חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
בעקבות החשיפה על המסך? הצעד המפתיע של כוכבת הישרדות

בעקבות החשיפה על המסך? הצעד המפתיע של כוכבת הישרדות

השמועה אומרת...

מי שנפלה על משבצת זקנית שבט בייבאין בעונה החדשה של “הישרדות”, אלית מוסאיוף הצליחה לעורר לא מעט רגשות מעורבים בקרב הציבור לאחר שספגה לא מעט אש בדינמיקה שנבנתה על האי, אך זה לא עוצר אותה מלמנף עכשיו את החשיפה בחיים שמחוץ לריאלטי.

שתפו

חברת השבט הצהוב באיי הפיליפינים בהישרדות, אלית מוסאיוף נדחקה מהר מאוד לפינה לא הכי נעימה שיש, משבצת המבוגרת שהשבט מאיים להיפטר ממנה ראשונה. האם הבעת הרגשות שלה בפומבי על כך שהיא נחותה בעיני הצעירים בשל גילה רק הוסיף לאש השבטית?

 

אך למרות שעל פני השטח נראה שחלק נכבד מחברי השבט שלה בראשות דורין מנסים לטאטא אותה אל מחוץ לשבט, שמועה דווקא מהמרת שהיא תגיע רחוק הרבה יותר שמסתמן למראית העין, ונראה שאלית עצמה כבר דרוכה לכך מבחינת כיוון נוסף בקריירה.

בעקבות החשיפה על המסך? הצעד המפתיעה של כוכבת הישרדות
הצליחה לעורר רגשות מעורבים בקרב הציבור. אלית מוסאיוף בהישרדות

אלית שבתעודת הזהות שלה נחשפה כמזכירה רפואית בת 52 מחולון, נשואה ואמא לארבעה ילדים החליטה שזה הזמן הנכון לעשות צעד נוסף בקריירה שלה והחליטה לחבור לבעלה יוסי מוסאיוף כדי למתג מחדש את עסק התכשיטים שברשותו.

 

אלית מסרה לשמועה באופן בלעדי את הפרטים הבאים על המותג החדש שלה ושל בעלה יוסי וחשפה איך השניים הגיעו לשילוב הכוחות המשפחתי:“בעלי יוסי עובד כבר שנים בבורסה. הרבה שנים כיהלומן ובשנתיים האחרונות כתכשיטן.”

בעקבות החשיפה על המסך? הצעד המפתיעה של כוכבת הישרדות
אלית מוסאיוף לצד בעלה יוסי והבת מיקה. צילום מסך אינסטגרם

והוסיפה:“לפני הישרדות החלטנו שאנחנו ממתגים מחדש את כל הפעילות שלו ופותחים עסק שיקרא Elit by yosef ובעתיד ננסה גם להוציא קולקציה בהשראת הישרדות . כרגע אנחנו בבנית האתר ויש לנו אינסטגרם בשם זה”.

בעקבות החשיפה על המסך? הצעד המפתיעה של כוכבת הישרדות
דורין והמסר לגבי אלית אמש, אחרי שמאור יודע יחסי הכוחות עוד ישתנו? מתוך הישרדות ברשת 13

Subscribe
Notify of
guest
6 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יעל
יעל
1 שנים

לא הבנתי??אדם מבוגר כבר לא נחשב??כאילו מי שצעיר ככה נשאר??
מרוב משחק איבדו רגשות

ליז
ליז
1 שנים

בעיני דורין מגעילה רואה אותה מכבה את הטלויזיה. מי את בכלל יש אסטרטגיה ויש רשעות את חתיכת רעה. לא מכירה כבר סימנת. מסכנים כול הסובבים אותך. הלוואי שככה יתנהגו אלייך שתתבגרי לשפוט על פי גיל חמודה זה לא לשכת הרווחה את אומרת לעצמך אני צעירה וצריכה ובטח היא מבוגרת ומסודרת. לא יש משחק עובדים גם עם הלב .

רוני רוכברג
רוני רוכברג
1 שנים

אלית מהממת אמיתית אצילה וחכמה מאד. לי יש הרגשה שהיא תגיע רחוק