“סיפר מזעזע מאוד, בחיים לא שמעתי דבר כזה”: קאזם חליליה בחשיפה קשה במיוחד!

השמועה אומרת...

כוכב “האח הגדול” שכבר הוכיח לא פעם במדיה התקשורתית את הצידוד שלו במדינת ישראל למרות היותו ערבי מוסלמי, יוצא פעם נוספת למאבק וחושף פרטים חדשים בפרשת הנער הדרוזי שנהרג בתאונת דרכים בג’נין וגופתו נחטפה: והממצאים מחרידים במיוחד.

שתפו

קאזם חליליה שידוע במעורבותו בפוליטיקה הישראלית לא נותר אדיש לידיעה על הצעיר הישראלי בן ה-17, טירן פרו שנפצע בתאונת דרכים קשה בשטח ג’נין ולאחר מכן נקבע מותו בבית החולים וגופתו נחטפה ע”י חמושים פלסטינים.

 

קאזם הודיע בתדהמה לעוקביו:“הסיפור נורא מזעזע. דיברתי עם כתב ערבי ישראל בגלי צה’ל, אדם פרג’ והוא מספר לי באמת. הייתי מזועזע. צעיר דרוזי בשם טירון פרו נסע עם חבר שלו לג’נין אתמול כדי לתקן משהו ברכב שלו, היו שם מעורבים בתאונת דרכים ונלקחו לבית החולים.”

 

והמשיך:“עכשיו שימו לב, הבחור זכרונו לברכה. פרו היה בחיים כשהגופה שלו נחטפה הוא ככל הנראה היה בחיים, הוא מת לאחר שחטפו אותו. ומי שחטף אותו זה ארגון טרור שמזוהה עם הג’יהד האיסלמי והם מבקשים ממדינת ישראל עשר גופות של מחבלים בתמורה לשחרורו”

"סיפר מזעזע מאוד, בחיים לא שמעתי דבר כזה": קאזם חליליה בחשיפה קשה במיוחד!
הנער הדרוזי שנחטף בג’נין, טירן פרו

“אדם גם מספר לי שכל צמרת משרד הביטחון, המשטרה, השב’ק, המדינה, כולם מעורבים להחזיר את הגופה של טירון זכרונו לברכה וגם מי שמעורב שם זה שייח מוואפק טריף, חברי כנסת ערבים, איימן עודה, מנסור עבאס, אחמד טיבי, כולם נסעו לג’נין על מנת להחזיר את הגופה”

 

ויצא בדרמטיות:“כי זה משהו שפשוט לא יאמן, זה לא אנושי. חבר’ה, אני רוצה להגיד לכם זה סיפור מזעזע מאוד! בחיים לא שמעתי דבר כזה שארגון טרור ששולט בג’נין חוטפים גופה של אזרח ישראל שלא קשור לצבא. הורגים אותו כי הוא מת רק אחרי שחטפו אותו ועכשיו הם רוצים שמדינת ישראל תשחרר גופות של מחבלים!”

בהמשך הוסיף קאזם:“לא משנה מה יהיה, צריך לעשות שמיניות באוויר כדי להחזיר את הגופה. כדי שיקברו אותו פה בארץ. כדי שלאמא שלו יהיה לה קבר שתבקר את הבן שלה. כדי שהמשפחה שלו יבקרו את הקבר שלו. זה פשוט לא יאמן, לא יאמן!”

 

“ואני באמת קורא לכל ערביי ישראל. דיי תפסיקו! אין לכם מה לחפש שם(בג’נין). זול שם אני מבין אבל תשחררו, אתם רואים. המצב נורא נורא קשה, המצב נורא רגיש. אין דבר כזה. אני אומר לכם ג’נין תהפוך לרצועת עזה. אם לא יטפלו בג’נין, היום היום היום. אם לא יטפלו בג’נין, יכנסו שם למבצע צבאי נרחב. ג’נין תהפוך לכמו עזה.”

Subscribe
Notify of
4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אש
10 חודשים

גל הכבוד על הנילים. קאזם

דליה
10 חודשים

קאזם אתה צודק. הרבה זמן לא היית
רציני כמו עכשיו. תמשיך כך. יותר מתאים לך במקום להשתטות

Noa
10 חודשים

קאזם צודק במאה אחוז, הסיפור מזעזע ולאף אחד אין מה לעשות בג’נין גם
לא לדרוזים שמשרתים בצבא ועוזרים לנו, אבל הם ( החמאסניקים החולרות שהלוואי שימותו בקבר השחור של היטלר) חוצפנים רוצים שנשחרר בשבילו מחבלים מהכלא כדי שימשיכו עם הפשעים שלהם , הם הרי לא ישתנו שם בכלא להיפך.