חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"וואי די זה לא הגיוני": כוכבת האח הגדול עשתה מהפך ולא תצליחו לזהות אותה!

“וואי די זה לא הגיוני”: כוכבת האח הגדול עשתה מהפך ולא תצליחו לזהות אותה!

השמועה אומרת...

זו לא הפעם הראשונה שכוכב או כוכבת העונה האחרונה של “האח הגדול” מציגים חידושים ולוקים שונים ממה שהתרגלנו לראות על המסך כששהו בבית המפורסם. במקרה של שרין אברהם, אפשר לומר שמדובר במהפך שאי אפשר להתעלם ממנו.

שתפו

צופי תוכנית הריאלטי האהובה זוכרים כנראה גרסה מאוד מסוימת של הדיירת לשעבר, שרין אברהם שייתכן ויופתעו מאוד לגלות שקצת מעל לחודשיים מאז שהסתיימה התוכנית, והיא הספיקה לעשות מספר לא מועט של שינויים מטורפים בלוק שלה.

 

אז אחרי השיער הג’ינג’י של דיאן, הקעקועים של נתנאל, דרור וגם שרין עצמה. מגיעה עכשיו גרסה לוהטת במיוחד של של הכוכבת שבאותה תקופה בבית הסגור ציפתה לחיזוריו של מיסטר שחף. אך נראה עכשיו שלא יחסר לה תשומת לב מגברברים לוהטים.

"וואי די זה לא הגיוני": כוכבת האח הגדול עשתה מהפך ולא תצליחו לזהות אותה!

שרין שהתחדשה בחודש הקודם בעיבוי שפתיים בחומצה היאלרונית, חלום אותו הגשימה לאחר תקופה ארוכה. זכתה ללא מעט התעניינות מקרב הגולשים שפרגנו ומנגד כאלה שיצאו בביקורת על כך שוויתרה על המראה הטבעי.

 

היום(חמישי), שרין החליטה לחשוף לוק מלוטש עוד יותר בתמונות נוצצות ששיתפה עם עוקביה והציגה גזרה לוהטת בשמלה כתמתמה עם מחשוף שלא משאיר לדמיון. או שיותר נכון, דמיון למישהי ספציפית? התגובות לא איחרו להגיע והיו כאלה שכבר לא הצליחו לזהות אותו ואפילו התבלבלו בנה לבין הזמרת המפורסמת, נסרין קדרי.

"וואי די זה לא הגיוני": כוכבת האח הגדול עשתה מהפך ולא תצליחו לזהות אותה!

התגובות ברשת לא איחרו להגיע, אחת המגיבות רשמה:“וואי זה לא הגיוני, אי אפשר לזהות אותה!”. אחרת הוסיפה:“הלם, היא דומה לנסרין מוגזם” וקיבלה לכך גיבוי מלא מעט גולשים. חברה לבית דרור רוקנשטיין התבלבל גם הוא וכתב:“מי זאתתתת?”. לירן רוזן מיהרה לפרגן:“אני לא נרגעתתתתתתת. אני לא יכולה!!!!!! התעלפתי סופית!!! וואו וואו וואוווו”

 

מנגד היו גם עקיצות:“חיים אמרו לך פעם אחת שיפה לך כתום זהוווו, מאז רואים אותה רק עם כתום כאילו היא מקווה להפוך לגזר ולהיכנס בהסוואה לדירה של שחף וטליה”. ומה בנוגע לדמיון בינה לבין נסרין? נראה שלא רק קומץ גולשים חושב כך.

"וואי די זה לא הגיוני": כוכבת האח הגדול עשתה מהפך ולא תצליחו לזהות אותה!
שרין לאחר עיבוי שפתיים אצל לינור סביניק

שאלנו את שרין אם הספיקו לשאול אותה על הדמיון בינה לבין נסרין קדרי ובתגובה לכך רשמה:“חחחחח כן אומרים לי הרבה”. וציינה שהיא מאוד מפורגנת:“מחמיא בטירוף!!!! הלוואי שהיינו דומות גם בקול”.

Subscribe
Notify of
guest
266 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שולה
שולה
1 שנים

לא יעזור לה כלום! ראינו מי היא מבפנים וזה לא היה יפה בכלל!

שיר
שיר
1 שנים

עכשיו נשאר רק לעשות מהפך מבפנים 🥴

נורה
נורה
1 שנים

שרין מה לעשות את נראת מפוחלצת ממש כמו נסרין …רק שלנסרין לפחות יש קול יפה ואת נשארת חיקוי עלוב .. לא יעזור לה דבר ראינו אותה באח כולה פייק !