חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
"הלכת אחרי גל כמו פאפי והרסת הכל": הצופים יוצאים בהתקפה ברשת נגד טל מורד

“הלכת אחרי גל כמו פאפי והרסת הכל”: הצופים יוצאים בהתקפה ברשת נגד טל מורד

השמועה אומרת...

בפרק ההדחה של תוכנית הריאלטי “הישרדות” ששודר אמש, היה כבר ברור לצופים עד אמצע הפרק שמי ששמו חם על המוקד היה סהר, אך לטל היו תוכניות להסיר איום אחר שנגמר בהדחתה של דורין. חלק מהצופים חשבו שזאת הייתה טעות ויצאו עליו בחריפות.

שתפו

בפרקים האחרונים של “הישרדות” אין בכלל ספק מי שולט בשבט המאוחד באופן דיי אבסולוטי. הפוואר קאפל המשחקי, טל מורד וגל רובין. ובזמן שדורין נסתה להשתחל ולהוביל אסטרטגיה שתוציא את בן בריתה לשעבר, סהר כהן מהמשחק – הכל התהפך עליה והיא מצאה את עצמה בתור המושבעת השישית.

 

דורין שיתפה את טל שהמהלך הנכון הוא הדחתו של סהר החזק שמלבד כוחו הפיזי גם יכול לקבל לא מעט קולות מהמושבעים, אך טל החליט שדורין מהווה איום אסטרטגי גדול יותר ושלהב את השבט להדחתה. אך נראה שחלק גדול מהמגיבים ברשת לא התחברו למהלך.

"הלכת אחרי גל כמו פאפי והרסת הכל": הצופים יוצאים בהתקפה ברשת נגד טל מורד
בין טענות הגולשים, שהשאיר את גל לספוג את כל האש שהצטברת בעצם מהמלכים שלו

דורין שהחליטה לסיים במילים מאוד מפויסות רגע לאחר שהלפיד שלה נכבה העלתה פוסט הדחה ברשת האינסטגרם לאחר שתמה דרכה בתוכנית וגם השורד שהיה אחראי להדחתה, טל מורד הגיב שם וכתב לה:“חיים שלי, באמת לביאה! משחק קשוח באמת, אוהב אותך”.

 

הגולשים ניצלו את הבמה כדי להגיב לטל בפוסט של דורין ונראה שכל התגובות היו בפן הביקורתי ואף חריף לכיוונו. אחד הגולשים כתב:“למה הלכת אחרי גל כמו פאפי(המילה הרובה על גל ) היית כל כל אהוב בהתחלה והרסת הכל”.

"הלכת אחרי גל כמו פאפי והרסת הכל": הצופים יוצאים בהתקפה ברשת נגד טל מורד
טל מורד נקרע מהפוסט של הפשוטע, מתוך הסטורי של דנית גרינברג.

גולשת נוספת כתבה לטל:“בצפייה בפרקים אתה בטח אוכל את עצמך על הטעויות”. גולש אחר חיזק:“נשבע אני לא מבין איך לא הקשבת לה זה כאילו לקחו לך את המוח”.  גולשת נוספת הסבירה:“לא חכם היה להדיח את דורין. להגיע עם דורין לגמר זה הכי חכם.. להשאיר את סהר אוייי כל המושבעים לטובתו זאת טעותתתת! וגם מאיה אסור לה להיות בגמר איזה טעויות עשית. היית צריך ללמוד מאסי בוזגלו ונעמה קסרי אם מי צריך להגיע לגמר. לא הקשבת לגל חבל.”

 

והמטווח לא נפסק, מגיבה נוספת כתבה:“כמו שאמרו מעלי, היית פרנואיד יתר על המידה. במקום להדיח את סהר או את גל הדחת את מי שהיית צריך בגמר. טעות”. ואחרת טענה שגרם לגל לסחוב את כל האש שיצר:“טל למה את כל המהלכים שעשית מפילים על גל? כל האש מופנית אליה אבל היתם יחד בזה, חבל ששכחת את הדרך שלהם והשארת אותה פשוט לבד בתוך כל הדבר הזה, פשוט לא מגיעה לה ההתנהגות הזאת”

"הלכת אחרי גל כמו פאפי והרסת הכל": הצופים יוצאים בהתקפה ברשת נגד טל מורד
הגיב לפוסט ההדחה של דורין דותן וחטף

Subscribe
Notify of
guest
73 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
קרן
קרן
1 שנים

מה הקשר לגל? זה הוא שרצה להדיח את דורין והיה חם עליה. גל לא הובילה את ההדחה הזו…

מזל
מזל
1 שנים

תמיד מאשימים את הנשים, בתכלס הם היו שותפים לדרך והאחריות הייתה על שניהם

לין
לין
1 שנים

גל מובילה את העונה ביד רמה, בבטחון ובחכמה.