"אני לא אוהבת גומי": התגובה של בר כהן הצליחה לשגע את הרשת!

"אני לא אוהבת גומי": התגובה של בר כהן הצליחה לשגע את הרשת!

השמועה אומרת...

כוכבת "האח הגדול", בר כהן התראיינה על ידי כוכב טיקטוק מוכר שהחליט להתקילה בשאלה מעט לא קונבנציונאלית אותה הוא נוהג לשאול לא מעט סלבס. רק שבמקרה הזה התשובה של בר הצליחה לגרום לבלבול ולא מעט תגובות משעשעות של הגולשים.

שתפו

יוצאת "האח הגדול" בר כהן ובן זוגה מהתוכנית, אליאב טעטי שנמצאים ברגעים אלו בשדה התעופה בדרך לחופשה משותפת בין היתר מתארגנים כבר לדירה החדשה שלהם בראשון לציון ונראה שמרוב התלהבות אליאב החליט אף לחשוף איזה טבעת יביא לבר כשיציע נישואים(יהלום כמובן), אך לבסוף החליט להסיר את הסטורי.

 

ורגע לפני שכל זה קרה, השניים הספיקו בתחילת השבוע להגיע יחדיו ולשמח ילדים בבית החולים קפלן הרחק מהמצלמות וההמולה התקשורתית, כפי שעשה לאחרונה זוג נוסף מהבית המפורסם. טליה עובדיה ושחף רז.

"אני לא אוהבת גומי": התגובה של בר כהן הצליחה לשגע את הרשת!
בר ואליאב עושים מצווה ובאים לשמח ילדים בבית חולים

אך מה שהצליח לגרור לא מעט תגובות ברשת הטיקטוק ביממה האחרונה היה ראיון של בר לכוכב הטיקטוק ומעצב הפילטרים מקס בחמן. בחמן שרוב הטיקטוק שלו עוסק בגומי, נוהג להתקיל לא מעט מנשות הסלבס בשאלה:"מה הגומי שאת הכי אוהבת?"

 

גם בר לא הייתה יוצאת דופן, רק שבדרך כלל הוא מקבל תשובות מאוד ספציפיות לגבי סוג הגומי האהוב של הנשאלת ובמקרה של בר היא השיבה לו:"אני לא סובלת גומי. אני אוהבת אוכל, אני לא אוהבת גומי".

"אני לא אוהבת גומי": התגובה של בר כהן הצליחה לשגע את הרשת!
הבינה את השאלה או לא? התגובות ברשת היו מעורבות. מתוך הטיקטוק של מקס בחמן @maxbahman

בתגובה לתשובתה של בר למקס עלו מאות תגובות משעשעות. אחד המגיבים כתב:"היא קלאסית מה לה ולגומי בכלל מצחיקול". מגיבה נוספת התפרצה בשלל אמוג'ים צוחקים וכתבה:"ניראה לי חשבה בהתחלה ששאל אותה על גומי אחר".

 

עוד נשאלה בר ע"י מקס:"יש לך חשש לעבור עם אליאב כל כך מהר?" בר השיבה:"לא, אם היה לי חשש לא הייתי עושה את זה. אני סומכת עלינו 100%". מקס המשיך ושאלה:"את חושבת שהאח הגדול הכין אותך למגורים איתו?" ובר השיבה:"לא, החיים הכינו אותי למגורים איתו."

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bar & Eliav (@barandeliav)

 

@maxbahman מסכימים איתה או לא? תנחשו מה דעתי על כך… #ברכהן #גומי #ברהאחהגדול #האחהגדול2022 #בר #שאלה #אוכל #פודטוק ♬ צליל מקורי – Max164 – מקס בחמן, גומי


51 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
הילה
28 ימים

לא אוהבת את הבחורה הזאת אבל הפעם לא מובן לי מה רוצים. היא לא הבינה את הכוונה של השאלה וזהו

מיקה
29 ימים

כולה לא אוהבת גומי מה אתם רוצים

זואי
27 ימים

בר כהן ממש חכיינת אל תשכחו שהיא אמרה על טליה ושחף שהם שחקנים. בר כהן ואליאב השחקנים הראשיים. בר מחכה את טליה בהכול. ממתי היא הולכת לבקר חולים.. טליה עושה זאת עוד לפני שהייתה מוכרת היא ואליאב מדברים על חתונה כי שחף וטליה מדברים ומתכננים להתחתן . לא מעניין לאן הם טסים. אני טסה כול חודש.