רגע לפני פתיחת העונה: רשימת דיירים נוספת הופצה ברשתות!

השמועה אומרת...

לפני כחודש, שיתפנו אתכם ברשימת שמות דיי מכובדת שהופצה ברשת שלפיה מדובר בדיירים שצפויים להיכנס לבית “האח הגדול” בעונה הקרובה. ולמרות שהמדור בספק באמינותה. רשימה נוספת הופצה ממש בשעות האחרונות, פחות מחודש לפני אירוע פתיחת הדלתות ויש בה כמה שמות מאוד מעניינים.

שתפו

הפרומואים לעונה החדשה של “האח הגדול” שצפויה להיפתח ב-07.06.22 בעוד פחות מחודש כבר רצים ברשתות החברתיות ובפרסומות של רשת 13, והקהל שעדיין מעט מבולבל בהקשר לסיווג העונה מחפש תשובות לשאלות.

 

הרחשים וההתלחששויות לעונה הקרובה שתחילה, על פי הפרסומים הייתה אמורה להיות עונת אנונימיים החלו לקבל תפנית כאשר במדורי הרכילות הגיעו הדלפות על מספר שמות של אנשים לא ממש אנונימיים, או לפחות לא אנונימיים לחלוטין.

ועכשיו, מגיעה רשימה נוספת שרצה ברשת ולא ידוע עדיין מה רמת האמינות שלה. האם זאת שוב רשימה מפוברקת שרצה כפייק ניוז ברשתות החברתיות והווטסאפ? לפחות שם אחד של דייר שכנראה צפוי להיכנס יש שם: חברו הקרוב של הזמר אייל גולן, אליאל אדרי, ספר צעיר מהעיר לוד וכוכב טיקטוק. על פי הפרסומים בעבר, הוא היה בשלב מתקדם של המבדקים.

רגע לפני פתיחת העונה: רשימת דיירים נוספת הופצה ברשתות!
מתוך הרשימה כולה זה השם היחיד שבאמת נחשף לפני כן כדייר פוטנציאלי. אליאל אדרי.

שם נוסף ברשימה שהצליח לעורר סקרנות גדולה, אלמנתו של יעקב אלפרון, אהובה אלפרון. שלעמוד הרשמי שלה בפייסבוק יש קרוב ל100 אלף עוקבים מושבעים וסקרנים במיוחד אחר המתכונים והשיתופים שלה. אך צר לנו לבשר לכם: אהובה כבר הגיבה בנושא וכתבה:“לא להתיחס לפירסום איני נכנסת לשום בית אח קטן ולא הגדול.”

רגע לפני פתיחת העונה: רשימת דיירים נוספת הופצה ברשתות!
אהובה אלפרון, התגובות ברשת מאוד בעד כניסתה לבית

עוד שם שעלה באותה הרשימה, בעלה לשעבר של כוכבת “האח הגדול”, אודליה סויסה – הכבאי הלוהט, אבי סויסה. שמו של הגרוש הטרי עלה גם הוא לא פעם ברשימות שהופצו לפני העונות האחרונות של הריאלטי, אך התבררו בסוף כלא נכונות.

רגע לפני פתיחת העונה: רשימת דיירים נוספת הופצה ברשתות!
שמו עלה גם ברשימה שהופצה בעונה הקודמת, אבי סויסה

גם שמה של כוכבת “הישרדות”, והדוגמנית, יוליה פלוטקין השתחל לרשימה הזאת שרצה ברשתות. האם נחזור לראות אותה מככבת שוב בריאלטי, 10 שנים לאחר שכיכבה באי כשורדת לא פראיירית בכלל?

רגע לפני פתיחת העונה: רשימת דיירים נוספת הופצה ברשתות!
מהישרדות ל”האח הגדול”? יוליה פלוטקין

שמות נוספים שעלו ברשימה שהופצה ברשת: המנחה והמגישה, חן עשור. גיא איתן, האקס של נעה בני. גיא קרידוס מזרחי, צבא האמת. שפי פז, פעילה חברתית. יוסף חדד, עיתונאי ערבי, נכה צהל. עדי ברזני, רשת יחסי ציבור, מלך זילברשלג, אושיית רשת. וקסניה אברס, אחותו של רומן זדורוב.

רגע לפני פתיחת העונה: רשימת דיירים נוספת הופצה ברשתות!
אחרי תקרית הכסא, אין איש שלא נחשף לפניה. חן עשור בראיון המדובר באונליין TV

 

בעונה הקרובה עלו כבר מספר שמות של אנשים לא כל כך אנונימיים שהיו במגעים או היו שמועות לכניסתם: מאיה ג’ריס, אליאל אדרי, שחר חיון, אתי כרייף, ציפי שביט. לרשימה הזאת מצטרף הצעיר בן ה-21, בן מזל סרטן שנחשף במופע של מארון 5 אך ללא פרטים נוספים.

Subscribe
Notify of
guest
20 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
איריס
איריס
1 שנים

האח הגדול זה מזמן פח הגדול

אורחת
אורחת
1 שנים

כבר ברור שלא נצפה. רצינו אנונימים והמלהקים לא מתחדביל בדעת הקהל. שלום אח גדול ולא להתראות.

גיל
גיל
1 שנים

לא דובר על עונת אנונימיים?