חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"הפרה בוטה של החוזה והמשחק": מתמודד הישרדות במתקפה קשה נגד סהר כהן

“הפרה בוטה של החוזה והמשחק”: מתמודדי הישרדות במתקפה קשה נגד סהר כהן

השמועה אומרת...

נראה שהעונה הנוכחית של “הישרדות” טרם הצליחה לזנק לראש מצעדי הרייטינג מול המתחרה. אך זה לא מונע מסקנדלים הקשורים אליה לצוץ להם, האחד אחרי השני במדורי הרכילות והרשתות החברתיות. והפעם על הגריל – השורד סהר כהן, עליו יצאו בטענות דרמטיות שניים ממתמודדי התוכנית.

שתפו

אחרי לא מעט פרשיות אותן סיפקה העונה הנוכחית של “הישרדות” לרבות טענות להתערבות ההפקה בהדחות ובמשימות שעוררו משבר אמון עם השורדים לכאורה. מגיעה פרשיה מסעירה במיוחד ששמה את השורד סהר כהן בצל טענות קשות מצד שני שורדי העונה.

 

ראשונה הייתה השורדת והדוגמנית טניה לאורן שלא הצליחה להתקדם לשלב האיחוד בתוכנית לאחר שהובטחו לה הבטחות כוזבות על ידי סהר כהן על כך שהיא בברית איתו וזאת לאחר שעברה לשבט שלו במהלך חילוף בינה לבין דורין, אך לאחר מכן התבדתה והודחה.

"הפרה בוטה של החוזה והמשחק": מתמודד הישרדות במתקפה קשה נגד סהר כהן
הסרת העוקבים הייתה הקש האחרון? טניה לאורן לצד נטשה וירדן בהישרדות

לטענת טניה, סהר יצר קשר עם בן זוגה ערב לפני שטסו לצילומי העונה בפיליפינים ובין היתר רמז לה לכאורה שיקשרו קשר של ברית. דבר הפסול באופן מוחלט על פי חוקי הפורמט שאוסרים יצירת כל קשר בין השורדים בטרם התחילו הצילומים, דבר שזה לחיזוק של שורד נוסף לאחר מכן.

 

טניה חשפה תחילה את הסיבה הסופית שהובילה לחשיפתה:“מצחיק אותי לגלות שאחרי תקופה של כמעט שנה תכף, מאז שחזרנו לארץ, הבחור התנצל בכל רגע נתון ורצה שאסלח לו על המהלך הכי גועלי שיכול להיות וברגע שזה כבר די קורה הוא מוריד עוקב לי ולקווין.”

 

ואז הגיעה החשיפה:“ב-8 באפריל 22 שישי בערב יום לפני שטסנו לפיליפינים, ערן סויסה פרסם שאני חלק מהקאסט. לא הרבה אחרי, סהר התקשר לקווין וזה לחוסר מענה, אז הוא שלח לו הודעה שהוא רוצה שקוו ידבר איתו. בוקר למחרת בזמן שאני כבר הייתי בדרך לשדה תעופה קווין ענה לו בהודעה וסהר התקשר אליו. בשיחה הוא רמז לקווין שראה את זה שאני טסה להישרדות, ושהוא משתתף ואמר לו ‘אל תדאג אני הולך לשמור לך על טניה'”.


גם השורד מאור שושן החליט לחזק את דבריה של טניה ושיתף בסטורי משלו את טענותיה לגבי סהר תוך כדי שהוא מוסיף תקרית דומה בינו לבין סהר:”עכשיו אתם מבינים למה אני נגדו? אני מבין שאני לא לבד בסיטואציה הזאת מול הבן אדם הזה.”

 

“מה שהוא עשה איתך הוא עשה איתי. גם אלי הוא התקשר לפני המשחק. הוא קיבל את המספר מחבר משותף וההמשך ידוע. בגד בי בתחילת המשחק ואם תשימו לב בפרק השני אני אומר לו “אני ואתה זה אני ואתה” רמז לשיחה שהתקיימה בינינו. פשוט מטורף”.

 

שושן חתם את הסטורי בטענה קשה כלפי סהר:“הפרה בוטה של החוזה ושל המשחק מול שאר המתמודדים.” וציין:”בהמשך אני אעלה את השיחה איתו!”. שאלנו את מאור אם סהר פנה אליו או לטניה מאז הפרסום והוא הגיב:“לא, נראה לך? אין לו אומץ”. אנחנו כבר מחכים ומצפים להדלפת השיחה, זה הולך להיות וואו!

"הפרה בוטה של החוזה והמשחק": מתמודד הישרדות במתקפה קשה נגד סהר כהן
הסטורי של מאור שושן בו שיתף את דבריה של טניה וחיזק עם המקרה שלו.

 

Subscribe
Notify of
guest
18 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שיר
שיר
1 שנים

נראה לי שהרייטינג לחילופי האשמות בין השורדים גבוה יותר מהתוכנית עצמה שמשודרת.

שיר
שיר
1 שנים

אם אסור ליצור קשר לפני אז יש עוד לפחות 4 אנשים שיצרו קשר לפני בכל מקרה אם הוא היה עומד במה שהבטיח הוא היה עובר על החוקים אבל שוב מה החוקים?? כי אם להפר חוזה זה ליצור קשר לפני שהצילומים התחילו אז הרבה שם הפרו חוזה לא רק הוא‼️

נטלי
נטלי
1 שנים

הבעיה היא שהם בכלל יודעים מראש מי בהישרדות. תקלה של ההפקה