חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
"ממקום קצת יותר נקי ומטופל, אני אומרת סליחה" דיאן שוורץ מתנצלת אבל עדיין לא משכנעת?

“כלב מי לא אוהב אותך”: התגובה של נתנאל רודינצקי לדיאן שוורץ שעוררה שיח סוער!

השמועה אומרת...

זוג יוצאי “האח הגדול” החליטו להפתיע את העוקבים והמעריצים המשותפים בפוסט כפול ורומנטי במיוחד ברשת האינסטגרם, הפרגונים זרמו בקצב מסחרר אך דווקא בתגובה של נתנאל החל שיח שכמעט ויצא משליטה.

שתפו

דיאן שוורץ ונתנאל רודינצקי ממשיכים לשדר זוגיות יציבה עם קורטוב של ציניות וצחוקים בתכנים שהם מעלים לרשתות החברתיות. הפעם הם החליטו לעשות הומאז’ משותף לסרט הקלאסי של דיסני, היפהפייה והיחפן, בסצנת הספגטי הזכורה לכולם.

 

הפוסט שעלה גם אצלו וגם אצלה זכה ללא מעט אינטרקציה מצד הגולשים. נתנאל אף הגיב לתמונה של דיאן ברמיזה לסרט המקורי:“כלב מי לא אוהב אותך”. אך עד מהרה נראה שההייטרים החליטו לתפוס פיקוד ולצאת למתקפה.

אחת הגולשות ניצלה את ההרמה להנחתה בתגובתו של נתנאל וכתבה:“לא רק שאני לא אוהבת אותה אני מתעבת ושונאת ומאחלת לה רע”. התגובה הנבזית הזאת גררה צבא שלם של מגיבים שיצאו על אותה מגיבה. אחת מהן כתבה לה בחריפות:

 

“גם אני מאחלת לך רע, ושכל הרע שאת עושה לאחרים יחזור אלייך כמו בומרנג, הגלגל מסתובב, ומה שאת עושה לה היום יחזור אלייך מחר”. מגיבה נוספת חיזקה:“תגובה מזעזעת ואני לא יאחל לך רע כי אני לא כמוך .ֶ ואהבת לרעך כמוך ,ֶ קצת מוסר ונימוסים לא יזיקו לך מאמי ועוד בדוי זה בכלל “.

"כלב מי לא אוהב אותך": התגובה של נתנאל רודינצקי לדיאן שוורץ שעוררה שיח סוער!
נתנאל מגיב לשיתוף של דיאן לסצנה מהיפהפייה והיחפן אותה שחזרו בתמונה

רק אמש(רביעי), נתנאל נשאל בראיון ל”ערב טוב עם גיא פינס” לגבי ענייני חתונה עתידיים. קודם נשאל האם לדעתו טליה עובדיה ושחף רז בדרך להתחתן והגיב:“אנחנו מאחלים לטליה ושחף להתחתן. זה נראה שזה הולך לשם, אבל שלא ישכחו להזמין אותנו“.

 

והאם יש תחרות בדרך לזוג הראשון מבית “האח הגדול” שיעמוד מתחת לחופה? נתנאל נשאל מי יתחתן קודם לדעתו – טליה ושחף או הוא ודיאן. הפעם הוא הרגיעה את הרוחות והשיב:“הם, הם. חד משמעית הם”. ימים יגידו כמו שאומרים.

"כלב מי לא אוהב אותך": התגובה של נתנאל רודינצקי לדיאן שוורץ שעוררה שיח סוער!
דיאן שוורץ בעוד מראה לא שגרתי בניחוח של חו”ל. צילום: עדי סגל

 

"כלב מי לא אוהב אותך": התגובה של נתנאל רודינצקי לדיאן שוורץ שעוררה שיח סוער!
צילום: עדי סגל

Subscribe
Notify of
guest
41 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רקסי
רקסי
1 שנים

כלב מבין כלב אך לא תגיד לה הוו הוו וופ וופ אנחנו מבינים אחד את השני לפי אך שהתנהגתה באח הגדול אתה ציואווא קטן לך תרחרח ותפסיק לכתוב שטויות אה מיאו מוסר ד”ש חם ואמר שתתקשר חחחחח

Noa
Noa
1 שנים

לא צריך לאחל רע לאף אחד, רק טוב . לא משנה אם אוהבים או לא אוהבים את אותו הבן אדם . לא הייתם רוצים שמישהו יאחל לכם רע נכון? אז אל תאחלו רע לאחרים. “אל תעשה לחברך מה ששנוא עלייך”

שירן
שירן
1 שנים

תעזבו אותה כבר די עם הרוע! אם אין משהו טוב להגיד, לא חובה!