השורדת גל רובין תחת מתקפת הגולשים ברשת:"היה לך שנאה בעיניים"

השורדת גל רובין תחת מתקפת הגולשים ברשת:”היה לך שנאה בעיניים”

השמועה אומרת...

לא צריך להיות מפוקסים במיוחד או לקרוא בין השורות בשביל לראות שגל רובין לא ממש מעוניינת בקיומה של מאיה קיי לצידה באיי הפיליפינים של “הישרדות”, האם זה היה רק בפן המשחקי? הגולשים חושבים אחרת וגל החליטה להגיב לכך בחריפות.

שתפו

גל רובין וטל מורד בנו ללא ספק את הברית החזקה ביותר בעונה הנוכחית של “הישרדות”, עוד מהשבט הסגלגל נראה כי הם שולטים ביד רמה בכל מהלכי המשחק, אך כשסיפור האהבה בין טל למאיה הגיע לשיא שלו לאחר האיחוד, היה ניתן לתפוס את גל מעקמת פנים לא פעם.

 

בזמן שהיא טענה לא פעם שמאיה בעצם מחבלת במשחק שלה ושל טל ומסיתה אותו מהמטרה לשמה הם הגיעו, הגולשים החליטו להמטיר על גל רובין שלל מתקפות על כך שהיא צרת עין על הקשר הרומנטי של השניים, הפעם היא החליטה לתת לכך מענה מנומק היטב.

השורדת גל רובין תחת מתקפת הגולשים ברשת:"היה לך שנאה בעיניים"

אחת הגולשות כתבה לגל:“שדיברת על מאיה היה לך שנאה בעייניים, למה? אבל הוא דיבר איתה, מה אכפת לך?” גל שלא התבלבלה מהירה להכחיש את ההאשמות:“וואי וואי, למה שתהיה לי שנאה? מה היא עשתה לי? חס וחלילה”.

 

והוסיפה:“אפס שנאה אפילו לא קרוב, ההפך, היא סופר חביבה עלי שם. אני עושה לה צמות, יושבת איתה לשיחות, צוחקת איתה על הל, היא לגמרי הייתה צמודה אלי שם. כנראה בשביל להעצים את הדרמה, פחות משדרים את שאר הקטעים, אבל בחייאת, היא באמת ילדה מותק.”

השורדת גל רובין תחת מתקפת הגולשים ברשת:"היה לך שנאה בעיניים"
“היא פשוט התעלמה מהקיום שלי כהגענו לשדה”, גל חושפת שהיחסים מאיה נותקו כבר בתום המשחק.

אך אז חשפה:“לא היה לי איתה באי חצי ריב. גם לא כאן כשחזרנו לארץ. היא פשוט התעלמה מהקיום שלי כשהגענו לשדה, ועד היום אין לי שמץ למה. לי באי היו איתה רגעים אמפתיים ומדהימים. וחד משמעית נאמנה למשחק שלי. למה שבניתי והשקעתי עד האיחוד. ולא רק בפן שלי אלא גם של טל. חושבת שמהגבר החזק של המשחק הוא נהיה מאוהב ואיבד את הפוקוס. וחבל, והאהבה עם מאיה לא תברח. שיסיים את המשימה המשחקית שלו ואח”כ ירוצו אחד לזרועות השנייה”

 

אך המתקפות לא נרגעו, עוד הוטח בגל:“למה את מקנאה בטל ומאיה??? מה מאיה עשתה לך? הם מאוהבים, הגיעו לאיחוד ומגיע להם להיות ביחד”. גל השיבה:“וואי, אני חייבת לענות על זה אחת ולתמיד. פשוט וקל, במהלך חודש רצתי עם בן אדם אחד, בטחנו אחד בשנייה, יצרנו צמד חזק ומאיים על כולם. פרונטלי ולא מתנצל, כל אחד ותפקידו בצמד הזה, ואז הגיע האיחוד. מאיה הגיע מהשבט הצהוב בחיזוק סהר, היא לא הגיעה אסטרטגית ופיזית מדי, לא מעורבת מדי משחקית, ולכן בעיניי היא פחות הועילה משחקית!”

ה

בהמשך הוסיפה משהו באותו נושא שאולי יתפרש כספוילר אפשרי על הדרך של טל? “ושוב, פרגנתי ואני מפרגנת להם מאד! הם הכי מדהימים ומתאימים ומושלמים בעולם. לרגע לא חשבתי אחרת. משחקית.. זה לא התאים. אם הייתי שאננה שם הברית שלי הייתה מתפרקת. ושלום למשחק הזה. וזה פחות היה הכיוון שלי. מאחלת להם המון בהצלחה, אני הכי מאמינה באמת, אין לי ספק שהכל יתבהר מדהים גם למצקצקים.”

השורדת גל רובין תחת מתקפת הגולשים ברשת:"היה לך שנאה בעיניים"
גל רובין מגיבה בסטורי להאשמות

 

עדיין פגועה מטל, גל רובין חושפת

120 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מירי
1 חודשים

גל צודקת לחלוטין ,ראו שכל מה שהפריע לה היה ברמה המשחקית ,ואין לה ענין רומנטי בילד בן 21 , מאיה כנראה מתפוצצת שגל היא כוכבת העונה ולא היא

קרן
1 חודשים

כל השורדים מתפוצצים מזה שהיא הכוכבת של העונה…. אין עליה !

גילי
1 חודשים

אנשים שוכחים שהם נמצאים במשחק