"כולם שונאים אותך, שמח שהדחתי אותך": הפיצוץ שיצא משליטה בין אבירן לספיר קשתי!

“כולם שונאים אותך, שמח שהדחתי אותך”: הפיצוץ שיצא משליטה בין אבירן לספיר קשתי!

השמועה אומרת...

נראה שפרק ההדחה המותח של תוכנית הריאלטי “הישרדות” ששודר אמש שבסופו הייתה הפתעה שעל פי לא מעט תגובות ברשתות החברתיות, הצליחה דווקא לשמח רבים – הדחתה של ספיר קשתי. היה רק קצה הקרחון בפיצוץ בינה לבין השורד אבירן שמואל שיצא עליה במתקפה אדירה שנגנזה!

שתפו

צופים רבים והדוקים של “הישרדות” צפו אמש בתפנית שהתרחשה לה בפרק ההדחה. השורדת אלית מוסאיוף שהייתה על כוונות לא מעט שורדים והייתה במיעוט, זכתה בכח ההצבעה הכפול אותו העניק לה אבירן שמואל וגם בתמיכתה של קייסי זפטה במהלך שהוביל להדחתה של ספיר קשתי.

 

ובזמן שהיה נדמה כי אבירן לא ממש מתרגש שלא לעמוד ב”מילה” שנתן לקשתי והחליט ללכת עם הלב ולהעניק לאלית את כח ההבצעה הכפול. קשתי דווקא החליטה לצאת עליו בחריפות וטענה:“עם מילה כזאת עדיף שלא יצא מהבית.”

"כולם שונאים אותך, שמח שהדחתי אותך": הפיצוץ שיצא משליטה בין אבירן לספיר קשתי!
בחירתו של אבירן אמש בשידור, הרוחות התלהטו למרות התקופה הארוכה שעברה מאז הצילומים על האי.

ובזמן שהצופים מחכים עדיין לפרק של החדש “מהדורת השבט” התוכנית שסוקרת ומביאה את השורדים לדון ולפרש שוב את מה שקרה על האי. נראה שחל עיכוב בעלייתו לאוויר והסיבה? פיצוץ אדיר שהתרחש בין אבירן לספיר בצילומי התוכנית שהגיע למצב שצריך לגנוז אותו.

 

על פי פרסומים שעלו ב”ישראל היום”, במהלך ויכוח בין השורדים גיא שיקר וסהר כהן, הדברים מאותה ההדחה צפו והחלו חילופי מהלומות בין השניים. לאחר מכן אבירן יצא להגנת שיקר ואילו ספיר יצאה להגנת סהר. אך אז אבירן התפוצץ ויצא על קשתי בדברים:“כולנו שונאים אותך, אני שמח שהדחתי אותך”.

"כולם שונאים אותך, שמח שהדחתי אותך": הפיצוץ שיצא משליטה בין אבירן לספיר קשתי!
התגובה של ספיר קשתי לבחירה של אבירן, תרמה לאש שספגה ממנו?

וזה לא נגמר בזה, המצב כל כך הסלים עד שאנשי ההפקה והצלמים היו צריכים לעצור ולהפריד במהלך האירוע. דבר שהוביל ככל הנראה לגניזת אותה תקרית חמורה שבסופה קשתי עזבה את האולפן כאשר היא בוכה. אך תהיו רגועים, שאר הנושאים שצולמו במהלך התוכנית יעלו כמתוכנן.

"כולם שונאים אותך, שמח שהדחתי אותך": הפיצוץ שיצא משליטה בין אבירן לספיר קשתי!
ספיר קשתי וסהר כהן, נשארו בסטיז עד היום.

בתגובה לאירועים נמסר מרשת: “המתמודדים ב’הישרדות’ משתתפים על האי במשחק חברתי קשוח בתוך תנאי מחיה מאתגרים. מטבע הדברים, החוויה מייצרת מעת לעת אמוציות שממשיכות גם עם החזרה לארץ. עם זאת, על האי ובארץ, ההפקה לא מאפשרת אלימות פיזית או מילולית. בצילומים של התכנית ‘מהדורת השבט’ הרוחות התלהטו, אך הדברים היו בשליטה ולא הייתה כל אלימות”.

Subscribe
Notify of
guest
66 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שרון
שרון
10 חודשים

קשתי טוב שהלכת
עכשיו הגיע התור של דורין וירדן

נועה
נועה
10 חודשים

סהר, מה זה אומר עליך, אם בחרת לצודד בפקאצה הזו??? עליה אין מה להרבות במילים…..

לילי
לילי
10 חודשים

קשתי,לא אוהבים אותך בעליל,הודחת מאוחר מדי!!!!!!!!!!!!