חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"עצוב, הלוואי שמישהו למעלה יראה את זה": מה גרם לאליאב טעטי לצאת במתקפה?

“עצוב, הלוואי שמישהו למעלה יראה את זה”: מה גרם לאליאב טעטי לזעם ברשת?

השמועה אומרת...

יוצא “האח הגדול” שחגג רק שלשום את יום הולדתו ה-33 לצד בת זוגו מהבית המפורסם, בר כהן. החליט שהגיעו מים עד נפש ויצא בסדרת סטוריז על יוקר ומחיה ולמי הוא הפנה אצבע מאשימה?

שתפו

אליאב טעטי ובר כהן הפגינו לא מעט אהבה ברשתות החברתיות בימים האחרונים לאחר שאליאב ציין את יום הולדתו ה-33 ובר כמובן לא נשארה אדישה והקדישה לו ברכה חגיגית שבין היתר זרעה בה מסרים אופטמיים לגבי עתיד הקשר של השניים.

 

אך עכשיו כשיום ההולדת חלף לו, אליאב החליט להתפנות למספר נושאים דיי רגישים אותם שיתף עם עוקביו ברשת האינסטגרם לרבות יוקר המחייה ועליית תעריפי החשמל ואי עליית שכר המינימום בזמן ששכר חברי הכנסת רק ממשיך לטפס לו.

"עצוב, הלוואי שמישהו למעלה יראה את זה": מה גרם לאליאב טעטי לצאת במתקפה?

אליאב שעוסק בראיית חשבון ושוחה בנושאים הכלכליים והחליט שהוא “חייב לשתף” את עוקביו בסוגיה. אליאב כתב:“אני הכי ימני שיש וזה לא סוד, אבל מה זה משנה מי עומד בראש אם כל זה קורה. אתם מבינים שהחשמל מתייקר והמים בעקבות זאת, אז כל דבר יעלה, כי אם בעל מסעדה ישלם חשמל יותר גבוה, אוטומט אתם תשלמו על האוכל יותר יקר, וכן הלאה…”

 

והוסיף בזעם:“אבל את שכר המינימום, מישהו העלה?!? אה לא, רק את שכר חברי הכנסת. בושה, מישהו הבטיח הורדת מחירים”. באותה נשימה אליאב שאל את עוקביו מה יש להם לומר בנושא ונראה שהנושא הצליח לעורר סערה של ממש.

"עצוב, הלוואי שמישהו למעלה יראה את זה": מה גרם לאליאב טעטי לצאת במתקפה?
אליאב טעטי מתוך הקמפיין ללי קופר

אחת המגיבות השיבה לאליאב:“מזעזע! אשכרה עובדת כמו חמור ומשלמים לי 29.12 קולט? למה זה מספיק לחלב לחם וגבינה?” אליאב התייחס וכתב:“עצוב לי לשמוע, הלוואי שמישהו מלמעלה יראה את זה, אלה שיום באים ויום לא, ומכניסים יותר מ-40 אלף בחודש. שכר חבר כנסת עולה בינואר ב-4 אחוז. כלומר ל-47 אלף שקל.”

 

כותבת נוספת רשמה לאליאב:“פשוט בושה! בתור אמא צעירה הקטנה בת שנה, עוד לא הכנסתי למסגרת כי גם זה כמעט 3 אלף בחודש”. אליאב השיב:“מה עוד אפשר לומר?!? את יודעת כמה כמוך יש? אני מכיר אנשים שפשוט לוקחים את התינוקות איתם לעבודה כי אין כסף לשלם לפעוטון. עצוב…”

"עצוב, הלוואי שמישהו למעלה יראה את זה": מה גרם לאליאב טעטי לצאת במתקפה?
אליאב טעטי בסטורי הזועם

באליאב הוטחו גם הודעות כגון:“הממשלה החדשה עדיין לא התגבשה” ואנשים שנותרו סקפטים שמדובר בטריק של התקשורת או השמאל. אליאב החליט להתייחס:“אז אסביר לכם, למה זה קשור לכל חברי הכנסת כולל הליכוד.”

 

“1. חברת חשמל היא לא קזינו בבוקרשט, שבינואר תהיה עליית מחירים ואז בפברואר יורידו בחזרה. 2. זה לא רק עליית מחירים, למה גם הליכוד וגם החרדים הצביעו בעד העלאת שכר חברי כנסת!? למה??” וסיכם:“לא באמת אכפת למישהו שם.”

Subscribe
Notify of
guest
35 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שרה
שרה
1 שנים

בוקר טוב אליהו ,ממתי לחברי הכנסת איכפת מהאזרחים וזה משמאל ומהימין.מעניינים אותם ג’ובים ומעמד.אל תסמכו עליהם שיחשבו עליכם.

רחל
רחל
1 שנים

הממשלה עוד לא קמה.כשהממשלה תקום ולא תקיים את מה שהבטיחה להורדת יוקר המחיה פשוט לא מצביעים להם בבחירות הבאות.זה לא רק שהמשכורות נשחקות עקב עליות המחירים,מה יגידו האזרחים הותיקים שהקיצבה שלהם היא בסביבות 2300 בערך,גם אותה צריך להעלות.

אור
אור
1 שנים

במקום לברבר ולברבר צאו לרחובות ,תשמיעו את קולכם על יוקר המחיה.הכי קל לשבת מאחורי המקלדת ולרטון.