חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
כוכבת הישרדות תחת מתקפה ברשת:"פשוט ז*נ* זולה ברמות!"

כוכבת הישרדות תחת מתקפה ברשת:”פשוט ז*נ* זולה ברמות!”

השמועה אומרת...

כוכבת עונת ה-VIP השלישית של “הישרדות”, אלה איילון ידועה בתור אחת שמצליחה לייצר לא מעט פרובוקציות ברשתות החברתיות בזכות תמונותיה החושפניות. והפעם היא הלכה שלב אחד קדימה? כך חשב אחד המגיבים אצלה שיצא עליה באופן חריג במיוחד.

שתפו

שמה של כוכבת “הישרדות VIP” והדוגמנית אלה איילון עלה לא פעם מאז סיום העונה בה השתתפה, לפני כ-3 שנים בשלל כותרות. רק לאחרונה סיפרה בראיון כי השתתפותה ב”הישרדות” הרסה לה את החיים ויצאה בשלל טענות נגד ההפקה.

 

לדבריה של איילון שעברה להתגורר בחו”ל מכיוון שלא הצליחה להתפרנס בארץ מאז שהתוכנית עלתה לאוויר, הופעלו עליה מניפולציות מההפקה בזמן צילום התוכנית, היא חוותה דיכאון קשה לאחר החזרה מהאי ונראה שעברה לא מעט תלאות.

כוכבת הישרדות תחת מתקפה ברשת:"פשוט ז*נ* זולה ברמות!"
אלה איילון בתמונות הטריות בחשבון האינסטגרם שעוררו ביקורות

ולמרות כל הנאמר לעיל, איילון לא עוצרת ורק לאחרונה הצטלמה לקמפיין הלבשה תחתונה ל”פלייבוי” ונראה שגם ברשת האינסטגרם היא שומרת על אותו קו של לבוש חושפני במיוחד שמצליח להביא לה לא מעט תהילה אך גם לעיתים תגובות קשות במיוחד.

 

איילון העלתה סשן תמונות אופנה טריות לחשבון האינסטגרם ובו חשפה את ישבנה בפריימים לא הכי צנועים, דבר שהצליח להביא לה מאות תגובות מפרגנות, תומכות וגם נלהבות בקרב הקהל הגברי בתוך מספר שעות בלבד.


כוכבת הישרדות תחת מתקפה ברשת:"פשוט ז*נ* זולה ברמות!"
אלה איילון בתמונות הטריות בחשבון האינסטגרם שעוררו ביקורות

מבעד למאות התגובות היו גם מספר גולשים שפחות התחברו למראה החושפני של איילון. אחד הגולשים יצא עליה בפוסט שהעלתה בתגובה חריפה:“פשוט זונ….זולה ברמות!!! מי יקח אותך רציני ..איכססב תתביישיי מגעילה. מראה את התחת שלה לכל העולם !! תחשבי על המשפחה הילדים שלך שיראי אץ אתחת של אמא שלהם זוועה”.

 

גולשת נוספת תקפה:“מה לא עושה בשביל הפרסום. את בחורה שטחית וריקנית”. נוספת עקצה:”וחוץ מזה.. מה עוד יש בך?”. אך עד מהרה מעריציה ואוהדיה של איילון יצאו להגנתה. אחת הגולשות החליטה להגיב בשמה:“מי אתה בכלל? שתעשה מה שבא לה!”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ella Ayalon (@ellaayalon)

Subscribe
Notify of
guest
9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
לי
לי
1 שנים

נשים שמרו על עצמכן צנועות, לבושות, מכוסות ומכובדות עם אור על הפנים. אתן לא עגבניה זולה בשוק. אתן יותר מיהלום בכספת, שמרו על עצמכן. וחוץ מזה, אין כמו הצניעות בלבוש ובהתנהגות כאחד, אין כמו הצניעותתת !!!

ג'ני
ג'ני
1 שנים

תתבעי אותו !!!!!

משה
משה
1 שנים

“כול אחת אחראית על גופה….”איזה תירוצים בזויים.. אתם הנשים גורמות בעצמכם לייס המזלזל מגברים שמה שאתם יודעות זה לחשוף את הגוף.. גועל נפש