל עדיין כיף לנו”. מרגיש קצת כמו מענה עקיף נבון ביותר. מה אתם חושבים? דברו אלינו בתגובות!

פרצוף חמוץ אחרי סוכריית אשכי הגמל, עם רמיזה לעקיצות?

 

לא נשארו חייבים: בר ואליאב צחקו על שחף וטליה וכך הם הגיבו?!
דווקא משעשע, אופק מגיב לאותה שאלה על שחף

Subscribe
Notify of
252 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מירב
10 חודשים

בר ואליאב הופכים את עצמם לבדיחה,הם כל כך לא מעניינים שבלי האיזכור של טליה ושחף לא היו זוכים לחשיפה.איך הפתגם אומר “הכלבים נובחים והשיירה עוברת”.טליה ושחף זוכים לאהבה עצומה,מפרגנים להם בכל מקום,נהנים וצוחקים ושמים פס על מחפשי רעתם.

מאיה
10 חודשים

בר ואליאב מספיק עם הקנאה החולנית שלכם!!!תתקדמו עם החיים שלכם ותרפו מטליה ושחף¡!!!!! בלתי נסבלים

דור
10 חודשים

אין על טליה ושחף .זוג קלאס שלא מתייחס למשועממים שיש להם בחירה לא להתייחס לשאלות כאלה כמו שהרבה עושים אבל בוחרים כל פעם להתייחס ולעקוץ בילדותיות כדי לקבל במה על חשבונם .טליה ושחף הכי איכותיים שיש