"מתנצלת מעומק ליבי": דורין דותן מבקשת סליחה מגל וחוטפת אש מכיוון לא צפוי!

“מתנצלת מעומק ליבי”: דורין דותן מבקשת סליחה מגל וחוטפת אש מכיוון לא צפוי!

השמועה אומרת...

נראה שהעימות הקולני אמש בין כוכבות “הישרדות”, גל רובין ודורין דותן נתן את אותותיו ופחות מיממה מאז שידור הפרק האחרון של “מהדורת השבט” הסוערת, דורין העלתה סטורי ובו הביעה התנצלות על מילותיה. אך נראה ששורד אחר החליט שהוא לא ממש מוחל לדבריה של דורין.

שתפו

הפיצוץ שאירע אמש בין השורדות דורין דותן וגל רובין בתוכנית האחרונה של “מהדורת השבט” היה כנראה הרבה יותר מעניין ממה שקרה בפרק של הריאלטי בו השתתפו ושבעקבות המאורעות בו הן ירו חיצים של אש האחת לעבר השנייה.

 

למרות שרובין עקצה לא פעם את דותן באותו המשדר, הדברים שנאמרו מצידה של דורין היו קשים לעיכול אצל חלק גדול מהצופים הרבה יותר. דורין בין היתר טענה שבין גל לבין בן בריתה, טל מורד היו יחסים מעבר למשחקיים וכי היא “קנאית לילד בן 21, וזה כזה עצוב!”

"מתנצלת מעומק ליבי": דורין דותן מבקשת סליחה מגל וחוטפת אש מכיוון לא צפוי!
דורין דותן וגל רובין אמש במהדורת השבט

גל מצידה השיבה אש וגם העלתה פוסט הבהרה לגבי השיח והדיון מול דורין שנעשה בתוכנית אמש בשעות הלילה המאוחרות. אך אז גם הגיעה ההתנצלות של דורין דותן בסטורי שהעלתה לאינסטגרם ובו כתבה:“אני מתנצלת מעומק ליבי על המילים שבחרתי. החוויה במשחק מאוד אמוציונלית ומאתגרת לטוב ולפעמים גם לרע ואני מתנצלת על כך.”

 

אך נראה שלאחד השורדים שאותו יפגשו השתיים בפרק האיחוד הערב, סהר כהן. היה מה להגיד בהקשר לדברים הקשים שנאמרו על ידי דותן “במהדורת השבט” והוא החליט לצאת להגנתה של רובין ובין היתר התפוצץ על דורין:

"מתנצלת מעומק ליבי": דורין דותן מבקשת סליחה מגל וחוטפת אש מכיוון לא צפוי!
האם ההתנצלות תתקבל? נכון לרגע זה אין תגובה מהצד השני ברשתות החברתיות

“לא שותק יותר. בושה! בושה! בושה! כמה נוח היה לומר שספיר ואני ״הלבנו את פניה״ ו’עשינו עליה חרם’ עשיתי איתה חסד ענק בשטיח! עצום! אדיר! מה שאתם רואים לפניכם זה פסיק מהחוויה שלנו מהתופעה הזאת. ‘אף אחד מהמעגל שלך לא בקשר איתך’, ‘מי את בכלל’, ‘חתול רחוב’, רמיזות על מיניות שלא היו לא נבראו.”

 

והוסיף במתקפה נגד דורין:“שתתבייש לעצמה. איפה כל אותם ״חברים״ מהתוכנית שהתייצבו לצד דורין, כי מה זה אם לא חרם? מה זה אם לא בריונות? אנחנו כבר לא במשחק, לאמירות כאלה אין הצדקה ובטח לא מקום בטלוויזיה. קבלו סקופ, גל לא רק לביאה היא אמא של הלביאות. ומי שמעקם את האף, שיהיה לו אף עקום.”

"מתנצלת מעומק ליבי": דורין דותן מבקשת סליחה מגל וחוטפת אש מכיוון לא צפוי!
לא נשאר חייב לדברים שנאמרו ב”מהדורת השבט”, סהר כהן.

48 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אזרח מודאג!
1 חודשים

צודק! גל תותחית ודורין זוועתית!

לולה
1 חודשים

דורין בחורה מסכנה מוחרמת. כבר בפרק הראשון נידתה את אלית רק בגלל שהיא מבוגרת בושה בה בחורה זוועתית.

מיכאל
1 חודשים

דורין לא לעולם חוסן
התנהגות יורדת ל0.
איכס
שניהם היו פנויים היא בת 27 הוא בן 21 אז מה אם היה
אשה מגעילה עסקים בטח לא הייתי עם אשה כמוך