הפיצוץ בין דורין דותן לגל רובין בשידור שנגמר בהשפלה:"מי את בכלל? העולם לא אוהב אותך!"

הפיצוץ בין דורין דותן לגל רובין בשידור שנגמר בהשפלה:”מי את בכלל? העולם לא אוהב אותך!”

השמועה אומרת...

מי שחשב שפרק ההדחה של “הישרדות” אמש היה מותח במיוחד, נראה שהביף בין השורדות שדנו על מה שקרה על האי בתוכנית העוקבת שבר את כל שיאי הדרמה עד כה עם שלל חילופי מהלומות קשים במיוחד שחלחלו עד לבין אישי.

שתפו

ההדחה של ירדן זוהר הצליחה להפתיע חלק מהצופים שחשבו שהשבט דווקא יחליט להסיר איום אסטרטגי אחר – דורין דותן. ובזמן שחלפו חודשים רבים מאז אותם רגעים משותפים על איי הפיליפינים, נראה שלשורדות המעורבות נשארה בטן מלאה במיוחד האחת על השנייה.

 

ירדן שהפכה לשורדת האחרונה לפני האיחוד שיתקיים בפרק הבא, הגיעה טעונה במיוחד לתוכנית “מהדורת השבט” והחליטה להפנות אצבע מאשימה במיוחד כלפי דורין דותן, לא לפני שהיא הביעה לא מעט ביקורת בפני גל רובין שהחליטה להדוף את אותן האשמות באופן מזלזל ומתנשא לדברי ירדן.

הפיצוץ בין דורין דותן לגל רובין בשידור שנגמר בהשפלה:"מי את בכלל? העולם לא אוהב אותך!"
הדיון הגיע למקומות קשים במיוחד. גל רובין, ירדן זוהר ודורין דותן במהדורת השבט

אך השיא הגיע כשהמגה צ’ילבות, דורין דותן וגל רובין החליטו להחליף מהלומות בשידור והדברים הגיעו לפסים אישיים וקשים במיוחד. תחילה הייתה זאת דורין שפתחה בפני המנחה קובי מחט:“אתה יודע למה טל הלך איתה ולא ראה ימינה ושמאלה? כי הייתה שם קירבה אחרת ואין מה לעשות, באותו הרגע  הילד היה מסונוור. הייתה שם קירבה שהיא חצתה בעיני את הגבולות הטובים והנעימים.”

 

גל רובין השיבה אש ותקפה את דורין חזרה:“תדעי שאת חוצפנית, את חוצפנית על גבול הברברית. את אומרת מה שבא לך, איך שבא לך. את פה לקדש את עצמך אבל את יודעת מה היופי? שיש קהל לא טיפש שם שרואה בדיוק מי זאת דורין דותן!”

הפיצוץ בין דורין דותן לגל רובין בשידור שנגמר בהשפלה:"מי את בכלל? העולם לא אוהב אותך!"
הסטורי ששותף אצל גל רובין באינסטגרם  ונמחק לאחר השידור

דורין המשיכה וטענה:“את יודעת מה אנשים אחרים רואים? ההודעות שאני מקבלת בדיירקט שלי באינסטגרם זה מאנשים ממעלה אדומים ואור יהודה שאומרים לי ‘איזה פייק זה גל רובין אני רואה את כל האמת בפנים’ אז בואי, כבר את חוזרת בסוף הביתה, לא אני.”

 

דורין המשיכה וטענה שהחיבור שהחיבור של טל וגל היה מעבר למשחקי:“הצימוד שלהם היה הרבה מאוד ברגש ובאינטימיות הקרובה”. גל השיבה לדורין:“זה משהו שאת לא רכשת במשחק ואת פשוט מקנאה לו.”

 

ודורין המשיכה בדבריה:“עובדתית שממש היה לך קשה לראות אותו ליד מאיה. יותר מזה, קל קם לחבק אותי ובאותו רגע העיניים שלך נפתחות. למה? כי את קנאית לילד בן 21, זה כזה עצוב! את פילסת את הדרך שלך בדרכים לא קלאסיות.”

הפיצוץ בין דורין דותן לגל רובין בשידור שנגמר בהשפלה:"מי את בכלל? העולם לא אוהב אותך!"
גל רובין חוגגת את האיחוד. תגיע לגמר? כנראה שכן

לאחר שהעניינים מעט הצטננו, שוב הייתה התלקחות כאשר גל ירתה לכיוונה של דורין:“את יודעת מה ההבדל בינך לבין גיא? את ידעת שגם בשבט השני לא אוהבים אותך”. ואז דורין התפוצצה:“העולם לא אוהב אותך, אף אחד לא בקשר איתך מהסביבה שלך, תעשי חשבון נפש!”

הפיצוץ בין דורין דותן לגל רובין בשידור שנגמר בהשפלה:"מי את בכלל? העולם לא אוהב אותך!"
הדיון הסלים בעקבות בעקבות חילופי הדברים בין ירדן לגל ודורין

גל השיבה:“אני עשיתי דרך וואו.” דורין לא התאפקה ויצאה עליה:“מה?? כל אישה יפה וחזקה היא קנאית לידך את כבר מבינה למה? את לא תשרדי בתעשייה הזאת דקה, את לא תשרדי בעולם הזה דקה.”

 

רובין החליטה להעלות בשעה 2:00 בלילה פוסט לאחר לילה טעון רגשית בעקבות הסערה מהדברים ברשת:“אשפוך קצת אור.. לא אני לא אתייחס לשפל שמוצף ברשת. אני רואה את התגובות שלכם וההודעות שלכם וזה החיבוק הכי טוב שיכולתי לבקש. האמת תמיד מנצחת, אני לא אמכור לכם תותים. כולם יוצאים הם עצמם.”

 

“שחר מורד המלך (העורך הראשי) ולעינין: נכון, על פי הרצון שלי העדפתי להשאיר את ירדן, יש לה לב טוב. היא לא ככ הצליחה להפתח במשחק. ובהמשך ציינה:“מנגד לזה, דורין לא אהובה בשבט הצהוב. גם אצלינו לא. ולכן השאיר אותה כקלף לאיחוד זה מה שהיה לנגד עיננו, משחקית זה היה הכי נכון. ברגע שייש איחוד.. ויהיה כאוס כוחות, אדם לאדם זאב. בעיננו כולם יסכימו על דורין.. ועם האסטרטגיה הזאת פנינו לאיחוד.

119 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שני
1 חודשים

דורין את מביכה ועלובה. מי את בכלל שתדברי ככה ?! את בושה!

דניאל
1 חודשים

אין עלייך גל רובין. דורין דותן פשוט קנאית בן אדם רע ואפס מאופס. דורסנית ומגעילה, מה היא בכלל מכניסה את השם של טל למריבה? מזעזעת

רוני
1 חודשים

דורין יא אהבלה מי את שתגידי שהעולם לא אוהב את גל??? את כלום ושום דבר יא אפסה!!!