תלונות חמורות מנשים נגד כוכב האח הגדול: "מקוות שלא יפלו עוד אנשים כמו שנפלנו"

תלונות חמורות מנשים נגד כוכב האח הגדול: “מקוות שלא יפלו עוד אנשים כמו שנפלנו”

השמועה אומרת...

טענות חדשות וקשות במיוחד נחשפו היום ברשת כנגד אחד מזוכי “האח הגדול” הזכורים ביותר מכל הזמנים, כ-12 נשים הצהירו כי הכוכב המפורסם עקץ אותן כספית, חסם אותם ונעלם ללא תמורה. התגובות ברשת לא איחרו לבוא.

שתפו

זוכה העונה השמינית של “האח הגדול”, אביחי אוחנה הצליח להפתיע את עוקביו לפני כארבעה חודשים כאשר לאחר תקופה ארוכה של חוסר פעילות ברשת האינסטגרם שבה הסיר את כל המדיה מחשבונו. הוא פרסם פוסט חדש הקשור לפרסום ספרו החדש עליו עבד בשנים האחרונות.

 

בפוסט המדובר בחודש אוגוסט האחרון, אביחי אוחנה פרסם פרומו לספרו החדש שטרם יצא לאור: “סלב סוג ז’ – איך לנצח באח הגדול ולהפסיד בחיים”. ובין היתר הודיע לעוקביו:“שמח להודיע על ספר חדש שאני עובד עליו תקופה ויצא בקרוב”.

תלונות חמורות מנשים נגד כוכב האח הגדול: "מקוות שלא יפלו עוד אנשים כמו שנפלנו"

על פי פרסומים שעלו באתר מאקו, קבוצה של 12 בנות שהיו מעוניינות לרכוש מראש את ספרו החדש של אוחנה העבירו לו סכום כסף של 125 ש”ח בביט כל אחת לבקשתו וזאת לפני שהוא יצא לאור. אביחי הבטיח לכאורה – לטענתם של המתלוננות שבמהלך החגים הספר יסופק להן.

 

אך על פי הטענות שלהן, הספר לא הגיע לידיהן להן והוא אף חסם אותן בחשבון הוואטסאפ. אחת הנשים המדוברות טענה:“לפני כמה חודשים אביחי יצא בפרסום שהוא מוציא ספר. זה עניין אותנו, אז באוגוסט האחרון הזמנו את הספר בהבטחה שהוא יוצא בחגים, סביב ראש השנה-יום כיפור. כמובן שכל אחת מאיתנו, אנחנו 12 במספר, העברנו לו את הכסף בביט, כמו שהוא ביקש.”

תלונות חמורות מנשים נגד כוכב האח הגדול: "מקוות שלא יפלו עוד אנשים כמו שנפלנו"
האינסטגרם הריק של אביחי אוחנה. פוסט הספר החדש נעלם.

“עברו החגים, כתבנו לו מה קורה עם הספר וכמובן אין תשובה, הוא גם דאג לחסום את כולנו בוואטסאפ. כנראה שהוא מצא שיטה טובה לעקוץ אותנו ומי יודע אם יש עוד כמונו שאכלו את הסיפור הזה? חשוב לנו לשתף כי אנחנו רוצות ומקוות שלא יפלו עוד אנשים כמו שאנחנו נפלנו”

 

ברשת יצאו בחריפות נגד הטענות ולהגנתו של אוחנה באופן דיי נחרץ. אחת הטוקבקיסטיות כתבה:“עקץ… כולה ספר… נגיד והספר עולה 125 אז 12 נשים זה 1500. בשביל זה הוא יתלכלך ?!?”

 

כותבת נוספת יצאה בביקורת על אותן נשים מתלוננות:“כמה בולשיט . מעריצות מעיין הסקרניות שרצו להמשיך להתעסק ולהתעניין באביחי מעלילות שקרים עליו , נכון אביחי פירסם שמוציא ספר והתעכב עם זה אבל מפה ועד עוקץ תתביישו לכן . גם אני שילמתי ומחכה לספר! ואני כן קיבלתי תשובה ממנו שזה מתעכב קצת ושהוא יחזיר לי את הכסף בביט. אז די לעלילות שווא.. ממש עוקץ……. הזויות”

תלונות חמורות מנשים נגד כוכב האח הגדול: "מקוות שלא יפלו עוד אנשים כמו שנפלנו"

Subscribe
Notify of
guest
17 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יוסי שטרית
יוסי שטרית
11 חודשים

אין לכם מה לכתוב? ביקשתם תגובה מאביחי?
עוקץ???? 125 שקל ????
תחפשו כותרות יותר מעניינות יצאתם חומוס ,
ולנשים שרכשו את הספר יש לכם בעיה בראש

פיה אדומה
פיה אדומה
11 חודשים

לא נשמע ככ הגיוני שיתלכלך בשביל זה
הבן אדם זכה במיליון שקל , הוא צריך את
הגרושים האלה

בר
בר
11 חודשים

במילה אחת.עצוב.