חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"מנסה לרכב על הגב שלי": הקרב בין כוכבות הישרדות דורין דותן וגל רובין עולה שלב!

“מנסה לרכב על הגב שלי”: הקרב בין כוכבות הישרדות דורין דותן וגל רובין עולה שלב!

צילום מסך: רשת 13

השמועה אומרת...

הקאט פייט ברשתות החברתיות בין כוכבות העונה הנוכחית של “הישרדות” מגיע לשיאים חדשים. אחרי שפורסם כי בקבוצת הוואטסאפ של השורדים התחוללה דרמה גדולה ביניהן. עכשיו הגיע השלב הבא בפיצוץ המתוקשר.

שתפו

בימים האחרונים העוקבים והגולשים ברשתות החברתיות נחשפו לדו קרב מתגבש בין השורדות שכרגע כל אחת מהן נמצאת בשבט שונה, גל רובין ודורין דותן. ונראה עכשיו שישנה התפתחות דרמטית באותו ביף מדובר.

 

תחילה הייתה זאת רובין שיצאה בסטורי שהיא ודורין לא באותו התדר אך לאחר מכן שיתפה צילומי מסך של ההתכתבויות בקבוצת הוואטספ  של השורדים לצד כיתוב:“בבקשה, דורין דותן הדורסנית”. דבר שהוביל כנראה את דורין להודיע שהיא חוסמת את גל ויוצאת מהקבוצה המשותפת.

"מנסה לרכב על הגב שלי": הקרב בין כוכבות הישרדות דורין דותן וגל רובין עולה שלב!
צילום מסך: רשת 13

פרישתה של דורין מהקבוצה הובילה לפרישתם של שורדים נוספים בעקבות התכתשויות בלתי פוסקות בין חלק מחברי הקבוצה. האצבע המאשימה הופנתה לגל רובין ע”י לא מעט מהשורדים והיו טענות על חרם שעליהם היא החליטה להגיב עכשיו כפי שפורסם בפוסט של ערן סויסה:

 

“אני שומעת את הקולות והכותרות כלפיי וכאמא לשישה ילדים, אני מרגישה שמחובתי להתייחס. אסור לנפנף במילה חרם כאילו אין לזה השלכות. המילה הזאת היא בעיטה בבטן הרכה של הרבה מאוד הורים וילדים בישראל. מסתבר שהתופעה הזאת קיימת לא רק אצל ילדים ונוער, אלא גם בין אנשים בגירים ויותר מכך בין נשים בתוך פלטפורמה גדולה כל כך, וזה מאכזב. בתור אנשים שמגיעים לסלון ביתם של מאות אלפי אנשים, יש לנו אחריות”

 

והוסיפה:“אני מייחלת לעידן שיימדר באופן טואטלי התנהגות, שפה ושיח כזה, שבקבוצות של נוער ילדים וחברים ילמדו לזהות נידוי ולא יקחו בו חלק. שיסתכלו לפייק בעיניים ויגידו – לא אצלינו. לדעת להשיג את מבוקשך באינטילגנציה ולא ברמיסה. וכמו שאסור לעשן במקומות ציבוריים, גם בריונות תהיה מחוץ למקומות חברתיים”.

"מנסה לרכב על הגב שלי": הקרב בין כוכבות הישרדות דורין דותן וגל רובין עולה שלב!
צילום מסך: רשת 13

דורין דותן לא נשארה חייבת להאשמות האלה של גל רובין והחליטה לצאת בסטורי חריף משלה:“מאתמול מתמודדת בהישרדות מנסה לרכב עליי ולנסות לייצר כותרות ויחצ על הגב שלי. ניסיתי להתעלם באמת ולתת לזה לעבור לידי כדי לא לתת לדבר הזה במה.”

 

והוסיפה:“גל יצאה במסע הכפשות בסטורי שלה נגדי בלי שעשיתי לה דבר. מעבר לזה היא התאכזרה במספר אנשים ובעיקר נשים בהישרדות במהלך העונה ולכן בחרו חלק מהשורדים לא לשמור איתה על קשר שהם חזרו לישראל. לאחר שהיא החליטה לנסות להכפיש את שמי במדיה שלי, היא ניסתה להמשיך לעשות את זה בקבוצת השורדים והשורדים הגיבו שזה פשוט לא בסדר ובחרנו לצאת מהקבוצה ולא לתת יד לדבר הזה.”

 

“כך שהניסיון להעליב ולהכפיש נעשה בעצם על ידה. הפוסל במומו פוסל. גל מנסה לרכב עליי ולנסות לייצר כותרות ויחצ על הגב שלי. ניסיתי להתעלם בכל דבר אפשרית ולא ליפול להתנהגות הזאת ולכן גם לא העלתי שום סטורי עליה בחזרה. אני מאחלת לה הרבה הצלחה בדרך שלה. פחות לשון הרע, יותר אהבת חינם.”

"מנסה לרכב על הגב שלי": הקרב בין כוכבות הישרדות דורין דותן וגל רובין עולה שלב!
דורין דותן בסטורי התגובה החריף לגל רובין

Subscribe
Notify of
guest
10 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
איריס
איריס
1 שנים

וואוווו מה זה הדבר הזה דורין דותן ? זה תמצית הגועל שניהיה בעם ישראל זה גבר ערס בגוף של בחורה דוחה

נועה
נועה
1 שנים

חחחח דורין מדברת על אהבת חינם ?? דרסה את כולם שם בהישרדות במסווה של זה המשחק !

ג'ני
ג'ני
1 שנים

גל את מ ל כ ה !!!!