חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נעלמה מהרשתות החברתיות? בר כהן חושפת את הקושי והכאב מהפרידה

נעלמה מהרשתות החברתיות? בר כהן חושפת את הקושי והכאב מהפרידה

השמועה אומרת...

כוכבת “האח הגדול” שמרבה לעדכן את העוקבות שלה ברשתות החברתיות באופן שוטף החליטה להיעלם ליום שלם וכבר הצליחה להלחיץ לא מעט מהמעריצים. עכשיו היא החליטה לפתוח מה בדיוק עבר עליה והרגיעה: “אני בחיים והכל טוב”.

שתפו

מעל ל-200 אלף מעוקביה של פיינליסטית “האח הגדול”, בר כהן נכנסו קצת לסטרס ביממה האחרונה לאחר וזו הפסיקה לעדכן אותם במתרחש בחייה ברשתות החברתיות. עכשיו מתברר שהייתה לה סיבה להרהורי נפש, לרבות הפרידה שלה מהעיר האהובה ירושלים והמעבר לדירה החדשה עם אליאב וליאו.

 

כהן חשפה מדוע נעלמה מהרשתות החברתיות והסבירה בין היתר על הקושי שהביא אותה עד דמעות במעבר מירושלים לראשון לציון שבין היתר כלל הרשמה מחדש של בנה למסגרת בעיר החדשה. בר פרטה לעוקביה: “בקיצור אתמול רשמתי את ליאו לגן, היה לי בוקר קצת קשוח. הייתי בדירה וזה כזה לא נגמר”

נעלמה מהרשתות החברתיות? בר כהן חושפת את הקושי והכאב בעקבות המעבר עם אליאב

“אני לא חוששת משינויים אבל אני יכולה להגיד שיותר קשה לי לעבור עיר ולעזוב רשמית את ירושלים מאשר היה לי לטוס לארצות הברית. כי מארצות הברית ידעתי מתיישהו שאני אחזור. וראשון זה כאילו בעזרת השם, אם אני עוברת למרכז אז לא נראה לי שאני אחזור לירושלים מתישהו, זה קצת קשה.”

 

והוסיפה:“ואתמול רשמתי את ליאו גן, וזה לא חשש כי אני יודעת שהוא יסתדר. זה יותר קצת כעס על עצמי. אני מרגישה שבחצי שנה האחרונה אני קצת בוחרת עבור ליאו. וכמובן שהתפקיד שלנו כהורים זה לבחור עבור הילדים שלנו אבל בחרתי בשבילו דברים לא פשוטים”.

נעלמה מהרשתות החברתיות? בר כהן חושפת את הקושי והכאב בעקבות המעבר עם אליאב

בר פירטה:“כמו לא להיות עם אמא שלו שלושה וחצי חודשים ולעבור עיר, לעבור גן. להיות בלי החברים שהוא רגיל אליהם. זה בחירות שמייצרות אצלי קצת מצפון אז אתמול מאוד בכיתי וממש התפרקתי. והיה לי יום לא פשוט שהסתיים בשמונה בערב”

 

“נרדמתי עם ליאו פשוט מחובקת. וזהו זה היה היום ויהיה בסדר ויש לי ילד בוגר ובסוף אני עושה את זה בשבילו. אני חושבת שכשלי יהיה טוב ואני אהיה מאושרת ולי תהיה את הפינה שלי זה יעשה לליאו רק טוב, אז זהו.”

 

נעלמה מהרשתות החברתיות? בר כהן חושפת את הקושי והכאב בעקבות המעבר עם אליאב

Subscribe
Notify of
guest
101 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יהל
יהל
1 שנים

מקווה שעשית צעד נכון….ההתנהלות שלך פזיזה הכרת בחור באח הגדול תוך 4 חודשיים חשפת את הבן שלך להכרות איתו חודשיים אחרי העברת אותו לעיר אחרת…אני בספק שהילד מקום ראשון אצלך..כי אם חלילה תפרדו מי שיספוג את הכל זה הבן שלך…אני כאמא לא הייתי עושה את זה.
שיהיה לך בהצלחה

שוש
שוש
1 שנים

לעבור עיר זה לא בשביל ליאו זה נטו בשבילך עשית את הדבר הגרוע ביותר לגבי ליאו אם לא היה אליאב לא היית עושה את זה היית צריכה לחכות עם זה לפחות עד סוף השנה מה לא עושים בשביל גבר איכס

יעל
יעל
1 שנים

זה באמת קשה לעזוב מקום מגורים ולעבור לעיר אחרת,ועוד יותר קשה כשמדובר גם בילד קטן שעוזב חברים,גן מוכר וחברים.מקווה שההתאקלמות תהייה קלה ומהירה.