הלם: הספוילר המטורף שעשה המודח הראשון של הישרדות מאור שושן!

הלם: הספוילר המטורף שעשה המודח הראשון של הישרדות מאור שושן!

השמועה אומרת...

כוכב העונה הנוכחית של “הישרדות”, מאור שושן הפך אמש למודח הראשון במועצת השבט הטעונה ומלאת הקונפליקטים. ההדחה שלו אומנם לא הייתה מפתיע במיוחד אך הרמז ששתל בפוסט הפרידה שלו באינסטגרם חשף לא מעט חלקים מהפאזל שמצביעים על הפתעה מטורפת עם סוף ידוע מראש.

שתפו

מאור שושן נחשף הרבה לפני שעלה על המסך בתוכנית “הישרדות” בשבועות האחרונים בתור היהלומן והאקס של זוכת “האח הגדול”, טהוניה רובל וגם מי שהיה קרוב מאוד ליוצאת “הישרדות” אחרת, אלה אייבינדר, עליה דיבר גם במועצה שלפני הדחתו.

 

רוב חברי השבט היו שמחים מאוד מהתוצאה והדחתו של מאור במועצה האחרונה, אך מתברר עכשיו שהם שמחו מהר מדי מכיוון שמאור לא הודח סופית מהמשחק כפי שציין גיא והוא הולך לקבל גלגל הצלה ב”אי המתים”.

הלם: הספוילר המטורף שעשה המודח הראשון של הישרדות מאור שושן!

מאור רמז בפוסט הפרידה שלו:“יכול לומר בכנות מוחלטת שההדחה הזו שלמה טובה נכונה ומדויקת עבורי..סוג של התבודדות ( תראו בהמשך )” ואם אנחנו מחברים את חלקי הפאזל מהפרסומים שעלו בעבר על כך שהוחזר לארץ בשלב האיחוד לאחר שנהג ב“התנהגות שאיננה עולה בקנה אחד עם חוקי הפורמט”. אז הוא הולך להישאר עוד הרבה.

 

למעשה, מאור יעבור לאי המתים שייחשף כבר בפרק הקרוב של “הישרדות”, שם הוא צפוי לגבור על כל המתמודדים שיגיעו אחריו ויישאר שם אחרון. כך שלבסוף הוא יחזור למשחק היישר לפרק האיחוד. אך לא יחזיק מעמד, יפרוש או יעבור על חוקי הפורמט ויסיים את הפרק שלו בתוכנית.

 

גם הנמסיס של מאור על האי, דורין. הגיבה לפוסט ההדחה שלו ברוח קצת יותר חברית ממה שנראה על המסך אמש:“אתה גבר גבר. וזה באמת רק משחק. בשנייה שראיתי אותך אחרי ההדחה הדבר הראשון שאמרתי לך זה ‘מאורי אני מצטערת’ למה? כי אנחנו קודם כל בני אדם והמשחק הזה הוא משחק אכזרי לנפש. תודה על משחק מאתגר ופייט רציני (ועוד איזה פייט, לא ראו שבשניה שהגעת לאי הלכת על הראש שלי ראשון).

הלם: הספוילר המטורף שעשה המודח הראשון של הישרדות מאור שושן!
דורין מגיבה בסטורי להדחה של מאור

אם מחברים את הפוסט המיודד הזה של דורין לכך שהוא שמאור עשה לה לייקים לפוסט אחר שהעלתה בהקשר של הישרדות, נראה שעוד צפויה לנו הפתעה בהקשר של השניים. ואם מדברים על הפתעות, מה לגבי הפתק במועצת השבט אמש עם שמו של נבו?

 

אז מסתבר שקייסי הייתה אחראית לפתק הזה של חברה לשבט, נבו בכד ההצבעות. לדבריה המון דברים בפן החברתי סוננו בפרק של אתמול. אך למעשה השניים תיאמו שקייסי תשים את השם שלו:“הוא הסכים כי הוא פשוט ראה שאני לא מצליחה למצוא את עצמי בתוך הסיטואציה, זאת הסיבה היחידה ששמתי נבו”.

הלם: הספוילר המטורף שעשה המודח הראשון של הישרדות מאור שושן!
קייסי חושפת שהייתה זאת שהצביע לנבו במועצה האחרונה והסבירה את הסיבה

Subscribe
Notify of
guest
3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
תומר
תומר
11 חודשים

אבל למה לגלות?
איך אתם אוהבים רכילויות יא צהובים

שוש
שוש
11 חודשים

מתאים.כמו שדאגו להשאיר את נעמה קסרי.אני אישית לא התחברתי אליה.גם לדורין לא.דוקא למאור כו
ן

ערן
ערן
9 חודשים

טעו והטעו…