חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ספיר קשתי יוצאת נגד גיא שיקר:”זה לא גברי, זה דברים שלא עושים!”

השמועה אומרת...

פרק ההדחה של “הישרדות” ובו חברי שבט בייבאין עשו מהפך ונפרדו מספיר קשתי הצליח להביא ללא מעט אש גם בשידור תוכנית הסיקור “מהדורת השבט” ועכשיו נחשף מה בדיוק קרה שם וגם הדברים שהטיחה קשתי לעבר שיקר.

שתפו

זה לא סוד שהשיח סביב הדחתה של השורדת ספיר קשתי הצליח לעורר לא מעט צופים שבאופן כמעט סוחף, שמחו מהצעד המפתיע שגרם לה למצוא את עצמה מחוץ למשחק. אך מה שהוביל לבלאגן הגדול היה דווקא מה שקרה כתקופה לאחר שחזרו מהפיליפינים.

ספיר קשתי יוצאת נגד גיא שיקר:"זה לא גברי, זה דברים שלא עושים!"
הצד של סהר זכה לביקורת לא פחות משל ספיר

רק אמש חשפנו כי במהלך שידור התוכנית “מהדורת השבט” שמסקרת ומעמידה את השורדים בפני אירועי הפרקים האחרונים קרתה דרמה של ממש כאשר השידור נקטע בעקבות התפרצות של אבירן לכוונה של קשתי ובה בין היתר התפוצץ עליה ואמר:“כולנו שונאים אותך, אני שמח שהדחתי אותך”.

 

אך נראה שקודם לכן ספיר החליטה לסגור חשבונות דווקא גם שיקר בעקבות המשפט שלו בפרק:“בחורה של מלונות חמישה כוכבים”. ספיר יצאה על שיקר וטענה בפניו:“שיקר, באתי מכלום ושום דבר. אני לא באה מבית.. אתה יודע.. אני עובדת בשתי עבודות, מכלכלת את עצמי. לפני חודש הייתי בסיני וישנתי אכבר על הטבע.

 

בהמשך יצאה לכיוונו:“לא תארתי לעצמי שאני רואה את הטסטות שירדת על הבין-אישי ברמה הזאת. יכול להיות שמישהו שיכול אולי להיות בעלי לעתיד או עבודה שמחכה לי יסתכל על זה ויגיד ‘אוקיי היא סתם’. זה דברים שלא עושים”

ספיר קשתי יוצאת נגד גיא שיקר:"זה לא גברי, זה דברים שלא עושים!"
נגמר בנשיקה: שיקר מגיע לנחם את ספיר

בהמשך הוסיפה:“זה לא גברי לבוא ולהגיד מאחורי הגב,  ‘בואו תעירו’. אני רואה את זה בבית ואני אומרת לך, זה שבר לי את הלב. אני חושבת שאני לא בחורה של חמישה כוכבים ואני לא שום דבר. אני כלום ושום דבר ובן אדם פשוט בדיוק כמוך.”

 

בעמוד הפייסבוק של הצינור נחשף חלק מהקטע שנגנז במהלך צילומי התוכנית ובו רואים את ההתלהטות של אבירן מול סהר, רגע לפני שספיר יצאה להגנתו ואז ספגה ממנו את האש. צפו ותחליטו, היו צריכים לחסוך מהצופים את מה שקרה או שהכותרת במדורי הרכילות עדיפה?

 

@hazinor הקטע המלא: הריב שיצא משליטה בין אבירן לספיר ושלא שודר #הישרדות #הישרדות2023 ♬ צליל מקורי – הצינור

Subscribe
Notify of
guest
14 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גילי
גילי
1 שנים

לא נמאס לה להתמרמר על הדחתה?

מכות צריכה
מכות צריכה
1 שנים

לכי כפרות על האדמה ששיקלי דורך חצופה חסרת חינוך דוחה מתנשאת וכבר יש על מה?להרחיק ילדים מהטלויזיה ,היהסבלן איתך מגיע לך פיצוף לפרצופף

מיכאל
מיכאל
1 שנים

מי יכול להביא נתונים עליה ועל משפחתה האם היא גרה במגדלים חחחחח